HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 stycznia 2013 16:10
The Apparition- strata czasu
grave encounters, podobała mi się fabuła, ale nie wystraszyłam się zbytnio. Film a la dokument.

polećcie mi coś z nowości, co warto obejrzec, bo dawno nie widziałam nic dobrego 🙁
[[a]]http://www.filmweb.pl/film/Pi%C5%82a[[a]]+mechaniczna+3D-2013-557782    jak myślicie, następna horroro-komedia ? Podobno ma być niedługo REC 4  😁
whisperer13 nie taka nowość, ale mi bardzo się spodobał "Naznaczony"  http://www.filmweb.pl/film/Naznaczony-2010-559840  😀iabeł:
Polecam Sinister http://www.filmweb.pl/film/Sinister-2012-631143
całkiem dobry 😉
Wlasnie go wczoraj przyswoilam🙂
Faktycznie niezly - mroczny, ale nie obrzydliwie brutalny🙂 bardzo dobra klimatyczna muzyka🙂
Ehh normalnie zaczynam żałować że mam tak mały transfer. Uwielbiam oglądać horrory, nawet te niestraszne, a nie mogę bo po prostu nie mam na czym. Co do "Mgły" o której wspomniano kilka stron wcześniej-osobiście mi się podobała. Mało straszna, ale taka... Dołująca. Koniec bardzo zaskakujący, sądzę że każdy spodziewał się szczęśliwego zakończenia, a tu niespodzianka 🙂

Co mi w pamięć zapadło, to Omen. Jakiś kawałek temu puszczali, wtedy na prawdę się bałam. Ciężko ocenić czy dlatego, że siedziałam sama w domu, czy faktycznie był tak straszny, ale chowałam się pod kołdrą.  🏇

Koszmar z ulicy wiązów-mam na płycie jedną część i bardziej się śmiałam niż bałam.

Emily Rose-strasznie nudny.


Znacie coś takiego na prawdę strasznego, dziewczyny? 😀 I coś popularnego raczej, może wskoczę do wypożyczalni, żeby mieć co robić wieczorami w ferie.
Znacie coś takiego na prawdę strasznego, dziewczyny?
Znamy! Słownik ortograficzny.
[quote author=Olcia_93 link=topic=41684.msg1648657#msg1648657 date=1358094078]
Polecam Sinister http://www.filmweb.pl/film/Sinister-2012-631143
całkiem dobry 😉
[/quote]

Obejrzałam wczoraj. Przyzwoity 🙂 Taki, że można go polecać dalej.
pokemon na prawdę poprawiłaś mi humor!  🏇 Kolejny przykład na to, że przed wysłaniem postu  powinnam przewertować słownik ortograficzny. 😉 Dzięki za poprawkę.


[s][sup]Teraz się stresuję że znowu jakąś gapę popełnię. [/sup][/s]
To dzisiaj wieczorem nadejdzie moja pora na Sinister 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 stycznia 2013 08:08
Sinister też oglądałam właśnie nie dawno całkiem przyjemny🙂
a wcześniej wszystkie części drogi bez powrotu-jak ktoś lubi obrzydlistwa to mogę polecić🙂
Sinister też oglądałam właśnie nie dawno całkiem przyjemny🙂
a wcześniej wszystkie części drogi bez powrotu-jak ktoś lubi obrzydlistwa to mogę polecić🙂

pamiętam gdy oglądałam pierwszą cześć "Drogi..." wtedy motyw zmutowanych ludzio-kanibali był czymś nowym, byłam bardzo zachwycona filmem, i z niecierpliwością czekałam na II część  🤣
ooofuj, tez ogladalam, wybitnie paskudny, strasznie nie lubie takich filmow :/
Pamiętam, jak oglądałam "Zejście" kilka lat temu. Nawet czasem się postrachałam, ale to był lęk wyłącznie w czasie filmu. Kiedy się skończył, odszedł w zapomnienie. Do czasu, kiedy wyskoczyłam ze znajomymi w góry i weszłam z kumplem do jaskini Mylnej 😁
Moja latarka była dużo słabsza niż ta, którą miał kolega, więc wędrowałam za nim, a po drodze próbowałam porobić jakiekolwiek zdjęcia. Z lampą. Cholera, nie radzę ludziom z bujną wyobraźnią wybiórczą. Jak tylko lampa kilka razy błysnęła (robiła taką serię błysków, zanim aparat strzelił fotkę), momentalnie przypomniał mi się film. Ten i wiele innych, których akcja działa się we wszelkich tunelach.
Co błysk, to strach co ja tam zobaczę. Momentalnie wrażenie, że przy każdym błysku COŚ będzie coraz bliżej. Albo za mną 😁 Albo kolegę już zeżarło (bo on wtedy zawsze odbijał odrobinę do przodu). Fantastyczne uczucie, bo szlak w jaskini dość krótki, nie daje tyle frajdy, ale jak sobie człowiek co lepsze kawałki przypomni, to zaraz adrenalina skacze. Przy każdym bocznym tunelu. I nie wolno wtedy słyszeć żadnych innych turystów w oddali :P
OJAPIKOLE Dworcika ja bym sie posikala chyba  😵
Dworcika oglądałaś druga część? A może wybierz się na wycieczkę do Czarnobyla ?  😀iabeł:
Przy okazji sinistera, czy wy tez darlyscie sie w co 2giej scenie "CZEGO NIE ZAPALISZ SWIATLA MATOLE?!" ?  😁
Edy, widziałam drugą część 🙂 Wycieczkę do Czarnobyla kiedyś sobie zaplanowałam i ta myśl gdzieś ciągle siedzi, mam nadzieję, że się uda. Rodzina na Ukrainie jest, to może przy okazji któregoś wyjazdu... wreszcie... 😉 Film pewnie też obejrzę (zapewne wcześniej, bo łatwiej o film niż wyjazd), ale po zwiastunach sądzę, że nie będzie porównania...

