moda, ciuchy etc...

to teraz musisz się pochwalić, jak już kupisz 😉


Zgodnie z życzeniem:


Oto ja (a raczej kawałek mnie) w wersji 'grzeczna maturzystka'.  😉
faaajna kiecka   😀
Całe 45 zł.  😀  I rozmiar 36, od razu humor lepszy.  😁
Dzisiaj byłam na wyprzedażach w Promenadzie i jestem bardzo rozczarowana przecenami. Szukałam fajnych koszulek z nadrukiem, najlepiej jasnych. Na wyprzedażach znajdowałam "o, jaka fajna, pewnie 30-40 zł" a szmatka przeceniona na 60 zł 😉 Szok.
Koniec końców znalazłam dwie super koszulki w House, z nowej kolekcji 😉


croopie, prześliczne koszulki za 19,90 i 29,90 znalazłam dzisiaj w Stradivariusie i jestem absolutnie zakochana w nich 😀
polecicie jakieś internetowe sklepy z oryginalną, nietuzinkową biżuterią?
Najbardziej mi się o kolczyki rozchodzi.
:kwiatek:
Dziewczyny czy ujdą jeszcze kosmiczne legginsy w połaczeniu z takimi butami, czy to już przeszłość? http://wildfox7.blogspot.com/2012/05/galaxy-in-future.html
Pursat   Абсолют чистой крови
05 stycznia 2013 22:39
buyaka, może www.bydziubeka.pl ?
Gdzie mogę kupić podobny portfel, skórzany, ok 150zł, czarny/ciemny brąz?



Znalazłaś gdzieś takie? Niekoniecznie skórzane i czarne, byle miały tą "blaszkę". 😉
buyaka, na www.decobazaar.com/ jest bardzo fajna biżuteria. 🙂
Dziewczyny, gdzie szukać jakiś ładnych, najlepiej wełnianych płaszczy w wyprzedażowych cenach?
Znacie jakieś strony z ładnymi sukienkami? Szukam czegoś na studniówkę, w sumie to moja siostra szuka i właśnie. Znacie, polecacie?  :kwiatek:
Asos!
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 stycznia 2013 20:18
edit: już znalazłam, niestety 45$ 🙁 może ktoś widział podobne?

[s]Co to za bransoletka? [/s]Ta noenowo żółta.
Macie jakieś doświadczenia z marką Mosquito? Polecają ją blogerki, ale na allegro mają trochę negatywów. Kupowałyście tam coś kiedyś?
ma któraś z Was spodnie woskowane? Dużo takich ostatnio w Zarze. Jak się spisuja? Jak w praniu? Warto? 😉
[img]http://static.zara.net/photos//2013/V/0/1/p/7215/240/800/7215240800_1_1_3.jpg?timestamp=1355767078163[/img]
Pursat   Абсолют чистой крови
06 stycznia 2013 21:34
Mam te:



Noszę drugi sezon i wyglądają praktycznie jak nówki. Piorę tylko ręcznie w delikatnym szamponie lub płynie do płukania. Suszę według zaleceń na metce. Do pralki bym się nie odważyła wrzucić. 😉
Ja miałam spodnie woskowane, z Zary. Kupiłam je w marcu 2012, niedawno musiałam je zareklamować bo się zaczynały przecierać w kilku miejscach 🙁 szkoda mi ich strasznie, bo bardzo je lubiłam. Były prane wg zaleceń, 30*. Bez problemu dostałam zwrot gotówki, jak tylko je wyciągnęłam z siatki podczas reklamacji, pani wiedziała o co chodzi (czyżby takie buble się częściej zdarzały?).
Chciałam je wymienić na nowe, teraz w kolekcji są bardzo podobne, ale 34 są na mnie za duże 😵
Pursat   Абсолют чистой крови
06 stycznia 2013 22:16
Z rozmiarówką tych spodni coś jest nie tak, mi 34 lecą z tyłka. Może druga edycja tych spodni była jakaś bardziej felerna, a może to ja miałam szczęście do swoich. 😉 Szkoda, że tego modelu z zamkami już raczej więcej nie będzie w sprzedaży, a chciałam kupić parę na zapas, jak te obecne zaczną się psuć. 😉
Karutek, ja mam woskowane z Mango, sa swietne, kupilam je za 119zł i super się sprawują. Po kilku praniach nadal wyglądają tak jak w chwili zakupu 🙂
Kurczę, na prawdę nikt nie wie gdzie szukać ładnych płaszczy? Byłam dzisiaj w zarze i owszem, ładne, ale większość w granicach 400-500zł.
Kurczę, na prawdę nikt nie wie gdzie szukać ładnych płaszczy? Byłam dzisiaj w zarze i owszem, ładne, ale większość w granicach 400-500zł.

A patrzylas w Top secret? Calkiem ladne maja jak na ceny w okolicach 200zł

A co do Zary, ja dwa lata temu postanowilam zainwestowac w plaszcz w Zarze za 500zł i w ogole nie zaluje. Co prawda troche na niego odkladalam, ale jestem z niego bardzo zadowolona.
Jeszcze co do wyprzedaży, byłam dzisiaj w pull and bear i przymierzałam najzwyklejszą marynarkę, po przecenie cena wciąż dość wysoka była bo 99zł, z ciekawości odkleiłam nalepkę, cena przed obniżką to 89zł!
Weszłam na ich stronę i co dziwne marynarka przed przeceną kosztowała 139zł (jeśli to ta, którą ja przymierzałam)
Kajula, to zajrzę do top secret, dzięki :kwiatek:. Najchętniej zamówiłabym coś z sheinside.com, bo mają bardzo atrakcyjne ceny, ale trochę się boję 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
07 stycznia 2013 17:50
Paczki z sheinside idą podobno bardzooo długo. 😉
Mia, robią wielkie problemy ze zwrotem...(+ paczkę trzeba odsyłać do Chin)
No właaśnie, podobno do 3 tygodni! No to tym bardziej zrezygnuję, a szkoda 🙁
Siostra zamawiała i niby zwracać można przez cały rok, ale babka robiła straszne problemy mimo powoływania się na ich własny regulamin! Mówiła, żeby spróbować sprzedać, że może jednak zostawi i długi czas nie chciała przyjąć (ostatecznie siostra się wykłóciła)
No właśnie, tak to jest z tymi zagranicznymi sklepami. Dlatego właśnie napisałam, że się boję  🤔
i do tego jakość kiepska, a produkty niezgodne z tym co na zdjęciu..
Też miałam te woskowane z Zary... Niestety prałam je normalnie z innymi ciuchami w pralce i po kilku miesiącach wyglądają kiepsko... 😉 Tak to jest jak sie nie czyta metek😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się