Książka skarg i wniosków

Katija czy mogę Cię prosić abyś zrobiła z tym porządek na  ,,Co mnie wkurza na re-volcie"
Zacytuję co by ci było łatwiej :
[quote author=pokemon link=topic=785.msg1621227#msg1621227 date=1356007835]
Akurat mnie wkurwiło i to dosłownie podważanie autorytetu Cariotkowej wetki, która poradziła jak najbardziej słusznie.

[/quote]

Zabeczka17 ale Katija napisała wyżej, że do 30.12 nie moderuje, bo nie ma jak i macie prosić Wawrka, a Ty uparcie prosisz ją i pewnie jeszcze pretensje będziesz mieć że nic z tym nie zrobiła...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 grudnia 2012 20:09
proszona byla przeze mnie i przez innych użytkowników zanim poszła na urlop. Bez echa..
Teraz znam  jej zdanie w tym temacie i szczerze to mi wystarcza.
A to nie jest też tak, że co innego kiedy ktoś DO KOGOŚ mówi "pierdolisz głupoty koleś", a co innego, kiedy mówi sam do siebie "wkurwiłem się dziś"?
No...dla mnie to jednak jest różnica. Niby i tu i tu występuje przekleństwo i przykro się to czyta, ale różnica chyba jest. W tym pierwszym przypadku zwracamy się bezpośrednio do innego użytkownika.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2012 09:08
zabeczka17, Ty masz jakiś rozbudowany level na tym forum, że masz możliwość wyboru moda, do którego to zgłaszasz?
Bo ja nie mam i jak coś zgłaszam to nie wiem czy odczyta to Katija czy Wawrek. Wychodzi na to, że żaden z dwóch modów nie robi sobie nic z bluzgów, więc skąd pretensje tylko do Katiji? Bo ona w porównaniu do Wawrka zagląda do tego działu i odpisuje?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 grudnia 2012 09:46
Jasne chwała jej za to ze odpisuje w koncu jest modem. Tylko samo podejście do tematu mnie  zdziwiło.

dobrze, oficjalnie jak to piszesz- mam,, pretensje" do dwóch modów że nikt że żadne nie wymoderowało wulgaryzmu, wyżej wspomnianego. Better?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2012 10:05
Tak lepiej, bo ja mam wrażenie, że po ostatniej nagonce na Wawrka przybyło go trochę. Było widać, że moderuje, a teraz znów zapadł się pod ziemię? :>
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 grudnia 2012 10:48
Ja mam odwrotne wrażenie. Kiedy zwracam się bezpośrednio do niego zawsze reaguje. I nie mam wrażenia że odwala mi łaskę.
Jestem, o co chodzi? Mam spamować, żeby Wam udowodnić, ze jestem na forum, a nie bywam?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2012 13:33
zabeczka17, to trzeba było napisać do Wawrka pw i tyle.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 grudnia 2012 13:43
Jestem, o co chodzi? Mam spamować, żeby Wam udowodnić, ze jestem na forum, a nie bywam?

Mi nie musisz  😉

Jara - no najwyraźniej trzeba było. Na przyszłość będę mądrzejsza  😉
Ooo jaką burzę wywołałam swoim postem  😉
Szczerze mówiąc bardzo często zauważam wulgaryzmy i od czasu do czasu zgłaszam np kariny7 (wybacz) w wątku dzieciowym. Ten wątek bardzo lubię (ciekawe czemu  :lol🙂 i jakoś źle odbieram przekleństwa w postach użytkowników. Może dlatego, że to chyba jedyny wątek, w którym nie dochodzi do kłótni i złośliwości.
Cierp1enie, czy twoje zgloszenie zostalo zmoderowane?
Wchodziłam na tego posta kilka razy, ale nie był.
Teraz już nie pamiętam który to był post, bo sporo nowych się pojawiło, ale wiem że było ich chyba 3 ze słowem wkurw....
otoz zostal wymoderowany. dawno temu:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,74.msg1612660.html#msg1612660
twoje zgloszenie jest z 12 grudnia z godziny 18:17
dziękuję Katija  :kwiatek:
🙂
root   szef wszystkich szefów
14 stycznia 2013 16:56
Anky White DL w ostatnich kilku dniach  dodałaś 5x
Eskadron Navy cośtam - tak samo.