faith, sikać, nie sikałam, ale serce łomotało do chwili, kiedy przecisnęłam się z myślą, że to był film i tu NIE MA takich rzeczy. Tylko później było "czy aby na pewno?" 😁 (przy czym to drugie przyszło, bo się zrobiło mało ekscytująco).
A najlepsze i tak było "Chmurku (od nazwiska), poczekaj na mnie, ja oglądałam 'Zejście'" :P Chmurek "Zejścia" nie oglądał, obiecał nadrobić tuż przed kolejnym wejściem do jaskini. Nadrobię z nim.

Do Czarnobyla (a dokładnie to chyba miasteczko Prypeć) to i ja z wielka chęcią pojechałabym  💘 Lubie takie opuszczone miejsca, oglądałam "Czarnobyl..." , ale nie zrobił na mnie wrażenia.
Edy, Prypeć to miasteczko, które zbudowano dla pracowników elektrowni w Czarnobylu (ok. 4 km dalej). Zwiedza się oba.
Jak off, to pełną parą, żeby już później nie ciągnąć (no chyba, że na PW? 😉 ) -> wycieczka.

Z filmu widziałam wyłącznie zwiastuny, przeczytałam masę opinii i nie ciągnie mnie. Kiedyś obejrzę, żeby zobaczyć z czym to się je, ale nie nastawiam się na fajerwerki.
Zejście 2 - całkiem znośne. Byłam w kinie i nie mogłam sie powstrzymac, żeby nie dotknąc dwóch przestraszonych dziewczyn przede mną  😁

Wczoraj przyswoiłam 30 dni nocy, polecam fanom nie-edwardowych wampirów, troche pod koniec mi się dłuzyl, ale generalnie nie był zły.

No i na koniec oberzałam Psychoze po raz milionowy. Nie ma to jak stare dobre kino, polecam przy okazji biografię Hitchcooka, który wszedł na ekrany, naprawde godny polecenia 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 stycznia 2013 22:05
Paranormal Activity 4- klimatu 1 i 2 części nie trzyma, ale mi jako fance nawet się podobało.
No i na koniec oberzałam Psychoze po raz milionowy. Nie ma to jak stare dobre kino, polecam przy okazji biografię Hitchcooka, który wszedł na ekrany, naprawde godny polecenia 😉


Ja dzisiaj oglądałam Psychozę i się wynudziłam. Zdecydowanie bardziej podobał mi się oglądany również dziś Egzorcysta. Jednak więcej się naśmiałam niż bałam 😀
Zależy kto co lubi.
Ja tam jestem fanką! Uwielbiam Psychozę, Starsza pani znika oraz Ptaki 😉
Oj, "Ptaki" są genialne w swojej prostocie 😁 Zastanawia mnie tylko czy paniczny lęk koleżanki przed ptakami (typu gołębie na starówce...) bierze się stąd, czy to fobia z kosmosu :P
Ja dzisiaj oglądałam Psychozę i się wynudziłam. Zdecydowanie bardziej podobał mi się oglądany również dziś Egzorcysta. Jednak więcej się naśmiałam niż bałam 😀

Te dwa filmy to arcydzieła gatunku.
Mam nadzieję, że masz mało lat. Bo na razie wygląda, że mało inteligencji.
Mam mało lat, ale nie upoważnia Ciebie to do ubliżania mi. Wiem, że uznawane są za wybitne, ale patrząc na nie po tylu latach tamtejsze efekty specjalne mogą się wydawać zabawne, w porównaniu do dzisiejszej techniki. Zwłaszcza jak ogląda się je w towarzystwie większej paczki znajomych. Pomysł na fabułę Psychozy bardzo dobry, ale akcja zwyczajnie mi się dłużyła. I to jest moja personalna opinia, nie musisz się przecież z nią zgadzać. Jestem zwykłym filmowym amatorem, nie znam się na kinie, bo jestem młoda, oglądam po prostu to co mi się podoba.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 stycznia 2013 19:46
Dla niektórych arcydziełem jest "Egzorcysta" i "Omen", dla innych "Szósty zmysł", "Paranormal Activity" czy "Inni". To, że jakaś grupa krytyków uznała film za klasyk czy arcydzieło nie oznacza, że będzie się podobał wszystkim na świecie 😉 Także luz, bez kłótni 😎
Znalazłam kolejny bezsensowny film o zombie.
Redneck zombies- zapowiada się, że będzie mnie bolał brzuch ze śmiechu :P

Pokemon, co ty na to, widziałaś już?
Cos dla fanów Roba Zombie  http://www.filmweb.pl/film/Lords+of+Salem,+The-2012-603461  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się