Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

ponoć w jednym Lidlu uchowało się trochę rzeczy, jutro podjadę i to sprawdzę...
jeśli faktycznie coś będzie to dam znać 😉
monia moja juz napompowana, moze ja dzisiaj zabiorę do zwierzaków, tak ładnie wygląda, ale naprawdę obawiam się o jej trwałość



moja piłka do zabaw z końmi jest w stajni cały czas, nawet jak było ostatnio ok. -20 w nocy to nic jej się nie stało i żyje dalej (mam taką za 50 zł z decathlonu niebieską)
W Leroy Merlin są fajne obniżki na skrzynki narzędziowe wszelkiego rodzaju, drabinki itp. Może się komuś przyda 😉
piłki podobne do lidlowych i podobnej cenie widziałam w Tesco w dziale sportowym - były marki "Tesco" ;p i jakieś inne - może wam podpasują, nie macałam ich niestety
w krakowskim lidlu na wielickiej zostały jeszcze 3 wiaderka po 4kg ciatek.
tylko czy ktoś wie jaki to smak ?
opakowanie takie zielono sraczkowe.. nie ma nigdzie napisane smaku niestety więc jeśli ktoś wie to proszę o pomoc 😉
orion. bo to nie ciastka i dlatego smaku nie maja to jakies witaminy
ale koniska chetnie je jedza
to dlatego tak dziwnie wyglądały.. w sensie inaczej niż te poprzednie 😉

dzięki
wiec jakby ktoś był zainteresowany to jeszcze są i jedna derka polarowa granatowa chyba.
W Leroy Merlin są fajne obniżki na skrzynki narzędziowe wszelkiego rodzaju, drabinki itp. Może się komuś przyda wink
trzeba mieć jeszcze na wsi Leroy Merlin  😁
W Lublinie nie ma?  👀 żeby to było coś mniejszego to bym pomogła, ale ciężko się wysyła skrzynki pocztą..
Burza ano nie ma. Spoko, może tutaj coś wyczaję 😉 Ale dziękuję za dobre chęci!
W żyrardowskim Lidlu jest jeszcze troche cukierków dla koni 1kg w cenie 7,99zł. Kupiłam dzis 2 paczki  🙂
Chyba to jakaś końcówka, bo leżaly w kupie na półce, nie w żadnych torbach.  Rozmiary 125 i chyba 115, ale z tej kupy trudno było się zorientować. 

heh a wystarczy zapytac 🙂
byłam dzisiaj w decathlonie w Markach i jestem zaskoczona.
Dział jeździecki jest rozbudowany-cała jedna alejka, a nie jak jeszcze niedawno 1 pustawy regał.
Kaloszki znowu powróciły na półki, nowe kantary, czapraki, fajne strychulce w przyzwoitej cenie itp


heh dziwne, bo na Targo zawsze była jedna alejka cała 🙂
faktycznie bywało pustawo ale się z tym walczy 🙂
w lidlu krakow sa przekaski i lizawki
heh dziwne, bo na Targo zawsze była jedna alejka cała
for sure było pół alejki (regały tylko z jednej strony) :P
heh dziwne, bo na Targo zawsze była jedna alejka cała
for sure było pół alejki (regały tylko z jednej strony) :P


to musiało być conajmniej 3 lata temu 🙂
ne Reducie jest pol alejki
w lidlu krakow sa przekaski i lizawki


W Poznaniu teżżżż 😀  I całkiem smakowe  te cukierki ... xD przynajmniej mojej kobyle smakuja ! Bananowe wymieszane z jabłkowymi ! a teraz przymierzam się do zakupu miętowych  😉
Czy piłka z rogami nadaje się dla koni?
wasia   Goniąc marzenia!
29 stycznia 2009 20:46
W Lidlu w Warszawie przy Placu Szembeka zostały zlokalizowane cukierki i lizawki.  😉
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
30 stycznia 2009 22:48
Zależy do czego chciałabyś to wykorzystywać 😉
Można dostać taniej..  😉
ktos sie wybiera do go sportu?
mam Go Sport obok siebie. Co potrzebujesz?
chodziły słuchy ze na wyprzedazy były kantaro-ogłowia z Solibela
da się sprawdzic?
koło mnie jest Promenada, tu jest mały GO Sport, ale sprawdzę co tam słychać i czy jest to, czego szukasz. Jak bedzie, to brać? jakiś rozmiar, kolor?
[quote author=paulina123_2007 link=topic=485.msg161829#msg161829 date=1233355134]

http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20090205.p.podnozek

Co o tym myslicie??
Oplaca  sie??

[/quote]

wydaje sie być mało pojemny a cena az taka niska nie jest zwłaszcza jak na lidla😉
up
kto ma go sport pod nosem?
Dada,
bylam w Promenadzie stosunkowo niedawno i niestety bida z nedza :/ ale jesli cos sie zmienilo to napisz prosze na forum🙂
u nas w Lidlu byly rzeczy - wszystkie konskie - po 2,3 i 5 zl. Wszystkie derki, owijasy, lizwaki, smakolyki 🙂
byłam dziś. I co było? Niewiele: jakies kantary, ogłowia średniej jakości, kilka potników. Z rzeczy wartych uwagi były: rękawiczki Mountain Horse i earbags w kolorze :granat, brąz i czarne. I tyle.
a "u nas" to gdzie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się