Jak chcesz oglądać ogłoszenia, możesz oglądać do woli, po wylogowaniu się.

Precelek swoje "odsiedziała" za to samo. Dramka nie dodaje ciągle tego samego - jak raz coś doda, to jej wystarcza.

Zasadniczo nie wnikam kto ile i czego sprzedaje, ale jak dostaję zgłoszenia od userów, że widzą ciągle te same ogłoszenia na górze listy to banuje.
Demonowa czep się wiśni  🤣 twojego konia codziennie widzę w ogłoszeniach na samym szczycie, jak nie dwa razy dziennie, to nie są ilości hurtowe?


właśnie, jak to jest z ogłoszeniami? Czy gdziekolwiek jest stworzony jakiś regulamin?
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie regulaminu ogłoszeń, chyba że takowy powstał a ja go nie mogę odnaleźć.
Warto by było zanim ukara się użytkownika ostrzeżeniem czy banem określić wspominane "naruszenia" w regulaminie, bo takie działanie jest niesprawiedliwe.
choćby to, na ile można dodawać ogłoszenia- rozumiem że można je kasować i wstawiać od nowa po 3 dniach? skoro minimalny okres wyswietlania to 3 dni? a moze inaczej? Warto byłoby to skonkretyzować.
poprzednio był regulamin ogłoszeń i jakoś każdy wiedział czego ma się trzymać.

jeśli jestem w błędzie i wspomiany regulamin istnieje to będę wdzięczna za podlinkowanie! :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
14 stycznia 2013 22:06
Precelek, http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,511.0.html

10. Dział ogłoszenia:
- ogłoszenia dodane w złej kategorii będą przenoszone lub kasowane bez ostrzeżenia
- dublowanie ogłoszeń jest zabronione
- odświeżyć swoje ogłoszenie można najwcześniej po upływie 14 dni od dodania lub ostatniego odświeżenia
- zakazane są oferty:
  -- leków
  -- psów i kotów bez rodowodu
- osoby nie respektujące powyższych zasad będą banowane w dziale ogłoszenia na określony czas
In wielkie dzięki  :kwiatek:

patrzyłam tu, nie wiem czemu mi umknęło  🙂, nawet prosiłam moderatorów o wskazanie i nie dostałam infosza od nich , dziękuję!
Precelek, http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,511.0.html

10. Dział ogłoszenia:
- ogłoszenia dodane w złej kategorii będą przenoszone lub kasowane bez ostrzeżenia
- dublowanie ogłoszeń jest zabronione
- odświeżyć swoje ogłoszenie można najwcześniej po upływie 14 dni od dodania lub ostatniego odświeżenia
- zakazane są oferty:
  -- leków
  -- psów i kotów bez rodowodu
- osoby nie respektujące powyższych zasad będą banowane w dziale ogłoszenia na określony czas


😲 Dlaczego? (tak z ciekawości)
In.   tęczowy kucyk <3
15 stycznia 2013 17:48
Pewnie żeby nie nakręcać popytu w pseudohodowlach.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2013 20:45
Bombal, bo psy i koty bez rodowodu powinny być oddawane do adopcji, a sprzedawane.
o rany, przeciez od niedawna jest w polsce zakaz- ustawowy, handlu psami i kotami bez papierow.
No OK, ale takiego o adopcji typu "oddam"/"szukam domu" itp. też nie można?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 stycznia 2013 21:46
Do adopcji jest wątek w towarzyskich 😉 nawet przyklejony.
Heh, na towarzyskie niemal nie zaglądam, do ogłoszeń owszem, stąd tam bym pewnie w pierwszej kolejności próbowała ogłaszać takie zwierzątko 🙂 Teraz będę już wiedziała 😉
jak dasz ogloszenie- znalazlam psa i chce go oddac, to nikt ci tego nie wywali. jak dasz ogloszenie- sliczna yoreczka, tylko papierow nie ma, chce za nia 600zl, to wtedy bedzie wywalone. tak samo jesli dasz ogloszenie- obroza 600zl sliczna yoreczka gratis.
jest mozliwosc, zeby sprzedający widział kto obserwuje jego ogłoszenia?
famka   hrabia Monte Kopytko
21 stycznia 2013 08:01
a ja proszę o zdjęcie ostrzeżenia które uważam za nie słuszne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się