Bryczesy

Mowa o bryczesach więc pytam o rozmiar bryczesów
Ha, to dobre pytanie- nie mam pojęcia. Mam Globale jak już pisałam przedłużane, ale ile mają w pasie i jaką mają długość nie wiem, a zostawiłam je w Lublinie (gdzie studiuję) więc nie mam nawet jak sprawdzić.
Patrząc na rozmiarówkę to 188 młodzieżowe powinny na mnie pasować.
Londstreet
sklep Gazela sprowadza różny towar z Niemiec,może napisz im maila a może ci  poszukają . Sama zapytałam ich o ciuchy i różne rzeczy i mi sprowadzili  😀  :kwiatek:
CaviasLover Jest dużo fajnych przedłużanych bryczesów w ogłoszeniach 😉 tylko że używane
A dziś zupełnie nie planowanie kupiłam sobie bryczesy Horki i powiem wam że normalnie szok!! Gatunek pierwsza klasa, idealnie skrojone, również wstawki flex na końcu (opcja bez rzepa) ozdobne zamki. Zobaczę jak w użytkowaniu ale póki co cud miód i malina.


Co to za model tych bryczesów?
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
30 grudnia 2012 21:37
Paulutek dziękuję, zaraz do nich napiszę. :kwiatek:
ashtray, http://konioteka.pl/bryczesy-kingston-elasta-damskie-horka/ dokładnie te mam. I kupiłam sobie 40 (taki mam rozmiar ESa i Pikeura) i pływam. Muszę dać je do zwężenia bo nie lubię chodzić z paskiem.
kleopatra66 zapewne masz na myśli LAVINIA  😉  Ładne, ale po praniu sztywne, przez co nie odpowiadały mi w użytkowaniu  😉



oczywiście o to mi chodziło, literówka 😉
xxagaxx dałaś 459  😲
xxagaxx dałaś 459  😲


a jakie to ma znaczenie? Ty zawsze o jednym. Nie, nie dałam tyle.
Chciałabym żeby cena dla mnie nie miała znaczenia 😉
dla ciebie na pewno nie ma znaczenia ile ja dałam. Cenę przecież znasz
gdybym znała.. 🙄
Dziewczyny, czy któraś z Was ma eurostary model Lorena i mogłaby zobaczyć na metce w ilu stopniach trzeba je prać?🙂 Na mojej metce już nie idzie odczytać, pamiętam, że to było 30 stopni lub 40. Z góry dzieki 🙂
30
xxagaxx dałaś 459  😲


chyba jednak znasz. Przynajmniej w sklepie konioteka.pl.
Pytanie naprawdę nie było tak skomplikowane  😁
30


Dziekuję za pomoc 🙂
Moje bryczesy bardzo łatwo się spierają, wystarczy 30 stopni na 30 min
Pochwali się jakaś posiadaczka Cavallo Clio jak wypada rozmiarówka? Upatrzyłam jedne na ebay, tylko boję się, że będą za duże 🙁  Mam Pikeur Lugana 38 (idealne chociaż krótkie) i Pikeur z dorlastanem 36 (po jeździe robią się duże)... Niestety na stronie nie podali wymiarów, ale z tego co widziałam, Cavallo Clio w rozmiarze 38 są dość wąskie w biodrach (niby 38cm x2) więc może 40 by mi pasowały?  🤔
wstaw jakieś zdjęcie clio... bo mam dwie pary cavallo ale nie pamiętam jakie modele. Jak moje to clio to powiem, ze pikeur noszę 38 a cavallo muisiałam nabyć 40.


Kiedyś któraś kobitka pisała, że Cavallo Champion są mniejsze, więc może dlatego nie pasował Ci rozmiar 38
ale mi chodzi konkretnie o Clio 😀
ja mam cavallo (najprawdopodobniej champion) w rozmiarze mniejszym niż pikeur lugany. Lugany mam 42 a cavallo i eurostar przedluzane 40 (80). Mogę pomierzyć te moje 80 jeśli to Ci coś da.
Magdzior - jak najbardziej, byłoby miło 🙂 myślę, że wymiary talii i bioder są takie same w rozmiarze 40 jak w 80
A ja Wam powiem, że Jacksonów nie polecam. Co prawda swoje kupiłam na przecenie i jakby nie patrzeć nie jest to półka ESów itp., ale po kilku miesiącach używania zaczął schodzić z nich kolor i materiał się zmechacił (nie jakoś wyjątkowo bardzo, ale jednak) :/. Cudów nie oczekiwałam, ale nie myślałam, że tak szybko zaczną blaknąć. No nic, do ciorania wciąż dobre, nigdzie się nie poprzecierały. Jeszcze...
okunka clio wypadaja o rozmiar wieksze wiec jak nosisz lugana 38, musisz brać 36. Champion wypadają natomiast szczupłe 😉
No nieee  😕 a taką okazję znalazłam 🙁 jeszcze z szarym lejem tak jak chciałam, ehh  👿

wymodelowana, wielkiego doświadczenia nie mam z bryczesami, ale odnoszę wrażenie, że jak nie pierze się ich zgodnie z przykazaniem producenta to niezależnie, z której półki, a i tak się zniszczą. Możliwe, że wyprałaś w 40 stopniach z dodatkiem płynu 😉 ja tak trochę załatwiłam swoje pikeury... ale kolor aż tak ni zbladł, tylko lej się trochę zmechacił. Piorę teraz w 30 stopniach razem z softshellową kurtką, polarami i skarpetkami i wszystkie zabrudzenia schodzą bez problemu, nic się nie dzieje z materiałem, a polar nadal jest miękki i przyjemny 😀
Ja ma coś co wygląda jak takie, któe teraz u nich na stronie nazywają się calandra - i te musiałam mieć większe minimalnie i drugie, których nie widze do nich nic podobnego u nich an stronie teraz i te musiałam mieć dużo większe. ale niestety może dlatego, że materiał prawie w ogóle się nie rozciągał.


Ale ogólnie u nich na stronie są mega piękne te gacie. co jak co ale imho to właśnie najładniejsze gacie robi cavallo.

okunka, prałam zgodnie z metką, tak, jak pozostałe dwie pary bryczesów i z tamtymi (Horze i FairPlay) kompletnie nic się nie stało 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się