Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

Ceffyl, ale rodzina rośnie!  😁
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
10 stycznia 2013 11:54
olek a gdzie fotki pięknej siostrzyczki ❓ nalegam silnie bo jak nie to  🤬  😁
wątek zamknięty
Piękna (:hihi🙂 siostrzyczka niestety nie ma nadwornego fotografa. W zasadzie jedyne co mam to z pierwszego jej startu, później przypałętała się kontuzja i kolejne mam takie średnio wyjściowe, pokontuzyjne. Ale niech Ci będzie, bo dawno jej nie widziałaś  😉
Ooo i dodam jeszcze takie ładne, klimatyczne  😎

Zadowolona?  😀iabeł:
wątek zamknięty
dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
10 stycznia 2013 12:22
olek_ Cudowne siwe ! 😍
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
10 stycznia 2013 12:23
no i lanie Cie ominęło  😁
no cudna jest poprostu  😍

już się nie mogę doczekać aż Bili zmężnieje  👀
z racji na brak warunków i innych powodów zdecydowałam się na przerwę do wiosny, więc sobie leniuchujemy bezczelnie..  🏇
wątek zamknięty
Strzałek, tak, to Myślęcinek.

Ostat on ma ok. 168-9,  osiodłany ma siodło na wysokości 177 mniej więcej, a ja mam 158 - stąd ta różnica 😉
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
10 stycznia 2013 13:41
Strzałek To piękną ma łysinkę , bardzo fajne to zdjęcie klimatyczne , tylko koń  i twoje włosy się wyróżniają z pośród białych otchłani :kwiatek: masz więcej takich :P ? A i ciekawi mnie rasa 😉 dziewczynka jest po prostu boska
dz Jaka śliczna łysina ... tak ja zakochana w łysinach haha :wysmiewacz22: fajne zdjęcia ostatnie mi sie bardzo podoba 💘
shy Fajne letnie kolory 😀 konik jest zabójczo śmieszny i jeszcze ta słodka kropka na pyszczku <3
ostat haha dużo osób jest w nim zakochana włącznie ze mną  :wysmiewacz22: ma ten dar  🤣
olek śliczna klaczka 😍
wątek zamknięty
dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
10 stycznia 2013 13:46
czapraczek_ dziękujemy ! 😀 Ja też w tym pyszczku zakochana 😀 choć akurat ten koń ma tendencje bicia się z błotem bądź odchodami więc odmiana zazwyczaj jest hmm zielona xD


          A Twój ciapuch jest cudowny a szyjkę to ma taką :  😍
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
10 stycznia 2013 13:48
czapraczek - piękna maść ! 🙂
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
10 stycznia 2013 13:53
dz oj tam oj tam zielony tez ładny , taki pewnie limonkowy xD :P kup mu czaprak limonkowy to będzie ładny komplecik :P ,ale na twoim koniku pięknie wyglądałby sand eskadrona <3 osobiście tez kocham żółcie i jasne róze na skarogniadych 😍 ,w imieniu ciapusia dziękuje  😉 Wstaw więcej zdjęć ładnego dżentelmena
nine Kropuś dziękuje i pewnie cieszy sie że ma tyle wiernych fanów  :wysmiewacz22:
wątek zamknięty
dz   Pasja jest czymś więcej niż szczęściem
10 stycznia 2013 13:59
czapraczek pomyślimy pomyślimy 😀 Nawet gdzieś koń na zdjęciu z promocji eskadrona był podobny do mojego dziada 😀 Tyle ,ze przystojniejszy i z ogarnietą grzywa 😀
edit: http://cavalloshop.pl/files/fotob/product-3856.jpg  faktycznie może zainwestuje w kompecik 😀
wątek zamknięty
ostat haha dużo osób jest w nim zakochana włącznie ze mną  :wysmiewacz22: ma ten dar  🤣


