Końska rewia mody cz.VI (2012)

Czyli ten co ja mam, dalej Ci się podoba i dalej go poszukujesz, tak ?
Mi się spodobał nici olive. 🙂 w sumie nowa kolekcja nici też nie najgorsza..  🙄
wątek zamknięty
tak, nawet znalazłam pony. Jak nie znajdę vs to kupię pony, bo nie będzie wyglądać źle pod skokówką 16 cali.  😁
wątek zamknięty
Pytanie jednak czy skokówka twoja czy stajenna ?
wątek zamknięty
moja.
wątek zamknięty
Altiria, cornflower super! sama o nim myślałam, ale chyba podobny do Nici Cobalt?
martyśś_99, dzięki! te ogłowie to moja radosna twórczość  😁 podstawa to jakieś HorZe, nachrapnik Ascot, naczółek Fair Play 🙂
brunatna, w sandzie przepięknie  😍
Altiria, Karino1998, zalcia97, ogólnie to była moja wymarzona szmatka, może będzie lepiej na koniu w ruchu, bo Aramisek ostatnimi czasy trochę nie zbyt wygląda ..  🤔, chociaż na jesiennej sierści wyglądał dużo fajniej ! 🙂

To jeszcze pokażę Nici Hazel:


edit: I mógłby mi go ktoś przy okazji ubrać w te dwa Esy? Będę wdzięczna  :kwiatek:


zdjęcia z google.
wątek zamknięty
Moon pięknie w saharze, ochraniacze bardzo pasują.

Swoją drogą fajnie że BR tyle trzymają bo mi gwiazdorek przyniósł czekoladowe BRy pro  😍

For Surprice w sandzie  wow  😍
wątek zamknięty
huzarowa, wydaje mi się że w tym czerwonym byłoby najładniej.
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
30 grudnia 2012 11:45
huzarova też myślę tak jak dar w czerwonym byłby szał, chociaż ja ubrałabym go w Anky Pebble
wątek zamknięty
Nosek forumowej katakumby18 w:

Derce nylonowej winterred:

Komplecie Anky Dusk Blue:

Komplecie Anky Banana:

Łezce White z Royal/Navy:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2012 15:25
Pozwolę sobie podbić:
Dziewczyny, wiem, wcześnie się obudziłam, ale znajdę gdzieś jeszcze dralona Sangria/Wheat? Były takie kiedyś na ebayu... :kwiatek:


wilczyk, najładniej w derze, ta czerwień wygląda na kasztanku bosko 🙂

huzarova, zdecydowanie wolałam cobalta albo violeta na twoim 🙂

wątek zamknięty
Altiria, cornflower super! sama o nim myślałam, ale chyba podobny do Nici Cobalt?


Cobalta widziałam raz, ale jak dla mnie to dwa zupełnie inne kolory. Cobalt jest bardziej granatowy, a o cornie u mnie w stajni powiedzieli, że ma 'nutkę fioletu'. Może za tydzień trafię ładniejszą pogodę, to postaram się zrobić przy naturalnym świetle zdjęcie. Naprawdę ciężko oddać jego kolor. A jest śliczny.  💘
wątek zamknięty
huzarova
wątek zamknięty
wilczyk - a mi się najbardziej w Dusk Blue podoba  😜
wątek zamknięty
brunatna - w sand cudownie, chyba też muszę sobie brillanta sprawić

wilczyk i w derce i dusk blue ślicznie
wątek zamknięty
wilczyk w dereczce, dusk blue i bananie wygląda obłędnie 😜 😍
wątek zamknięty
To ja wrzucę kilka zdjęć z dzisiejszej szmato-sesji. Za fotografa robiła Atamankaa  :kwiatek:

anky cornflower



nici fuksja



brillant yellow z royal-navy



anky terra



anky sand



cotton azure-blue



cotton blassgrun



cotton gelb



dralon chocochip-pink



wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
30 grudnia 2012 18:24
Minosia, jakie masz małe siodełko 😀 w cornflowerze najbardziej mi się podoba  🙂
wątek zamknięty
Minosia, we wszystkim konisku do pyska!  :kwiatek:, ale chyba w cornflowerze i terra najlepiej 🙂
wilczyk, w Dusk Blue mega!  😍, dziękuję za przeróbki 🙂
Coś mi się niepokojąco czarny ES zaczął podobać, nawet niekoniecznie ten czerwony ..  👀
I mam z dzisiaj zdjęcia w ruchu w bicolorze maritim, ale na razie nie będę Wam zaśmiecać, jednak myślę, że wygląda lepiej  😁
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny, ale anek się chyba pozbywam. Już 4 poszły w nowe ręce, a na pozostałe 3 mam chętnych. Jak myślicie pozbyć się terry? Bo wydaje mi się, że kiepsko wygląda pod tym siodłem.  😵
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
30 grudnia 2012 18:39
Minosia powiem że z terrą nie ma szału, bo ja mogłabym nią chętnie się zaopiekować 😁
wątek zamknięty
ubiegły Cię inne laski 😉
wątek zamknięty
Huzarova dzieki  :kwiatek: w czarnym bedzie super! 😀 czerwony jakos do mnie nie przemawia
wątek zamknięty
huzarova ten czerwony to w rzeczywistości burak, taki ciemny amarant  😉 a czarny też nie jest kruczy, lekko wpada w grafit, oba są przepiękne na żywo  💘
wątek zamknięty
golona gniada w komplecie Euro Star Navy/Brandy
wątek zamknięty
Ja mam bardzo pogladowo siwą w berry 🙂
Przepraszam za zjechane siodło, ale popręg nie był dopiety, kobył dopiero się uczy 🙂
wątek zamknięty
Minosia cornflower jednak cudo  💘 wilczyk a dusk blue mniam 🙂
a my dzisiaj ubraliśmy się w cottona navy (z burgundy/navy/bronze), owijki waldhausen. Sorry, ze nie zdjęcia samego konia, ale on jak narazie nie ustoi w miejscu na zewnątrz- więc muszę stać obok niego.
wątek zamknięty
Minosia, cornflower i azur blue wyglądają super  😍
azazu93, siwe w różach to jest to!  😉
wątek zamknięty
Fantazja szał i do tego kobył wygląda super. 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 grudnia 2012 21:53
Hurra! Bedzie hortensja 😅 jeszcze do szczescia brak olympia i zamarzyla mi sie na nowo alt rosa 💘
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.