Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

m.indira   508... kucyków
07 stycznia 2013 19:18
😵  :emot4: poszło, ale czuję się tak jak te emoty, ale sobie temat wymyśliłam 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
07 stycznia 2013 20:09
jeszcze zdjęcia nie wstawione , fajnie.ja swoje wysłam dopiero teraz 🙂
i  przepraszam za zamieszanie 😉
No to lecimy
"MOJE NAJLEPSZE ZDJĘCIE 2012"

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.



18.


19.

http://imageshack.us/photo/my-images/252/konkursowe4.png/

20.


21.


22.


23.


24.


25.
Jeny, ile pięknych zdjęć! 😍
Może teraz zrobimy głosowanie na więcej zdjęć  😜
wszystkie mi się podobają!!

brawa dla wszystkich  😅


moje foto straciło na kolorach po wrzuceniu 🙁
ale piękne!!!!
nie wiem co wybrać, super edycja 🙂
Sa tak różne, cholernie ciężko wybrać.
Fantazja - aaaa uwielbiam  😍
Ankieta czynna. Głosujemy do piatku  😀
m.indira   508... kucyków
07 stycznia 2013 20:42
no kobiety, dałyście ognia, super, bo tak ogromna różnorodność
większość znana bo publikowana, ale jakże doceniana 😉
super!!!
ech ciężko będzie wybrać tę naj ...
zacznę od fot które mnie zaciekawiły bardzo,
2, stolyca nocą , fajne ujecie miasta które chyba każdy zna w tej wersji tyle że dziennej 😉
3... taki las, marzenie
5, od początku mi sie podobała bo była jakże inna od wszystkich końskich fot
10- obstawiam Fantazje no i tak można patrzeć i patrzeć i patrzeć, a potem wsiąść w samochód i tam pojechać
19- w tryptyku o niebo lepiej 😉
20, ech sesje jakoś nigdy takich nie zrobię 😉
23.... no to kiedy wycieczka ?
25... lekkie, zwiewne, delikatne, zagadkowe
i cała reszta zdjęć jakże innych i ciepłych, tych jedynych jak 1, 14,18...
jak wybrać 3???
armara, hahahahha ciiiiiiii 😉