Idealna maść dla mnie - miłośniczki dalmatów  💘
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
10 stycznia 2013 14:05
dz polecam ,watro będzie pasował ;D
ostat oj są piękne ,ale wydaje mi sie jak patrze na kropka że tez charakterne 😉
wątek zamknięty
olek fajna kobyłka  😀 Ona jest po Castilio ?
wątek zamknięty
czapraczek, dołaczam do grona jego fanek, piekny jest 🙂
wątek zamknięty
Konstancja
Tak mamy cala rodzine na rv po Castilio 🙂😉)
olek
A my kapuste zdazylismy podeptac raz i tyle  🙂
Oby juz do wiosny to chociaz jak nie sami cos porobimy, to was bedziemy podgladac 🙂
ceffyl
no i slusznie przerwa, bo widac jest bardziej w typie mojego, bedziesz miala smoczysko - niech rosnie 🙂
wątek zamknięty
Dziękuję za miłe słowa  :kwiatek: Może jak uda mi się chłopa zaciągnąć do stajni i wskrzesi aparat to wrzucę coś aktualnego  😉

Konstancja
, tak Castilio/Cassini I
Arimona , eee to super wieści! Liczę na to, że kiedyś rodzinnie spotkamy się na parkurze  😀iabeł:
wątek zamknięty
Arimona Super ! 😀 Castilio krył u mnie przez 3 lata, od moich klaczy urodziło się po nim 10 koni.
wątek zamknięty
Konstancja,
Wow, niezle! A masz zdjecia?? Jakies konie zostaly u ciebie, czy wszystko na sprzedaz poszlo? 
Jesli cos masz to koniecznie wstawiaj, nawet watek mamy oddzielny.   🏇
olek
tez na to licze bardzo! 🙂😉)
wątek zamknięty
czapraczek
od 7 lat marzę o dzieciaku z takimi  ciapkami i chyba powiększę nieco moje stado o takie właśnie cudeńko 🙂
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
10 stycznia 2013 17:16
harjaWitam w klubie 😁
shy Ciapki piękne i ciekawe,  każdy wyjątkowy, ale jednak moim marzeniem  jest mieć takiego ciapka + siwego cwaniaka , ale jak dla mnie to tylko marzenia , jak wcześniej pisałam Kropkiem się opiekuję nie jest mój 😕 , ale bardzo go lubię jest dla mnie maskotką do pocieszania, polecam taki duże cuda 🙂 Są wyjątkowe , w swoim rodzaju 🙂 Ale najważniejsze żeby cieszyć sie każda chwilą spędzaną z pasją i przy tych zwierzakach , podobnież nie mówią ale słuchają nas i w jakiś sposób  próbują  nam pomóc 😉
wątek zamknięty
Arimona Dwie kobyłki zostały u mnie, reszta sprzedana. Zdjęć aktualnych niestety nie mam, nawet moich bo nie ma kto zrobić.  :/
wątek zamknięty
Konstancja,
To koniecznie musisz nadrobic! 🙂😉)
wątek zamknięty
czapraczek, mam słabość do takich plamek 😉
A tu proszę, Klusek w najlepsze się rozbiera publicznie. Chyba czuje się zażenowany nowym kubraczkiem 😉
Więc nie tyle kolega z padoku da radę derce a sam wielmożny pan Klusław  😂
Zdjęcia nie moje ale mam nadzieje, że autorka się nie pogniewa 😉
wątek zamknięty
Cobrihna - chyba mu za cieplo  😁 A ujecia swietne 😀
wątek zamknięty
Ta derka jest bez jakiegokolwiek wypełnienia - ale fakt, nigdy na padok w derce nie wychodził, więc go pewnie z nudów kusi hehe
Jak dalej będzie taki niegrzeczny i będzie się rozbierał to będzie sobie stał na deszczu i śniegu bez - nie koniecznie szczęśliwy 😉
wątek zamknięty
Cobrinha  😂 co za gnojek!  😂
wątek zamknięty
Cobrinha Klusek nie dał z siebie zrobić geja  😁
wątek zamknięty
Cobrinha Klusek nie dał z siebie zrobić geja  😁
No padłam  😂
Zdecydowanie nie, mimo, że w różowym kocyku biegać nie musi heheheh
On oczywiście typ macho 😉
wątek zamknięty
uśmiałam się z tego różowego kapturka 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.