Poszukiwany/poszukiwana

.
Czyli to raczej nie ta, bo ta którą znam to duży koń (ok. 170), bez względu na ojca raczej 30 cm by nie nadrobiła.  🤣
.
Wątpię w powodzenie akcji, ale spróbuję. Poszukuję klaczy o imieniu [font=Verdana]Rona[/font]. Niestety nie znam rodziców, ale klacz powinna mieć teraz ok. 6 lat. Maść siwa z ciekawymi odmianami, jak na zdjęciach. Z rasy prawdopodobnie mieszanka araba z kucem felińskim. Od nas wyjechała pod koniec sierpnia 2011 r. do handlarza.
Byłam z nią dość mocno związana, więc proszę o jakiekolwiek informacje!

[s]Przepraszam za jakość zdjęć.[/s]
Niestety nie orientuję się. Wszystkie informacje jakich się dowiedziałam napisałam wyżej. Ale przy najbliższej okazji mogę się zapytać też o to.
Moja klacz ma 142 cm, maść skarogniada, taka okrągła bułka z niej 😉.
Pomyślałam też, że w paszporcie Aronii będzie też nr paszportu jej matki (czyli mojej Muchy), więc jeśli masz możliwość to sprawdzić, to dałoby się wykluczyć lub potwierdzić jej tożsamość.
Dziękuję za odzew - jestem baaaardzo wdzięczna :kwiatek:.
PS. Czy masz jakieś zdjęcia tej Aronii, którą znasz?


Coś słabo szukasz Jolu 😉
zerknij tu: http://baza.pzhk.pl/search.php?id=LB00000115&plec=O ostatnia pozycja w tabeli
zdjęcia niestety nie ma, ale maść, nr licencji oraz nr paszportu się znalazły

desire   Druhu nieoceniony...
17 grudnia 2012 20:53
szukam konia Grymas hodowli SK Ochaby, o. Sir Laryks; m. Gromada,  ur. 1997  nr. paszportu 616006540010797

bardzo mi zależy żeby dowiedzieć się czy jeszcze w ogóle żyje...
witam, poszukuje informacji o 4 klaczach, zostały niedawno sprzedane i bardzo chciałabym wiedzieć że nie podzieliły losu koni rzeźnych,będe bardzo wdzięczna za wszelkie informacje:
Danaida wlk od Dana,po ogierze Gordon I ur 91r maści gniadej
Dżina sp od Danaida,po ogierze Cegler (ok 16 lat) maści siwosrokatej
Dangara wlk od Danaida,po ogierze Widłak (ok 4 lat) maści gniadej b.o.
El Vemea oo od El Beta,po ogierze Meron ur 2005r maści jasnogniadej

bardzo mi zależy na informacjach o tych koniach, z góry dziękuje
Chyba ciężko by było 😉.
W każdym razie - dziękuję za odzew 🙂.


Całkiem niedużą Aronię kojarzę w Drzonkowie (LUB) ale nie wiem, czy to ta o którą chodzi. 🙂 Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć na ten temat, może ktoś z ZG będzie wiedział coś więcej.
Całkiem niedużą Aronię kojarzę w Drzonkowie (LUB) ale nie wiem, czy to ta o którą chodzi. 🙂 Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć na ten temat, może ktoś z ZG będzie wiedział coś więcej.


Jeśli jest gniada i zimnokrwista to może być ta : ) /dane z bazy pzhk/
Poszukuję informacjii o wałachu Harum (NN) i klaczy Stokrotka ( po Wellington od Inwazja ). Sprzedane spod Siedlec ( woj. mazowieckie ) razem ze  Strzałką i Szafranem w 2008r. Poszły gdzieś pod Mińsk Mazowiecki . Harum kary w siwiźnie, wiek koło 18-19 lat .Stokrotka gniada, w momencie sprzedaży miała narośl na oku, wiek 11 lat. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje o tych koniach.
.
Szukam informacji na temat klaczy Mimoza. Siwa, wzrost ok 155-160cm, rocznik chyba 97/98

Ostatni raz widziałam ją w okolicach 2003go roku kiedy stała w patataju w kaniach, potem została sprzedana chyba do stajni wilanów. Słyszałam że trafiła później w prywatne ręce.
Czy chodzi Ci o tę Mimozę http://www.bazakoni.pl/horse_69186.html ?