piękne zdjęcia, naprawdę 🙂
wow, niezła edycja  😀
Cariotka   płomienna pasja
07 stycznia 2013 21:31
4,5,10 ---> na te głosowałam! dla mnie są nieziemskie 💘 piękne🙂
Ja na 5,10,22. Przecudne!
trzynastka   In love with the ordinary
07 stycznia 2013 21:50
Cudownie dziewczyny, aż nie wiem z wrażenia na które głosować 😉
Nie będę udawać, ze większości nie rozpoznaje więc tym bardziej gratuluję autorkom i widzę, ze dobrze dobrały swoje najlepsze zdjecia 🙂
za duzo pieknych! nie wiem co wybrac!
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 stycznia 2013 00:38
Dwóch byłam pewna, z trzecim miałam duży problem, pewnie gdyby można było wybrać pięć zdjęć byłoby łatwiej 😉
5, 12, 23 🙂
Mazia   wolność przede wszystkim
08 stycznia 2013 13:05
Tutaj nie bęÇdzie wygranych ani przegranych, wszystkie zdjecia są świetne, mi najbardziej spodobały się: 4, 19, 24  😉
1, 15 i 19 Najlepsze, szczególnie nr. 1 😀 Ale ciężki wybór!
powinny być 4 głosy do oddania!  😁
10, 11 i 23, jeszcze 2 kusiło, ale głosu nie starczyło
No zdecydowanie za dużo tych zdjęć ..nie mogłam się zdecydować,ale ostatecznie zagłosowałam na 3,7 i 19 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 stycznia 2013 16:50
świetne zdjęcia
kilka poznałam i wiem ,czyje są  😀 i uważam , że wybrali swoje najlepsze zdjęcia 😉
ja bedę inna ,( każdy ma inny gust)
1- bardzo sympatyczne, tez takie chce 🙂
4- wiadomo czyja ,juz na forum zdjęcie było w innym watku ,bardzo klimatyczne i zdecydowanie najlepsze zdjęcie autorki 🙂
5-mi osobiście nie przepadła do gustu , ponieważ jak dla mnie zabrakło ostrości na kropelkach. i nie lubie jak ktos prubuje kopiować -
6 - bardzo mi się podoba ,niby banalne modelka z koniem na tle zachodu ,ale cos w sobie ma,może własnie ten ognisty zachód i te drzewo dodaja uroku temu zdjęciu.
8 - zabrakło ostrości na kropelkach i taki sobie kadr , mozna było zrobić wieksze zbliżenie 🙂
9 -uciete uszy ! i dachy domów po prawej przeszkadzają.
10 -ciekawa ,niebo fajnie wyszło,usunęłabym tylko tego rozmazanego ptaka na górze
11- ciekawe zdjęcie , juz gdzieś je widziałam
12 - fajna ,ale przeszkadzaja mi 2 osoby na pierwszym planie ,ciekawie byłoby tylko osoby z pasami
13 - podoba mi się bardzo
19 - nic specjalnego , pójść i zrobić zdjęcie zachodu ..ale ma cos w sobie
20 - Autorka ma o wiele lepsze zdjęcia z tej sesji ! 🙂 tu nie podoba mi się takie ucięcie modelki.
22 - podoba mi się ,tu oddaje swój głos , bo zdjęcie od samego poczatku przykuło moja uwage 🙂
24- pieknę światełko 🙂
25 - tez oddaje swój głos
wszytskie zdjęcia  maja cos w sobie , cięzko się zdecydować 🙂
ja głosowałam na 6 , 22, 25 🙂
Super, ciężki wybór. Ale zagłosowałam.  😉
m.indira   508... kucyków
08 stycznia 2013 17:10
Huculska Ostoja totalnie nie kumam zarzutu jaki postawiłaś w stosunku do 5, że niby co, plagiat? ech każdy ma prawo wykonac podobne zdjęcie, jest ich miliony w sieci tzn że nie mamy czegoś robić bo to juz było? a może ta jedna jedyna kropla, a może ten jeden jedyny włosek bedzie tym czymś co przeważy o wyższości naszej fotki nad jej poprzedniczką?
pomiędzy jedną a druga fotą jest 2 lata różnicy, nikt nie ma też obowiązku wertowania netu w poszukiwaniu zdjęć o podobnym ujęciu (ja tej foty Dominiki nigdy nie widziałam), a więc o co chodzi bo nie kumam?
bez przesady...
też się dziwię o co kaman, bo jak przeglądałam wątek i zobaczyłam zdjęcie z tego "plagiatowgo postu" to byłam pewna że jest armary bo tylko to widziałam... potem dopiero zobaczyłam, że jakiś dziśny podpis na nim...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 stycznia 2013 17:58
Ja wcześniej nie widziałam fotki Dominiki Frej, gdybym zrobiła podobna to byłby plagiat? Bo fotka istniała i nie ważne że jej np. nigdy wcześniej nie widziałam? Robienie zdjęć na wzór innych to tez metoda jakiejś nauki a że akurat to zdjęcie jest najlepszym wg autorki to ma go nie dodawac bo sie np. wzorowała na zdjęciu innej osoby (o ile w ogóle, czasem ludzie wpadają na podobne pomysły)?
och och, to w takim razie nikt nie moze juz zrobic zdjecia konskiego oka!
Huculska Ostoja, to rowniez oznacza, ze ty sama masz mase plagiatow, bo z cala pewnoscia w duzej ilosci twoich zdjec znajda sie takie ujecia, ktore ktos juz cyknal.
m.indira   508... kucyków
08 stycznia 2013 19:14
katija szacun, sama lepiej bym tego nie ujęła
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 stycznia 2013 21:26
nie chciałam nikogo urazic,nawet nie wiedziałam czyje to zdjęcie , po prostu jak zobaczyłam 5 zdj. to od razu sobie przypomniałam , że juz gdzies takie podobne widziałam i nikogo od razu  nie posądzam o plagiat.

och och, to w takim razie nikt nie moze juz zrobic zdjecia konskiego oka!
Huculska Ostoja, to rowniez oznacza, ze ty sama masz mase plagiatow, bo z cala pewnoscia w duzej ilosci twoich zdjec znajda sie takie ujecia, ktore ktos juz cyknal.

to pokaż mi chociaż jeden plagiat w moich zdj.

przestańmy się kłócic ,bo robi się nie przyjemnie ,a nie o to tu chodzi ,to a byc zabawa 🙂
jeszcze raz przepraszam ,jesli kogos uraziłam niechciałam
to pokaż mi chociaż jeden plagiat w moich zdj.

nie bede ci pokazywac, bo wlasnie chodzi o to, co napisalas wyzej. zdarzaja sie podobne ujecia, bo kon jaki jest kazdy widzi, w zwiazku z czym trudno juz wpasc na cos czego nie bylo. a robiac ujecia wrecz oklepane, pozostaje liczyc na swietna technike, orginalne spojrzenie itd. wg mnie te zdjecia, choc z podobnego ujecia, sa zupelnie inne, bo kazda z autorek wniosla swoj styl w nie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się