ogloszenia

A.   master of sarcasm :]
12 listopada 2012 16:36
Na anglojęzycznych jest kategoria "inne rasy" a tutaj to sobie moge najwyzej w NN wstawic  🤔wirek:

A kto jest adminem obecnie, bo tu sie czesto jakos zmienia ostatnio
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2012 16:54
Akurat admini jak i modzi od dłuższego czasu są ci sami. Quantanamera.
A.   master of sarcasm :]
12 listopada 2012 17:50
dziekowac  :kwiatek:
JARA uważaj, zaraz Cię wirtualnie spalą na stosie za donosicielstwo  🤔wirek:
czy za wystawienie ogłoszenia się coś płaci czy jest to darmowe?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 listopada 2012 17:26
Za darmo.
Od kiedy funkcjonuje automatyczne powiadomienie, że ktoś złożył propozycję w moim ogłoszeniu? I'm loving it! 😍
slojma   I was born with a silver spoon!
30 grudnia 2012 10:39
Jak mogę dodać zdjęcia do ogłoszenia? Nie widzę takiej opcji pewnie ślepa jestem. Ktoś pomoże?
slojma, dodając nowe ogłoszenie: po prawej stronie jest wytłuszczone Galeria, pod spodem: Dodaj zdjęcie i masz wybór z dysku (przeglądaj) lub z sieci (wklejasz adres).
Przy starszych ogłoszeniach jest tak samo, tylko musisz wejść w ogłoszenie przez Edytuj. 
slojma   I was born with a silver spoon!
30 grudnia 2012 22:23
Dziękuję ale u mnie tego nie ma widzę tylko opcję galeria ale nie ma tego o czym piszesz czyli dodaj z dysku itp. Co mam zrobić do kogo to zgłosić?
tu to powinnaś mieć

fota za duza
slojma   I was born with a silver spoon!
30 grudnia 2012 22:37
to tego nie mam 🙁 gdzie się odezwać?

tu tez
może spróbuj wejść przez inną przeglądarke?
slojma   I was born with a silver spoon!
30 grudnia 2012 22:46
Mam mozille jaką ty używasz jeśli mogę spytać?
opere
slojma, ale na mozilli powinno ci to dzialac.
napisz do roota w tej sprawie.
slojma   I was born with a silver spoon!
31 grudnia 2012 12:34
Dziękuję. Bo mi nie działa nigdzie.
Zauważyłam (nie wiem czy tylko u mnie występuje ten problem) że w ogłoszeniach w dziale ogólne niekońskie, nie działa licznik odsłon.
Nie wiem czy pytam w dobrym wątku jak coś to proszę o przekierowanie.
Witam
Mam problem,mianowicie:Nie działaja mi ogłoszenia, nie moge sie wogole zalogowac,zeby je zobaczyc albo cos nowego dodac

Gdy klikam na ikonke ogłoszen,kieruje mnie żebym sie zalogowała,wiec klikam zaloguj,(mimo iz jestem juz zalogowana,)niby sie loguje i znowu to samo,wie ktos cos??? :kwiatek:
kot, zaloguj sie na re-volcie i zaznacz stale zalogowany.  dziewczyny cos kiedys pisaly, ze to tak dziala.
Dziekuje,działa! 😅
Dałoby się w ogłoszeniach, kiedy jesteśmy w konkretnym ogłoszeniu- dodać pozycję "Wymiana"- z odpowiedzią Tak: to to to i to, Nie?
Żeby można było od razu wiedzieć czy ktoś w ogóle bierze pod uwagę czy nie.
Bo niestety wątek wymianowy w nowych ogłoszeniach nie istnieje w zasadzie, z racji niewygody lekkiej. 🙂
Dobry wieczór,przez pomyłkę żle kliknęłam w lokalizację w ogłoszeniach-jak ją zmienić? Wyszło dolnośląskie,a powinno być warmińsko-mazurskie.
Kliknij ogłoszenia--> moje ogłoszenia--> przy tym, w którym chcesz coś zmienić kliknij z prawej strony " edytuj"---> zmień województwo i kliknij na dole po prawej stronie " zapisz"

Gotowe.
Dzięki :kwiatek: / a przecież przefarbowałam sie z nat.blondynki na rudą..../
Bea1,  farbowanie to tylko ukrywanie głupoty 😀
Bea1,  farbowanie to tylko ukrywanie głupoty 😀



Kurcze to ja z blond przeszłam na czarne z myślą,ze będzie lepiej  😵 😁 😁 😁
Czy przy szukaniu koni na sprzedaż jest możliwość dodania opcji w wyszukiwaniu jak zakres wzrostu i wieku? 🙂
Niestety tylko te opcje co są po lewej stronie
Wiem, że są, ale jestem ciekawa, czy byłaby możliwość ze strony moderatorów dodania takich 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się