Ona już w Wilanowie była prywatna. Potem przeniesiono ją do stajni w Konstancinie, przy tej samej drodze. Wydaje mi się, że ona tam nadal jest. Ale właściwie moje informacje są sprzed lat.
kejti, tak, wydaje mi się że to ona. Co prawda mam tylko stare zdjęcia na których jest znacznie ciemniejsza...
Poszukuję informacji mogących pomóc w ustaleniu imienia,prawdziwego pochodzenia tego konia. Informacja, która przyczyni się do dokładnego ustalenia imienia konia zostanie nagrodzona pieniężnie. Poszukiwane  informacje dotyczą okresu sprzed trzech lat. Koń wałach w wieku powyżej 15 lat. Mechaniczne uszkodzenia lewego oka  związane z jakimś wypadkiem, ponadto wiele blizn po bacie, głównie lewa strona,  oraz ślady po ostrogach i rozciętej słabiźnie.Na usg ślad po naderwanym niegdyś ścięgnie w przedniej nodze. Koń wysoki ( około 170) o bujnej grzywie i ogonie. Na zdjęciach widoczne wszystkie detale umaszczenia. Bardzo możliwe, że chodził w sporcie. Możliwe, że pochodzi z Niemiec.
(Na prawej przedniej powyżej piętki to nie odmiana ale ślad po ranie)
Arcon   dążąc do celu.
23 grudnia 2012 11:14
klapcio89


czy to ten sam Wrzosek?:
Proszę nowego właściciela klaczy Quai o pochwalenie się zdjęciami.
Poszukuję informacjii o wałachu Harum (NN) i klaczy Stokrotka ( po Wellington od Inwazja ). Sprzedane spod Siedlec ( woj. mazowieckie ) razem ze  Strzałką i Szafranem w 2008r. Poszły gdzieś pod Mińsk Mazowiecki . Harum kary w siwiźnie, wiek koło 18-19 lat .Stokrotka gniada, w momencie sprzedaży miała narośl na oku, wiek 11 lat. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje o tych koniach.



Ponawiam
POSZUKUJĘ WAŁACHA - [u]RENESANS[/u]

Wałach Renesans urodzony sierpień 2001, rasa WLKP, maść c.gniado-srokaty, o:Metys, m:Rapsodia.

Renesansa kupiłem w marcu roku 2004, sprzedałem w lipcu 2008  Barbarze Wysokińskiej, która wraz z Anetą Walczak prowadziła stajnię ORKA pod Lublinem

W roku 2011 Aneta Walczak która pracowała pod Warszawą w ośrodkach jeździeckich, 'wzięła go ze sobą do pracy' i wstawiła na kilka miesięcy do stajni Res Equestris Małgorzaty Hansem, a następnie na kilka miesięcy do Klubu Sportowego Centurion.

Mniej więcej pod koniec roku 2011 Renesans został sprzedany 🙁

Nowego własiciciela dla Renesans znalazła trenerka z Poznania /na imię ma chyba Katarzyna/, która raz na ok 2 miesiące przyjeżdza do KS Centurion na konsultacje. Renesans został sprzedany pod koniec 2011 roku

Z ostatnich informacji wiem, że właścicielem Renesansa jest podobno pilot LOT'u, koń przebywa pod Poznaniem.

O jego sprzedaży dowiedziałem się pod koniec 2012 roku, bardzo mi zależy żeby wiedzieć czy wszystko z nim w porządku (pewnie przesadzam, ale przez to że nie mogę ustalić gdzie stoi bardzo się stresuje i mam w głowie najczarniejszy scenariusz)  i porozmawiać z nowym właścicielem.

Czy ktoś może mi udzielić jakiejkolwiek informacji ??

Kontakt : PW.

Z góry dziekuje za wszelkie wiadomosci !
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie....

