Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

mtl   I M Equestrian
13 stycznia 2013 23:33
u mnieeeee snieeeeg paaada, 10 platków na minute, ale pada  😂
ciekawe ile derek brytyjskie konie beda mialy na sobie jutro  😁
Burza, u nas sypnęło w piątek konkretnie, a że temperatura utrzymuję się w okolicach -2 / -3 stopnie to śnieżek ładnie sobie leży. Generalnie to nasypało go tyle, że miejscami sięga powyżej połowy łydki. NA zdjęciach widać go wiele mniej, bo odkąd spadł śnieg to na hali pozostałą szkółka plus może kilka osób. A tak to wszystkie konie chodzą od piątku na zewnątrz, więc plac już rozjeżdżony. Poza tym pod spodem jest na tyle fajny piach naszego placu, że wcale nie zmienił się w grudę, pod sniegiem wciąż jest sypki.
Kasija no ja jestem wypadkowe dziecię - wobec tego troska zarówno mamy, jak i konia, mocno uzasadniona 😀
Klami niestety, nie ma rzeczy idealnych 😉 Ja mam świetną półderkę, ale cóż z tego, skoro mój musi mieć w zimie podczas stępa przed jazdą zakrytą klatę, bo inaczej zaraz kaszle... I półderka sobie leży  🙄
Widzę dużo pięknych zimowych fotek. 🙂 My też czekaliśmy na śnieg jak małe dzieci i w końcu pierwsze konkretniejsze opady zawitały do nas na weekendzie... 😅





Z racji pięknej aury i śnieżnych krajobrazów pojechałysmy z Rudą w terenik i przy okazji udało się troche fajnych foteczek zrobić.
Rudzielec mega wesoły coraz lepiej zaczyna mi się z nią współpracowac po tak długiej przerwie.








A moje dzieciaki w stajni miały mega radochę bo najmłodsze na snakach za koniem


A starsze na nartach i w końcu znudziło im sie jeżdżenie po łące w kółko i pojechali na ponad godzine w teren 3 konie  z których jeden miał za sobą narciarza 🙂
aszka super zdjęcia, ale ostatnie my number one  😍
aszka, ale fajnie, niezła radocha z sankami i nartami!
O nie moge dziewczyny jakie piekna zimowe zdjecia!!

Aszka sanki przecudne 😀
Brzezinka wygladacie z Ruda jak milion dolarow!  💘 czy snieg czy wiosna tak samo fajnie 😀
Klami Kajtoslaw w pelerynce to jest to 😀

Boziu, mam nadzieje, ze ktos ze Szczecina sie zlituje i tez mi zrobi takie piekne zimowki 😀😀😀😀
Rany, jakie piękne śnieżne zdjęcia! Też chcę!

Dostałam cynk, że Gilek już w drodze do naszej stajni 🙂! Jestem bardzo ciekawa czy się chłopaki rozpoznają...
kujka   new better life mode: on
14 stycznia 2013 11:28
Dzionka, a Ty nie mialas byc o tej porze w stajni?

Meduje, ze faktycznie jedziemy i nie moge sie doczekac az dojedziemy! :jupi:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 stycznia 2013 11:38
Aszka super zabawa! A jak doczepiacie sanki czy też człowieka - w sensie co koń ma założone?
kujka   new better life mode: on
14 stycznia 2013 11:44
Elape, ja z narciazem robilam tak, ze doczepialam lonze z kazdej strony popregu 🙂 i tego trzymal sie narciaz. do tego na zadzie lonze byly spiete gumami, zeby w razie W nie zaplataly sie koniowi wokol nog. zdalo egzamin 🙂
kujka, miałam, acz choruję sobie wesoło w domu, przecież :] Będę w środę już na pewno, bo nie wysiedzę.

Zazdroszczę normalnych koni, do których da się przyczepić narciarza. Mój odpalał od razu wrotki, bał się chyba tego szelestu z tyłkiem...
Anderia   Całe życie gniade
14 stycznia 2013 11:57
kujka jeszcze raz, szerokiej drogi i szczęśliwego duchnicowania 😀
ElaPe, Kiedyś w jednej stajni mieliśmy taki hmm napierśnik nazywane to było uprząż skiringowa był to gruby pas skórzany obszyty filcem i do niego dopinany pasek który trzymał to na odpowiedniej wysokości ja zrobiłam sama wziełam najdłuższy popręg przypiełam/przywiązałam uwiąz lonże dopiełam do sprzączek popręgu i jazda 🙂
croopie, Babka to jej imie  😁
mtl, xxmalinaxx, basia16816, Kasija, bardzo dziękuję !  :kwiatek:
Klami, Piękne zdjęcia !  😍
juliadna Babka się nazywa  🤣 dziękuje bardzo ! :kwiatek: Fuerciak obłędny  😜 On duży chyba nie jest?
Świetne zdjęcie ! a swoją drogą obłędnie mu w mintcie 😍
a jak tam u Lolo i Czeka ?  🙂
aszka, pierwsze i ostatnie najlepsze !  🏇 i jaka radocha ! 😀 Zazdroszczę u nas pod śniegiem gruda 🙁
to przypomne jeszcze naszą zimową co prawda grudniową sesję.
[img]http://re-volta.pl/galeria/img/83711[/img]


i Babex z padoku  🤣

Brzezinka wygladacie z Ruda jak milion dolarow!  💘 czy snieg czy wiosna tak samo fajnie 😀


