Końska rewia mody cz. VII (2013)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2013 14:19
Sivens wybaczone 😉

czy ktoś ubrałby mi Zaira w Anky wheat pad  owijki :kwiatek:
wątek zamknięty
akzzi cieszę się że flax doszedł 🙂 czekam na zdjęcia na modelu  😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 stycznia 2013 17:02
Kochane moje czy ktoras miala by czas i ochote aby wejsc do watku oglowiiwego i ubrac mojego konia w 2 oglowia :kwiatek:
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
14 stycznia 2013 19:31
Laickie pytanie 🙂
Czy cotton nici ma takie same rozmiary jak zwykły?

Edit: Ok już wiem, że są normalne rozmiary i pony.
wątek zamknięty
gabb., dzięki, ja straciłam nadzieję na kupienie tego esa, a jednak się udało. Tak więc powodzenia 🙂
Szarlotka., bardzo ładnie się ten czaprak prezentuje!
wątek zamknięty
Remedioss, mam Nici Navy i w porównaniu z moimi pozostałymi cottonami wypada tak samo 🙂
anai, mam nadzieję, że kiedyś go zdobędę. I tak teraz jestem na minusie z wydatkami, więc bez pośpiechu 😀
wątek zamknięty
Remedioss rozmiary takie same.  🙂


Do mnie dziś przyszły wyczekiwane zakupy, jestem strasznie zadowolona. Nie wiedziałam, że cherry red jest taki obłędny.  😜

fotka zbiorowa zakupów  🙂

wątek zamknięty
Zairka mistrz painta  😎
wątek zamknięty
Minosia cherry red i nowy niciak  😜
wątek zamknięty
Minosia, Wow, nieźle! Co to za anka?
wątek zamknięty
anai butterscotch  😉
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
14 stycznia 2013 20:06
Dzięki dziewczyny 🙂
wątek zamknięty
tak troszkę nie na temat - może mi ktoś podać wymiary polopadu eskadrona dresażowego?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Minosia ale poszalałaś. Niciak starlight  😍 swego czasu na niego chorowałam, a do dziś jak go widzę, to łapie mnie jakieś "zauroczenie" 🙂

wątek zamknięty
Minosia, tak myślałam 😉 to jedyna anka, która mi się szalenie podoba, i oczywiście teraz, kiedy skończyły mi się fundusze na przyjemności, przewija się w ogłoszeniach 😉 przy okazji, Anky Dl pod skokówką ujdzie?
wątek zamknięty
anai ja mam zdjęcie Anky DL, pod skokówką. 😉  nie jest aż tak źle...
wątek zamknięty
Minosia, tak myślałam 😉 to jedyna anka, która mi się szalenie podoba, i oczywiście teraz, kiedy skończyły mi się fundusze na przyjemności, przewija się w ogłoszeniach 😉 przy okazji, Anky Dl pod skokówką ujdzie?


Ha ha,a wiesz skąd ją Minosia ma?? 😉

Pod skokówką Dlki wyglądają bardzo dobrze, oczywiście mówię o tych nowych. Możesz sobie zobaczyć mają galerię, mam tam Mista i Olimpię pod skokówką.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 stycznia 2013 20:44
tunrida, niestety nie widziałam.. ale mi się strasznie podoba taka idealna wręcz niemożliwa do uzyskania głakość tych poduszeczek... i aż się chce dotknąć i sprawdzić czy prawdziwy jest.. potem wzrok spada niżej na nieszczęsny róg i bach! czar prysł... mnie to strasznie razi..

akzzi, dzięki 🙂 wiem że to nie był najszczęśliwszy z fasonów 😉 ale zupełnie nie to miałam na myśli 😉

palemka, na pewno !
wątek zamknięty
xxagaxx, tylko nie mów, że od Ciebie! No właśnie kojarzę Twoją Olimpię, nie rzuca się chyba  w ogóle w oczy, że to Dl.
gryglodor, faktycznie całkiem ok, dzięki!
wątek zamknięty
anai moim zdaniem ujdą. Jak jeździłam w skokówce 17 to anky dl wyglądały fajnie.
xxagaxx po co się przyznajesz  🤬  😀
akzzi też mi się zawsze podobał i udało mi się go dorwać w bardzo miłej cenie.  😉
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
14 stycznia 2013 20:50
Ma ktoś zdjęcie vs pod ujeżdżeniówką? I porównanie full vs do dl? Jak się wkurzę to kupię tego niciaka DL by sobie w szafie leżał i czekał na dużego konia  😂
wątek zamknięty
Monosia I jeszcze piszesz takie rzeczy  🤬
Ja zaczęłam rzygać niebieskim ostatnio, ale czapraki niebieskie mi się podobają  🤔wirek:


Niech ktoś wrzuci jakieś szmatkowe foto na koniu, bym chociaż sobie pooglądała czyjeś fotki  :kwiatek: dziś była taka wypaśna pogoda, że na pewno ktoś coś pstryknął. Chwalić się  😀iabeł:


Deb
no nie będę ukrywać, nie był to hit- fason.  Za to tych derek z szerokim zapięciem na klacie nikt Wam nie pobije, bo są obłędne!!

Zairka
podoba mi się Zair w takich kolorach, ale czy ten Zint nie za bardzo podobny kolorystycznie do polopadu moon, w którym jest mega wypas??
wątek zamknięty
deborah- mnie raziło do tego stopnia, że zadzwoniła do pani w sklepie i spytałam, czy "ta fotka to jakaś rozmazana w tym rogu, czy co"? I pani mi na to, że "brak pikowania" i sama dodała, że "nie wygląda to na żywo tak jak na zdjęciu". Powątpiewałam. Powiedziałam, że "biorę, ale zastrzegam, że ja ten brak pikowania to muszę na własne oczy na żywo zobaczyć i że w razie czego oddam". Pani powiedziała "ok".
Nie oddałam, bo naprawdę na żywo nie wygląda to tak.  😉
Gdyby tak wyglądało- oddałabym.
wątek zamknięty
akzzi no nie da się ukryć, że jest piękny.. i do tego wisi w ogłoszeniach..  😁
ekuss jakiego niciaka chcesz kupić?? 🙂
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
14 stycznia 2013 21:09
Minosia fuchsja 😀
wątek zamknięty
ekuss ten czaprak jest piękny.  Z tej kolekcji mam fuksje i browna.. Woła do mnie jeszcze polo-pad nici... Wybijcie mi to z głowy.  🤦
wątek zamknięty
Minosia wiesz co?? Spadaj  🤦 Przekroczyłam budżet szmatowy, tym bardziej, że powinnam się zająć zakupem innych rzeczy.
Jedno mogę stwierdzić, że końskie rzeczy się jednak wspaniale kupuje  🏇 Jak żadne inne...
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
14 stycznia 2013 21:14
I właśnie nie wiem czy kupować vs by wyglądał w miarę przyzwoicie i przeboleć ,,bułę" czy brać DL i udawać,że wcale nie jest za duży 😀
wątek zamknięty
ekuss ja bym chyba brała dl, żeby pasował pod siodło.  😉
akzzi ja też budżet już mocno przekroczyłam, ale jak szaleć to szaleć.  💃
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
14 stycznia 2013 21:20
Chyba tak zrobię,a jak będzie wyglądać to trudno 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.