Sesja/Studia i t d ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 stycznia 2013 12:09
fin haha przyzwyczajaj się, na 1 roku to jeszcze człowiek ma jakieś nawyki uczenia się z liceum, potem jest już tylko gorzej  😁 p.s. dziękuję za notatki z filo!  😀
nanananna 56/60 siódmy wynik, najwięcej 58 nanana
wewnętrzny egzamin specjalizacyjny zdany  🏇
w marcu kolejny zryw naukowy nananana
to teraz dobrej nocy  😜
Czy jest tu ktos, kto sie zna na skalach i moglby mnie uswiadomic czym sie roznia od siebe, w wygladzie, gabro, dioryt i andezyt?
Czy ktoś tez tak ma, że czegoś się uczy i nagle po chwili się orientuje, że i tak tego nie pamięta? Dla mnie ta biochemia wysiłku fizycznego to jakaś katastrofa ;/
A co najgorsze muszę jeszcze zaliczyć koło z lekkoatletyki co jest dla mnie chore.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 stycznia 2013 22:45
Kto siedzi ?
ja, jak tylko skończę oglądać program o porodach 😁
Ja siedzę i już mnie strzela  😵
Ja siedzę, bo ktoś sobie wymyślił,że studenci tak niepoważnego kierunku jak mój bez problemu ogarną trzy zaliczenia jednego dnia...
kurde, ja powinnam, ale chyba nie dam rady, wgl nie ogarniam matmy :/ jakby ktoś z 3 miasta mógłby mi polecić jakiegoś korepetytora to by było ekstra, w piątek mam poprawkę...
Siedzę z budową skóry i jej wytworami. Jutro koło. Ale pomęczę do 1 i idę spać, bo muszę się choć trochę wyspać. Resztę ogarnę w busie...
Ja siedzę nad neurobiologią...nanana...
Ja nad makroekonomią...
pony   inspired by pony
13 stycznia 2013 23:32
Ja siedzę nad neurobiologią...nanana...

piona!  😍 kocham!
pony serio? Ja nienawidzę  🏇

Szczególnie, że nie robiłam NIC przez cały semestr i boję się jak cholera...

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 stycznia 2013 23:36
a ja trzaskam obliczenia  💃 na teorie już nie mam siły  😵
pony   inspired by pony
13 stycznia 2013 23:40
ja kocham! ale na neurokognitywistyce to cięzko żebym nie lubiła takich rzeczy🙂 Mogę sobie czytać "neuroanatomie" narkiewicza do poduszki🙂 Ale w tamtym roku spędziłam nad tym...cały rok akademicki, dzień w dzień uczyłam się właśnie neurobiologii i neuroanatomii, teraz mam mocne podstawy więc i coraz ciekawsza wiedza wchodzi przyjemnie🙂
i ja markuję, nad prawem  😤
LOVELY, dioryt to skała głębinowa, a andezyt to jej wylewny odpowiednik
więc tutaj skład mineralny skały może być taki sam, ale będą różniły się tym, że maja inną strukturę, skała głębinowa ma struk. porfirowaTĄ (czyli te jasne plagioklazy są wyraźnie większe niż reszta minerałów), a wylewna ma strukturę porfirową(czyli jasny minerał tworzy tylko fenokryształy na tle ciasta skalnego)
dioryt i andezyt są w sumie jeszcze nie aż takie ciemne, mają do 15% piroksenów i do 25% horblendy, reszta to w przewadze jasny plagioklaz

gabro ma już więcej ciemnego minerału w sobie, do 20% oliwinu, do 50% piroksen, jest hornblenda też i plagioklaz
jest to skała głębinowa

no i tak to wygląda w teorii, gorzej z praktyką, nieraz na pierwszy rzut oka, bez ogarnięcia składu mineralnego ciężko rozpoznać co jest co, potrzeba trochę w skale podłubać 😉
jak chcesz to wyślę Ci jakieś prezentacje i zdjęcia, które mam 😉
DeJotka, Piona, ja mam 4 zaliczenia jednego dnia. 😉 btw, studiujesz jakiś ekonomiczny kierunek? 😀
Dziewczyny mam pytanie. Ponieważ mój promotor mi nie odpisuje a potrzebuje tą informacje. Jeżeli ja mam temat: Rozwój i przemiany (...) w latach 2005-2011 i I rozdział mam o wielkopolsce to czy w tym I rozdziale dane typy demografia muszę przedstawić w tych latach (2005-2011) czy po prostu ostatni rok?
i ja markuję, nad prawem  😤


zawaliłam  🤦
remendada ale ja swoje już przeszłam  😁

Praca złożona u promotora  💃 Jestem drugą osobą na mojej specjalizacji, która ma wstępnie gotową pracę  🏇 A obrona już za 2,5 tygodnia...  👀
A ja chyba zaliczyłam filozofię. W tym tygodniu już "tylko" informatyka ekonomiczna i mikroekonomia 😂
Poncioch, ja właśnie nad prawoznawstwem 😉 Całe szczęście dzisiejsze koło udało się nawet dobrze zaliczyć 🙂 kolejna rzecz do przodu 🙂
Zaraz zasnę  😵 Walczę z projektem z rekultywacji, musi być gotowy na jutro  😵
Zaliczylam anatomie! Losowane oceny byly, inaczej bym oblala, bo straszne bzdury napisalam.
Ochrona wlasnosci intelektualnej tez do przodu!
Dzis jeszcze o 15 zaliczenie pisemne z podstaw uzytkowania koni. Luzik 🙂
Jak to losowane oceny były? 😲
Jak to losowane oceny były? 😲

Różnie bywa 😉 u mnie na uczelni kiedys byl doktorek, ktory rzucal prace w gore i te ktore spadly na stol byly zaliczone, a te ktore na ziemie mialy 2 😉 i rzeczywiscie tak bylo, boo gosc, ktory totalnie nic nigdy nie umie mial 4, a niektore osoby obkute mialy 2. No ale tak to jest jak sie bierze 700 osob na kierunek...
No wlasnie tak chyba bylo 😉 kazdy dostal nie taka ocene jakiej sie spodziewal 😉
Kajula, dla mnie to jest poniżej krytyki.
Jak można dawać taki przykład studentom.

Jasnowata, na UR w Lublinie? Moja koleżanka studiuje tam wetę. Nie wytrzymałabym z tymi prostackimi wykładowcami nawet jednego semestru.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się