Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2013 21:47
Poszukuję dobrej fryzjerki/salonu w Warszawie/Piasecznie/Konstancinie, gdzie dobrze pofarbuję i bardzo, bardzo delikatnie podetnę włosy- możecie coś polecić? :kwiatek: I jak to mniej więcej cenowo może wyglądać?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
03 stycznia 2013 21:49
CzarownicaSa ja zawsze będę polecała salon TEN nailspa i fryzjerkę Olę, jest świetną osobą i potrafi słuchać jak nikt-więc jeszcze nigdy mi nie skopała fryzury 🙂 Nie pamiętam niestety jak to cenowo wychodzi, bo zwykle złatwiamy to "hurtowo" z mamą i bratem 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2013 21:51
Zu a gdzie ten salon? :kwiatek: Muszę z lekkim wstydem przyznać, że nigdy w salonie nie byłam 😁
a ja zawsze będę polecać p. Izę, ma salon na Gocławiu, na przeciwko basenu Wodnik 🙂 cenowo to płacę za odrosty 150, za całe (chyba, nie jestem pewna, dawno całych nie farbowałam) 180 zł 🙂  nie znam osoby, której zrobiłaby kuku na głowie, ja ufam jej w 100% jeśli chodzi o moje włosy 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2013 21:55
O jej 😲 Nie sądziłam, że to taki drogi interes... 😲
w Warszawie to takie standardowe ceny  😉  kiedyś jeździłam do fryzjerki do Grodziska Maz. i płaciłam za całe 130, ale to było już jakiś czas temu
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 stycznia 2013 21:59
Och... to chyba sobie odpuszczę i po staremu kupię farbę i nałożę w domu... :/
CzarownicaSa, za za farbowanie i lekkie cięcie płaciłam ostatnio 230, więc niestety...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
03 stycznia 2013 22:33
CzarownicaSa, ul. płatowcowa http://www.nailspa.pl/, strona jest uboga ale numer jest 😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
04 stycznia 2013 09:44
Dziewczyny jaką przydatność do użycia po otwarciu mają poszczególne kosmetyki typu krem do twarzy, oczu, podkład, odżywka do rzęs? Na niektórych opakowaniach jest to określone, ale nie na wszystkich i zawsze się nad tym zastanawiam  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 stycznia 2013 10:23
Horciakowa zazwyczaj data przydatności jest ok 2 lata, więc pewnie te bez daty też tak mają  😉 Ale ja używam do oporu, aż zużyję albo zobaczę że z kosmetykiem coś się dzieje- rozwarstwia się itp. Nigdy nie miałam żadnych problemów, uczuleń itp z tego powodu  😉
Warszawa Falenica- za farbowanie i strzyżenie długich włosów...100zł 😎 tyle płaciłam w zeszłym roku w sierpniu, chyba że coś się od tego czasu zmieniło ale nie sądze😉
Scottie   Cicha obserwatorka
04 stycznia 2013 11:03
Konianka, gdzie dokładnie?
ash   Sukces jest koloru blond....
04 stycznia 2013 11:05
Ja mam długie włosy i za farbowanie z obcięciem płacę 100-120zł.
Stara Miłosna.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 stycznia 2013 11:10
ash podasz adres? Z obcinania jesteś zadowolona?  😉


Chciałabym się zapytać czy mamy na forum tylko jednego moderatora? Właśnie sobie uświadomiłam, że od miesięcy widzę tylko katiję w tej roli  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 stycznia 2013 11:14
smarcik, nie, mamy dwóch, ale Wawrek jak to napisał "nie będzie spamował" 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
04 stycznia 2013 11:32
smarcik,  proszę! http://saloncatherine.pl/
Moje obcinanie to tylko podcięcie końcówek. Ostatnio zaszalałam i mam grzywkę. Jestem zadowolona bardzo.
Robię u dziewczyn wszystko: włosy, paznokcie, kosmetykę (hennę, wosk itp.)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 stycznia 2013 11:35
Dziękuję  :kwiatek: Na następną koloryzację się tam wybiorę, zwłaszcza że mam autobus z pod domu  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
04 stycznia 2013 11:37
Proszę bardzo 🙂
smarcik,  proszę! http://saloncatherine.pl/
Moje obcinanie to tylko podcięcie końcówek. Ostatnio zaszalałam i mam grzywkę. Jestem zadowolona bardzo.
Robię u dziewczyn wszystko: włosy, paznokcie, kosmetykę (hennę, wosk itp.)


Miałaś pokazać fotkę w tej grzywce 🤬😉
ash   Sukces jest koloru blond....
04 stycznia 2013 14:58
ashtray, już mi zdążyła sporo odrosnąć i teraz noszę ją na bok. Za tydzień idę ją podciąć 🙂
Nie znalazłam stosownego tematu, ale mam pytanie.

Czy ktoś może udostępnić zdjęcia lub prezentację ze zdjęciami o parazytozach? Głownie chodzi mi o zdjęcia ektopasożytów, jak to wygląda na zwierzętach.
Googluję, googluję i googluję, a wyrzuca mi tak słabej jakości zdjęcia, że ciężko coś wybrać 🙁
Drugie pytanie, raczej już typowo do osób związanych z weterynarią : czy posiada ktoś zdjęcia z uboju? Również pilnie poszukuję z całego przebiegu uboju, chętnie odnośnie bydła i trzody chlewnej, ale mogą być inne.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje i zobowiązana na przyszłość 🙂
uha, jakie ceny!
Kocham te moje wschodnie rubieże, za kąpiel dekoloryzującą, farbowanie, podcięcie i jeszcze kurację nawilżającą zapłaciłam ostatnio raptem 100zł  🏇
CzarownicaSa, Mi szkoda na farbowanie u fryzjerki. Albo farbuję sama, albo proszę kogoś znajomego żeby pomógł.
Można też znaleźć salony fryzjerskie, gdzie fryzjerka nałoży Twoją farbę kupioną w sklepie i już jest taniej. Ja tak chciałam zrobić, już byłam umówiona z fryzjerką, kupiłam farbkę za 20 zł, ona miała mnie skasować 40 zł. Ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam i nałożyłam sama. Adam mi podciął końcówki i już 😀
Ja też farbuję sama, ponieważ moje ostatnie farbowanie u fryzjera zakończyło się tym, że praktykantka zmywając mi farbę z włosów, zalała mi plecy i cała farba ściekła mi na bluzkę. Chociaż policzyli mi mniej, byłam nieźle wkurzona. :/
Czy ktoś umie mi powiedzieć, który ekspres do kawy jest lepszy?
Rozważam czy kupić firmy bosch czy też dolce gusto?
Sama nie wiem co lepsze, nie znam się na tym, lubię sobie wypić dobrą kawę czasem i tyle.
Nie mam porównania z Boshem (ani w sumie z innymi ekspresami), ale posiadam Dolce Gusto. Kawa i czekolada są pyszne, ale pierwszy jego rok u mnie, to było ciągłe bujanie się od serwisu do serwisu, bo non- stop się psuł. Nie wiem czy to mi się trafił taki feralny egzemplarz. Na szczęście wszystkie naprawy były wykonywane w ramach gwarancji i od ostatniej (jakieś 3 lata temu) nie zepsuł się już ani razu (tfu,tfu).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2013 14:46
A jaka cena jest tych kapsułek ?
20-25 zł.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2013 15:27
Za ile sztuk ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się