Faith, dzięki  :kwiatek:, Ty to wiesz jak poprawić kobiecie humor, szczególnie w poniedziałek... 😉
hahah, nie ma za co, tez slabo znosze poniedzialki, ale ogladam takie fajne zdjecia to jakos mi lepiej 😀 i nie moge sie doczekac wlasnych z dzieciuchem 😀
Ja juz teraz wiem, jak to fajnie jest mieć fotografa na stajni. 😀 Wcześniej o własnych fotkach mogłam tyllko pomarzyć. Raz na jakiś czas udało się mojemu ślubnemu jakieś zdjęcie. A teraz normalnie pod tym względem mam istny raj.... 😅
No to tylko pozazdroscic 😀 u nas co prawda jeszcze nie za bardzo jest co pokazywac bo mlody jeszcze nie ogarnia kontaktu za bardzo, takze spektakularnie nie bedzie...no ale😉 pamiatka by byla 😀 i zawsze mozna z boku obejrzec nad czym tam popracowac najpierw 🙂
No właśnie, albo potem ciekawe porównania robić... 😉
Ja bym bardzo chciała porobić śniegowe foty! Mam ferie, ale niestety pomorskie nie ma i nie mam jak :emot4:
brzezinka&faith, dobrze mówicie. Zawsze będzie można powspominać i porównać 🙂.
Szarlotka., ale macie ładne zdjęcia! A kobyłka na padoku pięknie wyszła 😁
Ej mam nadzieję, ze się dziewczyny nie obrazicie, ale
Szarlotka i Cordkowa - "mylicie" mi się!

Dwie ładne długowłose blondynki i dwa ciemnogniade konie (zdaje się, że widziałam Cordka bardzo podobnie ogolonego na jakichś fotach)
Nawet się zdziwiłam, że Pan C. ma taaaaką grzywę długaśną 😀

Kujka, cieszę się żeście już na miejscu :kwiatek: Wszystkiego dobrego w nowym domu.
Jak wkrótce nie będę miała konika to będę Was odwiedzać, a co! Jak za starych dobrych czasów
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 stycznia 2013 14:38
Faith - teraz dzielnie walczę z sesją, ale jak wytrzymasz do końcówki stycznia to ja się wpraaaaaaaaaszam! 🏇
Martva ty sie nie wpraszasz, ty masz u mnie dozywotnia vip wejsciowke  :kwiatek: abrdzo bede wdzieczna jak cos sie nam uda pofocic w terminie dowolnym 😀
xxmalinaxx gratuluje udanych startów! I mega zazdroszcze... ostatnio tak porządnie skakałam chyba ponad rok temu... I ciągnieee już oj ciągnie...
amnestria czyli za jakiś czas zobaczymy Duszka szport maszinę taaak? 😀
Klami jak jeździłam w stajni z halą, to z hali zawsze się uciekało, żeby tylko wyluzować sobie głowę na zewnątrz. A teraz... Hala śni mi się po nocach  😁
aszka wow! ostatnie zdjęcie super. Widać, że wszyscy mają dużą radochę.


A ja mam kilka zimowych zdjęć, więc się z Derym przypomnimy. Tegoroczna zima niestety bardzo utrudnia jakąkolwiek pracę, więc od tak czasami się "ruszamy", żeby nie zapomnieć wszystkiego do końca.
fot. Dominika Frej





Pozdrawiamy cały kącik!
Troszkę się przypomnimy🙂
Korzystając z pięknej pogody, udało się zrobić  pewnie jedne z ostatnich zdjęcia śniegowego Florka  🙂





floo piękny! 😉 A dlaczego jedne z ostatnich ?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 stycznia 2013 18:53
brzezinka, cudne Rude 🙂
floo, łaaał, zjawiskowy!
mtl, gratuluję zawodów! Super wyglądacie🙂
darolga, doskonale rozumiem co czujesz. Jak usłyszałam w kontekście Rudego stojącego na 3 nogach "to moze być złamanie" to mi sie ciemno przed oczami zrobiło. Ale jaka potem jest radocha z każdej wspólnej chwili 🙂
Precelek, my akurat w miarę równolegle 😁 A jak Boguś? Ruszacie się już?🙂
milusia, dziękujemy! :kwiatek: A jak Wy ze Zwiastunkiem? Pauzujecie z powodu podłoża?
Kasija, dziękujemy 🙂 Raany rozumiem ekscytację, ależ ja bym chciała przeżywać wszystko od początku 🙂
Anderia, tak jak mówiłam, super chlopaczek 🙂 Dużo dużo zdrowia dla niego. Wpadnę do Was w końcu🙂
Mąka jejku Wy to zawsze macie takie pięknie fotki! cudo!!! 😉
floo on jest przecudny! dlaczego ostatnie fotki? 🙁
Szarlotka. pięknie wyglądacie, bardzo pozytywna jest ta sesja! 😉 a ile Babka ma lat? 😉
kujka zdaj relacje, jak tam po przeprowadzce! 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się