Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

Misiek69,
Haha,kanapa 🙂  przepiekne konisko! Na pewno wygodny jest!
To jest wlasnie świetne w jeździe konnej, ze można zacząć w każdym wieku, a nawet na igrzyskach 70 letnim startować  🤣
wątek zamknięty
Misiek, cudeńko, zawsze takiego chciałam  😍 I chciałabym żeby mój tata miał takie podejście jak Ty  👍
Takie to wygodne jak kanapa rzeczywiście, jak spróbujesz, to nawet nie zauważysz, że galopujecie, tylko cała hala będzie się trzęsła 🙂
wątek zamknięty
Misiek69,
Haha,kanapa 🙂  przepiekne konisko! Na pewno wygodny jest!
To jest wlasnie świetne w jeździe konnej, ze można zacząć w każdym wieku, a nawet na igrzyskach 70 letnim startować  🤣


Ale 69, to nie mój wiek, tylko rok urodzenia  😀 😀
wątek zamknięty
Misiek69
🤣 Haha, wiem, mowie o gosciu chyba z Japonii w Londynie na IO, pieknie pojechal 🙂 Tak ze wiele lat sie mozna jeszcze szkolic  🤣

Misiek,I chciałabym żeby mój tata miał takie podejście jak Ty  👍

Dokladnie! Az zazdrosc bierze! Moj po tym jak raz spadl w terenie, przerzucil sie na rowery raz na zawsze  🤣
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
02 stycznia 2013 17:22
szkoda że moi rodzice nie mieli, nie mają i nie będą mieć takiego podejścia. Nie powiem fajnie by było gdyby ktoś mi czasem pomógł przy koniach. Ale w życiu nie można mieć wszystkiego...
Ja się pokaże dziś z Młodym...Płomień się kręcił ciągle za mną i nie mogłam mu zdjęć porobić 😵
wątek zamknięty
Arimona, mój nawet nie chciał spróbować 😉 Wiele razy jeździł ze mną jak jeszcze jeździłam, ale jego kontakt ograniczał się do chodzenia po stajni i oglądania, czasem gadania do koni jak nie słyszał nikt, głaskania, podkarmiania końskimi ciastkami jak było można  😁 Widać było, że lubi, ale jakoś wsiadać nie chciał i nigdy nie dał się przekonać. Mama też ograniczała się do pogładzenia po głowie, mówi, że mogłaby na kucyku najwyżej pojeździć, bo inne to za wysoko.  😁
wątek zamknięty
Misiek69 widziałam go pare miesięcy temu w Końskim Targu jeszcze jak był na sprzedaż 🙂
i zakochałąm się  😍  powodzenia życzę!

To my rodzinnie ze Strzałą i Dzidziami (Mona, Mgła) się pokażemy, jeszcze jak razem były 😉
wątek zamknięty
Misiek69
🤣 Haha, wiem, mowie o gosciu chyba z Japonii w Londynie na IO, pieknie pojechal 🙂 Tak ze wiele lat sie mozna jeszcze szkolic  🤣

[quote author=Heval link=topic=90286.msg1633832#msg1633832 date=1357146708]
Misiek,I chciałabym żeby mój tata miał takie podejście jak Ty  👍


Dokladnie! Az zazdrosc bierze! Moj po tym jak raz spadl w terenie, przerzucil sie na rowery raz na zawsze  🤣
[/quote]

Ja z roweru zrezygnowałem (jeździłem dużo). Siodło dużo wygodniejsze, niż siodełko  🙂