Wałach Adonis, olbrzym (ponad 180cm w kłębie), gniady. Kiedyś stał w rekreacji pod Warszawą skąd trafił do handlarza gdzie podobno wyratowała go jakaś fundacja. Teraz prawdopodobnie gdzieś w prywatnych rękach pod Krakowem?
http://www.bazakoni.pl/horse_80968.html  z góry dziękuję za jakiekolwiek info 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
04 stycznia 2013 09:31
Śpiąca, czy on stał na Bródnie?
MichałR puściłam ogłoszenie na fejsie, zobaczymy czy ktos się odezwie 🙂
Nie, on stał w Podolszynie i Posterze. Pod Piasecznem.
bajerqa1992   "Jedziemy, galopujemy tak przez życie całe"
04 stycznia 2013 15:28
Na fejsie założyłam grupę, która ma na celu pomoc w odnalezieniu koni... "Zaginął koń! Pomóż odnaleźć!" Może tam będzie łatwiej czegoś się dowiedzieć?
Chętnie dowiem się gdzie są i jak się mają konie:
Faza AS - gniada, 2007r., Fanta/Top Ewita

Omen - 2006r., Oxa AS/Cardif, był gniady, ale mógł wysiwieć

Rexona - jasno gniada/bułana, mały koń, 2005r., Pokusa/Rokset

Gafa AS - kwiecień 2004r., c.myszata, KF, Groteska/Elegant II


Może ktoś ma źrebaka po tych koniach, gdzieś je widział ?
emptyline   Big Milk Straciatella
04 stycznia 2013 17:24
Na fejsie założyłam grupę, która ma na celu pomoc w odnalezieniu koni... "Zaginął koń! Pomóż odnaleźć!" Może tam będzie łatwiej czegoś się dowiedzieć?


Podaj link od razu.
Poszukuje klaczy, Hera po Motyl od Harfa urodzona 2006roku.Rasa sp ,klacz jest ciemnogniada,z dwiema małymi skarpetkami na lewej przedniej i lewej tylniej.Ma około 170cm w kłębie.Klacz ponad rok temu została sprzedana ze stajni ranczo arka w województwie lubelskim gdzieś na śląsk podobno do jakiegoś Pana,który miał też wałacha,tylko tyle wiem.Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje ! :kwiatek: Dodaje zdjęcia

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
05 stycznia 2013 21:37
Szukam informacji o koniach:
Orlanda http://www.bazakoni.pl/horse_68820.html
Grappa (siwa klacz)
Orenda (córka Orlandy, gniada z odmianami)
Haszysz (siwy wałach)
Gradus 2 (w paszporcie maść gniada, obecnie siwy; jelenia szyja; po klaczy Gracja)
Demon (kary wałach po klaczy Demencja)
Gierka (gniada, drobna klacz; po klaczy Gra; może być nieufna)
Derwisz (wlkp. wałach; kasztan z odmianami; po klaczy Demencja)
Gradus (siwy wałach po Gracji)
Gracja (siwa, wlkp. z paleniami na grzbiecie z obu stron)
W stajni były konie ras: wlkp., młp., sp., xo, xxoo. Nie pamiętam już, jakiej rasy były wszystkie konie.

Mam tylko takie zdjęcie:

od lewej: Gradus 2, Haszysz, Zojka, Derwisz, Gierka
edit: Znalazłam jeszcze zdjęcia z 2009r.:

Od lewej: Orlanda, Gradus 2 (teraz sporo wyższy), Haszysz
Gracja
Haszysz
Gradus
Siwe z pewnością bardziej wysiwiały. Gradus 2, Haszysz, Gierka i Derwisz wyjechały wraz z karo-srokatą klaczą  (miała fatalne kopyta; charakterystyczne plamki na łopatkach, szczególnie z jednej strony, jakby namalowane pędzelkiem; aksamitna w dotyku sierść) w wakacje w okolice Warszawy.

Głównie chodzi mi o to, gdzie się podziewają i czy są w dobrych rękach.
Poszukuję klaczy małopolskiej o imieniu Persja ( mówiliśmy na nią też Paryżanka ). Klacz maści siwej, powinna mieć teraz ok 14 lat. W wakacje w 2011 roku przebywała w pensjonacie w Makoszce. Bardzo chciałabym się dowiedzieć co się z nią stało..
Farifelia   Farys 21.05.2008
06 stycznia 2013 00:44
Poszukuję osób które znały hodowcę z Książa Wielkiego, mającego w posiadaniu na pewno w 2008 roku Klacz Fiesta m. po Pluton. Nie wiem jak długo miał tą Klacz ale na pewno ją sprzedał bo widzialam ja na sprzedaż gdzieś. Ale chodzi mi konkretnie o tego hodowcę. Jeśli ktoś go znał, to bardzo proszę o informacje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się