Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 grudnia 2012 13:25
E tam, wcale nie boli  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 grudnia 2012 13:43
Nie straszcie, bo 4ego jestem umówiona na tatuaż na żebrach..  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 grudnia 2012 13:44
No to przecież piszemy, że nie boli.
slojma   I was born with a silver spoon!
30 grudnia 2012 10:42
Widziałyście coś takiego?  Niesamowite.
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny 🙂 Właśnie powoli dojrzewam do zrobienia dziary na żebrach 🙂
yga, koniecznie się pochwal!
Ktoś ma doświadczenie ze studiami Black Star i JuniorInk jeśli chodzi o tatuaże ? Ewentualnie jakieś inne dobre, godne polecenia osoby z Wawy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2012 15:09
Koka kumpel ostatnio dziabał się u Gozdiego z Black Star i był bardzo zadowolony, ale on specjalizuje się raczej w kolorowych, kreskówkowych tatuażach  😉
Właśnie widziałam całkiem niezłe, ale drugi Pan też niczego sobie. Ja chce raczej czarno biały, a na pewno w większośći. Ewentualnie jakieś kolorowe elementy.
Piszecie, że biały żółknie, a jak z szarym ? Ogólnie wiadomo, że po jakimś czasie zblednie. Tylko żeby ten szary zaraz nie był w innym kolorze  🙄 A nie jest tak, że np. tusz jest np. kiepskiej jakośći ?
Myślałam o Juniorze z JuniorInk, ale pewnie sporo sobie krzyknie. Chociaż jak ma wyglądać obłednie (i to na całe życie) to wole iść do świetnego fachowca tym bardziej, że to ma nie być mały wzorek.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2012 18:37
Koka nie patrz na cenę i nie patrz na to, że długo się czeka- znajdź artystę, który w 100% Ci odpowiada i to niekoniecznie w Warszawie. Tak jak napisałaś- to jest na całe życie i nie ma co oszczędzać ani kierować się zdaniem innych  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 stycznia 2013 13:05
mam już mój  💃 stresowałam się baaaardzoo, tatuażysta z Twin Peaks bardzo sympatyczny 🙂
bolało, ale do wytrzymania. teraz trochę swędzi, zanim zdjęłam folię i posmarowałam maścią też trochę bolał.
klik
strasznie boję się tych dwóch tygodni teraz, mam nadzieję że dobrze go wygoję.
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 stycznia 2013 13:15
cudny i świetna czcionka.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 stycznia 2013 13:18
czcionkę stworzyła koleżanka bo żadna mi nie pasowała. tatuażysta potem troszkę zmienił, żeby na ciele ładnie wyglądała 🙂
Mad, piękny!  😍 Uwielbiam takie motywy, sama mam w planie kilka polskich tekstów do wydziarania, tylko brak pomysłu na miejsca  😁
kujka   new better life mode: on
01 stycznia 2013 15:47
madmaddie, a dlugo trwalo robienie takiego napisiku?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 stycznia 2013 15:53
max 15 min, ma 8cm długości
madmaddie, wspaniała ta czcionka! Już, pełna nadziei, chciałam zapytać, jaka to, a tu taka niespodzianka 😉 Mogę tak trochę wścibsko zapytać, ile zapłaciłaś? Sama się przymierzam do zrobienia tatuażu bardzo podobnych rozmiarów. I jakie to miejsce, przedramię? Trzymam kciuki za gojenie! 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 stycznia 2013 06:03
tak, przedramie 🙂 placilam 100zl, to cena minimalna w Twin Peaks
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2013 09:54
O, to niedużo zapłaciłaś  😉
Czy ktoś orientuje się może jak to jest z tatuowaniem na rozstępach?  Się przyznałam  😡  Myślę nad tatuażem na boku na kości biodrowej, ale niestety, kilka rozstępów tu widzę. Niedużych, ale jednak są i być może kiedyś się powiększą
Niestety ze 2 dni temu zostałam zmuszona do wyjęcia 8mm tunelu z ucha ;/ próbowałam z 7,4mm przejść do 8mm i mialam wrażenie, że zrobił mi się mini blowout  🤬 Stwierdziłam, że wyjmę rozpychacz całkiem- jak chce niech się zrośnie jak zostanie coś to ... pomyślimy-  póki co niech się goi. I mocno zaczęłam rozważać opcję rozcięcia czy to skalpelm czy dermal punchem- głównie dlatego, że to ucho jest okropne. 3x schodziłam z rozmiaru i zaczynałam znów,  bo okropnie się rozciąga, nie jest 'plastyczne'  👿
Gillian   four letter word
04 stycznia 2013 15:10
madmaddie, fajny, ale szkoda że tak wysoko, przy pobieraniu krwi będą Cię wyklinać 🙂

jak się nazywa przekłucie ucha w górnej części? bardzo bolesne miejsce?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 stycznia 2013 15:12
Helix, nie boli  😉 Chociaż pewnie to zależy od każdego indywidualnie  😉
Gillian, samo przekłucie nie bolało nic, a nic 😉 Tylko takie śmieszne uczucie ciepła i delikatne mrowienie. Gorzej było z gojeniem.. tu już trochę przebojów miałam. Zapewne jest to kwestia indywidualna 🙂
Gillian   four letter word
04 stycznia 2013 15:33
kurde, nie mogę znaleźć fotki - zobaczyłam wczoraj nie pamiętam gdzie i się zakochałam - w chrząstce były trzy płaskie kolczyki, chyba jakieś kwiatki, jeden obok drugiego - no cudo.
kurde, nie mogę znaleźć fotki - zobaczyłam wczoraj nie pamiętam gdzie i się zakochałam - w chrząstce były trzy płaskie kolczyki, chyba jakieś kwiatki, jeden obok drugiego - no cudo.


forward helix?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 stycznia 2013 15:55
Raczej po prostu 3 helixy  😉
Gilian, u mnie piercer nazwał to conchem i tu wynikła dyskusja co jest co, ale jak coś to pokażesz gdzie chcesz i Ci zrobią jak chcesz. Jak ja miałam przebijane to był taki dyskomfort raczej, trochę zabolało, ale trwało sekundę dosłownie. Potem przez kilka dni nie mogłam spać na tej stronie, potem już zaczełam. Drażliwy był przez jakieś 2-3 miesiące, jak ktoś mi przycisnął na przykład, to bolało. Plus ziarninę miałam, też bolało  🙄 Ale teraz już nie boli i zadowolona jestem 🙂
Gillian   four letter word
04 stycznia 2013 16:24
muszę znaleźć tą fotkę, jak na złość totalnie nie pamiętam gdzie ją widziałam :/

to nie jest ta, której szukam ale chodzi mi o taki wzór:


jednak im dłużej patrzę, tym bardziej wpadają mi w oko forward helix'y. Hmm 🙂
No i ja jestem po dziaraniu juz. Szybko poszlo i bardzo mi sie podoba. Robil mi BLEF z konsensusa. Jeszcze dziwil sie ze nie boli mnie po mowil ze przy gornej czesci czul czaszke. A ja tylko takie dziwne cos czulam. Ale w ogole nie bylo momentu ze bolalo. Jestem bardzo zadowolona😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 stycznia 2013 19:35
pokazuj!  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się