Strzałek Dziekuję. To jest chłop w którym nie da rady się nie zakochać  😉


EDIT: zeżarłem wyraz.
wątek zamknięty
Misiek69 wierzę🙂 szczególnie, że shire też mi się marzy 😀
Tak więc więcej zdjęć prosze! 🙂
wątek zamknięty
Zimowy kropek  🙂 pozdrawiamy noworocznie! 🥂





wątek zamknięty
amazonka* jaki on jest śliczny *O*
wątek zamknięty
Amazonka Super kropeczkowy!!
wątek zamknięty
amazonka*, chłopak jest cudnie malowany - szkoda, że tak rzadko się nim chwalisz 😉
wątek zamknięty
amazonka, zdecydowanie Kropek wyładniał!  😍
wątek zamknięty
amazonka  Tarancik super, a zieleni mu do twarzy 🙂
wątek zamknięty
amazonka*, uwielbiam patrzeć na zdjęcia twojego kropasa 🙂
Misiek69, też zazdroszczę podejścia, mój tata chciałby jeździć, ale się wstydzi i chyba trochę boi 😉 Coś czuję, że go jednak na wiosnę namówię, w końcu też ma do dyspozycji "kanapę" 😀
Oby Niuniek szybko nie zorientował się, że może sobie po prostu wyjść z padoku, bo będziesz miał konia-włóczykija 😉
wątek zamknięty
A oto i mój,zdecydowałam się na bycie aktywnym użytkownikiem forum 🙂
wątek zamknięty
Bazyliszek 🙂 zdjęcie wakacyjne, o dziwnej jakości, ale nic innego nie posiadam po popsuciu się stacjonarnego komputera 🙁

wątek zamknięty
A oto i mój,zdecydowałam się na bycie aktywnym użytkownikiem forum 🙂


Zdjecie jest za duze, w. regulaminu 800x800 cm! Zmniejsz poki moda nie ma 🙂
To sie cieszymy ze o jednego szmatocholika przybedzie  😀iabeł:
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
03 stycznia 2013 11:21
2013? no to fotki z 1ego stycznia  😁
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
03 stycznia 2013 12:38
mtl ale fajnie tak latać 😁 też bym tak kiedyś chciała ale to chyba nie możliwe 😎
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
03 stycznia 2013 12:51
Cariotka, ale Fliperowy wysiwiał  😵 Boże.. jak ten czas leci.. kiedy Ty do Ponga przyjedziesz?  👀  🤬
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
03 stycznia 2013 13:13
no strasznie się zmienia. Niebawem będzie taki jak Płomień 😵przyjadę wtedy kiedy wreszcie dostanę wolne, a no i sesje jeszcze teraz mam w gratisie 😅 ale dawaj więcej zdjęć swojego Siwego!
wątek zamknięty
ankers, no tak, skąd ja to znam 😉 Przerażające!
Cariotka, ja ostatnio pękałam z dumy, bo moja mama dała Rudemu cukier z ręki! Do tej pory tylko bardzo długie marchewki 🤣
amazonka*, kropka na kropce! Fantastyczny 🙂
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
03 stycznia 2013 14:58
no moi rodzice chyba najchętniej by się pozbyli mnie i koni 😁 ale mi to w sumie nie przeszkadza:P przynajmniej mam cisze i spokój.
wątek zamknięty


Na fali zamieszczenia foto konia nr.1,musiałam też być sprawiedliwa i zamieścić swoją klacz 🙂 😀
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
03 stycznia 2013 15:05
DressageLife,  to chyba najpiękniejsza klacz jaką widziałam. Jest na maxa żeńska!
wątek zamknięty
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
03 stycznia 2013 15:09
fruity_jelly już wszystko u nas OK po zmianie kowala 😀

DressageLife ładna kobitka, dziewczęca!

MissTake Uwielbiam takie siwe, zabójczo wygląda 😜
wątek zamknięty
Dziękuję,tak też się zachowuje-100% żeńskości,i pedantyczna do bólu 😉 brudny boks-nie kładzie się,w błocie się nie wytarza 😀
wątek zamknięty
DressageLife bardzo ładna 🙂 i zazdroszcze, moja kobitka wyznaje zasade "brudny koń to szczęśliwy koń" 😉
A im więcej błota , tym lepiej  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.