Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

zonk: wszystkim nie dogodzisz 😉 ja tam sie cholernie ciesze na AM i nową płyte, i chce koniecznie zobaczyć blur!
Wychodzi na to, że już trzeba kasę na openera zbierać  😜
Może i nie wszystkim, ale na razie serwują wg odgrzewane kotlety sprzed kilku lat, na razie mamy 2 headlinerow z 2009 roku, ja chodzę na opka co roku i chciałabym zobaczyć jednak coś nowego, jakieś świeżynki z fajnymi debiutanckimi płytami, albo artystów z pierwszej "10", i dlatego przy tej podwyżce cen do dla mnie są jaja :/
Pilne ogłoszenie dla Warszawiaków lubiących ostrzejsze brzmienia!
Jutro o 11 potrzebuję chętnej dziewczyny na granie w teledysku polskiej kapeli rockowej, znajomą zapisałam ale sie rozchorowała i na gwałt potrzebuje zastępny.
Informacje, scenariusz itd. na PW  🙇
A od czego zależy kiedy pojawiają się info o koncertach/ możliwość kupna biletu? O Lanie wiemy już chwilę a gra z początkiem czerwca. A dopiero dziś pojawiła się informacja o Green day w Łodzi 18.06.
SŁUCHAM, pokaż informacje! Serce mi stanęło  😲
edit: Juz mam  😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
tak  🚫
Moja pierwsza myśl, jak zobaczyłam, że GD gra w Polsce - "Ciekawe czy Iza już napisała w wątku o koncertach?" 😁
inflantil, haha  😡
Już golden zamówiona  💃
edit: juz maaaam  💃
Koncertowicze, jak to z reguły wygląda sprawa z biletami/ ogłaszaniem potwierdzonych artystów na Orange Warsaw Festival?
Od jesieni krążą ploty o Beyonce, ale na razie bez potwierdzenia. Zero info na stronie, na razie znana jest tylko data (8 czerwca).
Jak dla mnie potwierdzenie jest dopiero wtedy, gdy organizator pokaże post na swojej stronie czy coś 😉 Każdy festival ma swojego headliner'a i to od niego info się zaczyna, tak mi się wydaje 😉
Rok temu byłam na Impact Fest- pierwsi byli ogłoszeni RedHoci- gdzie już był u mnie szał, a jak dowiedziałam się, że wcześniej ma grać Kasabian to już szał macicy  💃 Cena biletów ta sama, różnica jedynie była w wyglądzie biletu- ja miałam tylko z logo rhcp, bo zakupiłam w pierwszej puli.
Także czekać co ogłosi orange.
Wrocław! 26.01-dobra rapowa impreza, gra DJ Hubson
https://www.facebook.com/events/496422257068902/
Wybiera się ktoś? 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 stycznia 2013 16:30
A od czego zależy kiedy pojawiają się info o koncertach/ możliwość kupna biletu? O Lanie wiemy już chwilę a gra z początkiem czerwca. A dopiero dziś pojawiła się informacja o Green day w Łodzi 18.06.

Ja na Green Daya tez chce sie wybrać. Ciekawe tylko czy dostanę urlop na środę  🤔


Będzie ktoś na Billy Talent 6.02 w Stodole?  😀
Edytka, ja dzień wcześniej jestem w Krakowie 😉 a tak apropo Billy Talent. Dziewczyna szykuje flagę fanowską więcej info
12 stycznia, we Wrocławiu, w klubie Brooklyn gra Diox 😎
borkowa., jak dla mnie cena na koncert dioxa jest wzięta z kosmosu..no i nie jaram się nim jakoś wybitnie 🙂
borkowa., jak dla mnie cena na koncert dioxa jest wzięta z kosmosu..no i nie jaram się nim jakoś wybitnie 🙂

25 zł w przedsprzedaży i 35 zł przed koncertem to dużo? 😁 ja się jaram, więc cena nie gra roli 😜
niby nie, ale jak na koncert jednej osoby ze słabymi supportami to dużo (wystarczy sobie przypomnieć chociażby Rap Meethink gdzie za 35 złotych było się na koncercie z 6 największych kotów na polskiej scenie rapowej w chwili obecnej 🙂 )
ale jak już napisałam-nie jaram się zupełnie. bo jak bardzo chcę iść na koncert to cena też dla mnie nie gra roli. 😉
czerwiec eric Clapton chyba w Łodzi, 27 lipca Depeche Mode, 20 sierpnia Roger Waters z the wall. aaaaa, dajcie kase prosze :<
Zdecydowanie odradzam na koncerty klub Jubilatka 2 w Brzegu Dolnym.
To co tam sie działo to tragedia, organizator poleciał w kulki. Współczuję tylko Jasnej Liryce, która tłukła się tam aż z Wawy.
czerwiec eric Clapton chyba w Łodzi, 27 lipca Depeche Mode, 20 sierpnia Roger Waters z the wall. aaaaa, dajcie kase prosze :<

cierpie z tego samego powodu. Waters, Depeche Mode i Slash. Zdecydowanie padło na Watersa, Slasha odpuscilam, ale na DM staram sie uzbierac jeszcze
http://www.livenation.pl/event/384605/system-of-a-down-tickets  🏇
Kto się wybiera?

Ja!! Na GC! tak się cieszę. Czekałam na ich tyleeee. Jak tylko Live nation napisali, że 14.01 podadzą super informację nt gwiazdy na która wszyscy czekali wiedziałam, że to SOAD! (chociaż przyśniło mi się, że o Biebera chodziło)....
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2013 16:05
haha, właśnie miałam o tym pisać... być może ja, płyta (-:
BRING ME THE HORIZON
21.05 Kraków
22.05 Warszawa

Co za rok, co za roook!

EDIT: zmiana dat przez organizatora
[quote author=DeJotka link=topic=481.msg1649726#msg1649726 date=1358168810]
http://www.livenation.pl/event/384605/system-of-a-down-tickets  🏇
Kto się wybiera?

Ja!! Na GC! tak się cieszę. Czekałam na ich tyleeee. Jak tylko Live nation napisali, że 14.01 podadzą super informację nt gwiazdy na która wszyscy czekali wiedziałam, że to SOAD! (chociaż przyśniło mi się, że o Biebera chodziło)....
[/quote]
Ja jeszcze nie wiem jak będę stała z funduszami jak rzucą bilety, ale docelowo też GC. Kurczę, kurczę - moja pierwsza wielka faza muzyczna 😀 Aż mi się czasy gimnazjum przypomniały 😀
A ja bylam na Solo Act Czeslawa Mozila - fantastyczny! Polecam kazdemu 🙂
Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o SOAD'zie, chętnie bym pojechała :<
Biletów jeszcze nie ma w sprzedaży 😉
06.07.2013 Kings of Leon na Openerze, marzęęę... tylko czemu bilety 189zł za jeden dzień?!  😵 Jeszcze do tej Gdyni dojechać trzeba...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się