Końska rewia mody cz. VII (2013)

Minosia to juz drugi czaprak ktory mi sprzatnelas sprzed nosa :/ :P

chcemy hadzinke w gelbie do szmato? moge go dzis ubrac bo wracam wyjatkowo jeszcze gdy jest jasno  👀
wątek zamknięty
tunrida, przekażę futrzakowi, dzięki  :kwiatek:
Minosia , dzięki, ale on nie kary, tylko kameleon 😉 (w paszporcie ma ciemnogniady  😂, zobacz na avatar, jak wygląda latem)
brunatna dziękujemy, a lavender mi też chodzi po głowie 😉
wątek zamknięty
anai oj znam takie kameleony, Algo też w lato jest taki jasny.  I tak w zimę nazywam go karym.  🤔wirek:

konwalia o który dokładnie Ci chodzi ? 🙂
wątek zamknięty
juliadna, w stone bosko 😀
wątek zamknięty
który fajniejszy dla nas?



wątek zamknięty
Dramka, zdecydowanie pierwszy! Sama się czaję na tego typu czaprak, aczkolwiek w innych kolorach. Fajne są!
wątek zamknięty
Dramka też jestem za 1  🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 stycznia 2013 10:35
Dramka, a ja uważam, że jak dla Ciebie to numer 2.
wątek zamknięty
dlaczego?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 stycznia 2013 10:37
bo większość zestawów masz raczej klasycznych i eleganckich. jakoś mi ten krzyż do Ciebie nie pasuje

szkoda tylko że ten drugi jest tak beznadziejnie spartolony w miejscu które dla czapraka jest najważniejsze czyli w rogu który wystaje spod siodła..
wątek zamknięty
Dramka, pierwszy bo bardziej podoba mi się ten krzyż niż .. hm. odwrócone L. 🙂
Dodatkowo nie lubię czapraków tak błyszczących, efektownych.. ; >
wątek zamknięty
deborah- a widziałaś taki czaprak na żywo? Bo ja uważam, że na żywo nie jest tak źle. Właśnie wahałam się, czy kupić go, ze względu na to miejsce w rogu, ale na żywo naprawdę wygląda to spoko.
wątek zamknięty
Ja widziałam na żywo i moim zdaniem 2 jest okropny. Worek na śmieci. Za to 1 jest całkiem fajny. 😉
wątek zamknięty
demonowa- ale mówimy teraz o dolnym rogu a nie o ogóle wyglądu.  😉
wątek zamknięty
Mnie się 2 w o góle nie podoba, 1 może być. Dramka bierz 1.

Deb a co jest nie tak z tym rogiem? Jarpol też miał tak głupio wykończone pady, dokładnie a'la strip iny, które miały co prawda odwrotnie bo sam róg był w L, a w środku było zaokrąglone. Co nie zmienia faktu, że też bezsensu to wyglądało... 🙄
wątek zamknięty
Dramka 1  ❗  Drugi okropny.  😲
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 stycznia 2013 11:36
Mnie się 2 w o góle nie podoba, 1 może być. Dramka bierz 1.

Deb a co jest nie tak z tym rogiem? Jarpol też miał tak głupio wykończone pady, dokładnie a'la strip iny, które miały co prawda odwrotnie bo sam róg był w L, a w środku było zaokrąglone. Co nie zmienia faktu, że też bezsensu to wyglądało... 🙄


Dziewczynom chyba chodzi o brak pikowania w rogu.
wątek zamknięty
Jejejejeje doszedł do mnie polopad flax, ah...nie ma to jak tak pięknie zaczynający się tydzień  💃
Jest ładniejszy niż na zdjęciach  😎

To mój 3 polopad, a kiedyś nabędę jeszcze 2: moona lub corriandera i anthra. Ale to na prawdę za jakiś czas.,,

emptyline aa chyba, że tak. Ja zrozumiałam, że chodzi o to zakończenie na okrągło i odwrócone L w środku.
wątek zamknięty

Dziewczynom chyba chodzi o brak pikowania w rogu.


No przynajmniej ja o tym mówię i miałam nadzieję, że Deborah też to miała na myśli pisząc o rogu.
wątek zamknięty
deborah a kiedy szykujecie jakąś nową wiosenną kolekcję padów? :kwiatek:
wątek zamknięty
hehe, ja na to pikowanie, a raczej jego brak nie zwróciłam nawet uwagi. Bardziej mnie rażą w oczy te swa różne wykończenia 😉
wątek zamknięty
Kolejne marzenie spełnione! 😅 Właśnie do mnie przyszedł ten jedyny, niepowtarzalny, najwspanialszy, nowiutki i pachnący: melange aubergine  😍 
wątek zamknięty
ooo a skąd nóweczkę dorwałaś?
wątek zamknięty
akzzi od klawunde na ebay'u, ale już nie ma.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2013 12:44
akzzi od klawunde na ebay'u, ale już nie ma.

A jednak!!! Klamczuch! Foch z przytupem! A tak Nota Bene to musimy zaczac podpisywac szmaty bo juz chyba z 5-6 szat.mamy takich samych 😂
wątek zamknięty
zairka Czemu kłamczuch? Pytałaś o aubergine jak udało mi się scarlett reda upolować, wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że dobra passa trwa i ta perełka będzie moja 🙂 A jak już wiedziałam to Ci mówiłam, że nic nie powiem, żeby nie zapeszyć. Teraz jest już u mnie i mogę się chwalić! 🙂
wątek zamknięty
juliadna, w stone bosko bosko bosko!! 😍

dziewczynka, Pola wygląda obłędnie, w różach jest zdecydowanie najlepiej!

anai, ja jestem zakochana w tym padzie po uszy, mam nadzieję, że w moje łapy prędzej czy pózniej też trafi 😉 I Dino w nim cudownie 😜

Dramka, bezapelacyjnie 1.
wątek zamknięty
Euro-Star Excellent 2012 julcy orange



które do szmato ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Szarlotka. może któreś z tych które wstawiłaś do KR?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 stycznia 2013 14:08
Szarlotka, pierwsze i trzecie są fajne 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.