Bryczesy

okunka Niestety jesteś w błędzie. Jakbyś nie prała dziadostwo zostanie dziadostwem  😉
Jakbyś nie prała dziadostwo zostanie dziadostwem  😉

Pięknie skwitowałaś 🤣
majeczka
cos w twoich klimatach, chyba kiedys chcialas 🤣
ale piekniaste , co to za firma?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 stycznia 2013 14:08
Pikeur. Czyżby wstawka flex zamiast rzepów? 😀 To dobra wiadomość dla mnie!
lucindy już mają wstawki flex 😉
Jeśli pytanie już padło, to przepraszam, ale wyszukiwarka mi nie znalazła :P

Jak wypada rozmiarówka HKM w stosunku do Pikeura? 😉 wiem wiem, szybko się niszczą itd, ale chyba i tak spróbuję  😎
Moon   #kulistyzajebisty
14 stycznia 2013 08:16
okunka, jak dla mnie wypada... idiotycznie :/ w 34 nie mogłam się dopiąć, a w 36 się topiłam w biodrach i łydkach, gdzie Pikeury 36 faktycznie są na mnie lekko luźne, ale 34 pasują idealnie. Też miałam chętkę na jeansowe HKMy, no ale nie dobrałam rozmiaru...  😫
A ja mam tak pomiędzy 36 a 38 zależnie od modelu, ale te HKM są w rozmiarze 176 więc jeśli jest rozmiarówka podobna to myślę, że mogłyby pasować 😉 niestety nie mam gdzie przymierzyć...  ale w sumie zawsze można zwrócić. Nie wiem, nie wiem, korci mnie strasznie ^^
Dokładnie- zastrzeż, że w razie gdyby nie pasowały chcesz je zwrócić i bierz. Czasami tylko tak możemy się przekonać czy dany produkt nam pasuje. Ja też nie mam gdzie mierzyć. Ba...nie mam gdzie/na kim zobaczyć na żywo, już nie mówiąc o mierzeniu.
Ktoś posiada bryczesy ANKY?

Jak wypadają jakościowo?
majeczka   Galopem przez życie!
14 stycznia 2013 20:25
Arimona, matko i córko dopiero zobaczyłam! Obłędne!!!! 😍 😍 😍 😍
I znowu na coś trzeba zacząć odkładać  🙁 ehhh
Przypominają mi ANIMO  😁
Kupiłam od majeczki bryczesy soft shell HR są obłędne  💘 Mam Pikeur ale te są chyba cieplejsze, lej super, fantastycznie się w nich jeździ. Polecam dla zmarźluchów
Jakby zrobili te Piana w kolorze cherry z antracytowym lejem to bym chyba zaczęła opracowywać plan napaści na bank  😍
Upolowałam dzisiaj dla męża patyczaka, ciekawe czy będą pasować

kurde mam takie pytanie. wiecie może  co to za marka korona z kropką u góry?całkiem mi z głowy nazwa uleciała..
nasicc, ale bryczesów? Z koroną mi sie głównie spooks kojarzy:P
no właśnie spooks mi się kojarzy też,ale mam model bryczesów z koroną i ochraniaczy i znaleźć nie mogę
spooks w logo nie ma tylko korony tylko konika w skoku



Ja chce  🙁

http://www.schockemoehle.net/shop/product_info.php?manufacturers_id=101&products_id=7165
z koroną Kingsland mi się kojarzy, ale tam nie ma kropki chyba🙂
Czy ktoś z użytkowników bryczesów Animo mógłby się wypowiedzieć na temat silikonowego leja?
Czy to się nie "odkleja" od materiału z czasem tak jak napis anti-slip na padach Anky?  😉
i czy się w praniu nie niszczy?
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
17 stycznia 2013 11:42
Puma ja mam takie bryczesy, co prawda tylko miesiąc, ale nic mi się nie odkleja, dodatkowym atutem jest to że materiał w ogóle nie łapie brudu, mam brązowe i bałam się że po jednej wizycie w stajni, będą po prostu bardzo brudne, bo jestem szczególnym brudasem stajennym, a tak się nie dzieje 🙂 Jednocześnie materiał ten jest dość śliski i jak ktoś lubi bryczesy z pełnym lejem i dobrą przyczepność tyłka to mogą mu się nie spodobać. Same leje są genialne 🙂 Po praniu nic nie nie dzieje, ale ja piorę je ręcznie 🙂
Oj w ręczne pranie to na pewno mi się nie będzie chciało bawić  😁
Miesiąc to rzeczywiście krótko. Nie ściera się to?
Nic, trzeba kupić i się przekonać  😉
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
17 stycznia 2013 11:52
Ja mam po prostu takie zboczenie, że jak coś wydaje mi się zbyt kruche to wole w ręku przeprać, zwłaszcza że zajmuje mi to 3 minuty 😀 Póki co z lejami nic się nie dzieje i są jak nowe 🙂
Nie trzeba prać ręcznie wystarczy w 30 stopniach 😉

Mi się napis ANKY z padu nie odkleił  😲


nasicc
przed wszystkim wstaw fotkę korony bo nawet fair-play mają koronę  😁
kurde nie mam jak zrobić zdjęcia.ale to jest taka wąska korona z 3 "rogami" i kropka nad nimi
Świetne są bryczesy jeansowe Parkura mają ładny kolor , świetny lej i są wykonane z fajnego materiału  według mnie są boskie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się