Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Anderia ale ciastko  😜 no i witam w klubie bezhalowcow🙂 wsiadam teraz szalony raz w tygodniu a i tak ciesze sie jak dziecko i odliczam dni do weekendu😉)
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
17 stycznia 2013 10:25
Anderia o matko o matko piękny!!! 😵 😜
asds   Life goes on...
17 stycznia 2013 10:30
Dziewczyny wie ktoś co tam z małolatem Deb?
Moon   #kulistyzajebisty
17 stycznia 2013 10:33
asds, dwie strony temu:
dziękuję wszystkim za cudowne kciuki. Niestety mamy stan zapalny w obrębie moszny będący powikłaniem pokastracyjnym. diabelstwo odezwało się 2 miesiące po kastracji smutek
musi go bardzo boleć że stoi na jednej nodze.. Ale lepsze to niż miednica bo rano jak nie pozwalał na wyciągnięcie nogi do tyłu byłam pewna że gruchnęła mu miednica
asds   Life goes on...
17 stycznia 2013 10:59
Dzięki, gdzieś mi przepadło.
Moon, z Jarpola kupiłam derkę polarową wkładaną przez głowę, ocieplacz po obecną derę 🙂 Nic więc widowiskowego 🙂 W samą porę przyszła, bo strasznie zimno się dzisiaj zrobiło i ma tak być do niedzieli :/ Barbi - piękna ksywa 😀

Averis, wygląda na szczęśliwego na tych fotkach 🙂
Fantazja, zdrowia życzę! Kuruj się 🙂
deborah, aż dwa miesiące? Nie pomyślałabym, że po takim czasie może coś wyjść, ale ja nieobeznana 😁 😲 Lepsze to niż jakieś złamanie... Będzie dobrze :kwiatek:
Anderia, no to super! Piękny jest cały 😍 Może faktycznie tamte smakołyki mu po prostu nie smakowały 😉 Ja mam z Pfiffa, takie w żółtym worku 1kg - jeszcze żaden koń nie odmówił, a kilka smakowało. Dla Rudego są jak jakaś amfetamina, koń-narkoman 😂
basia16816, dla nas niemożliwy jest zwrot w lewo z kolei 😀. Chociaż bardziej dla mnie, bo kto nie wsiądzie, to zrobi, a ja nie. Nie mam pojęcia, czym to jest podyktowane, bo w prawo nie ma problemu. Może teraz coś się ruszy, jak zaczęłam ogarniać siebie na to lewo 🤬
lizzy, to musisz meldować, jak praca idzie! 🙂
Mąka, piękne zdjęcia !
floo, Florian jest cudowny !  😍
gryglodor,dziękuję :kwiatek: Moja hot 16 😁
ale zachowuję się  przynajmniej 10 lat młodziej  😂
amnestria, nie ma problemu 😉
juliadna, alee puchata kulka się z Lolka zrobiła ! 😀 pączuszek!
xxmalinaxx, nie 😉 kiedyś przy skokach się plątała teraz raczej problemów nie mam.
a Wy z Muskatem świetnie wyglądacie !
aszka, jakia dzidzia <3
Atea, za samo krytykę :rozga😀obrze jest przestań !
Averis, jaki on jest cudowny... 💘
Anderia, gratulacje zakupu !  😀 Piękny ! 😍
wczorajsze z brzydkimi kolorami i bardzo wysokim ziarnem (już ciemno się robiło ;/)
Szarlotka. ślicznie wygolony koń. No i czaprak świetnie do niego/niej pasuje: fajny, ciepły kolor. W ogóle przyjemnie razem wyglądacie. 🙂
Teraz to w sumie szybko się szaro robi... Mój aparat też wariuje, więc to chyba normalne 😉 (Jeśli zmniejszysz czułość, to nie powinno być problemu z ziarnistością, ale zdjęcie prawdopodobnie będzie rozmazane... 🤔)
kujka   new better life mode: on
17 stycznia 2013 18:19
Ej, co chcecie? FUFU to boska ksywa!!  😜

Zu, i jak tam RTG?

Jezdzilam dzis pierwszy raz od ho ho hooo! I powiem Wam, ze mam super konia i juz nie moge sie doczekac az wsiade znow. I az bedziemy mogli robic cos wiecej a nie tylko sobie podrozowac na rozruchu 🙂 jest super!!
na deser macie tutaj Gilunia posypanego cukrem-pudrem:
jak się wczuł w buziaka  😁
kujka, aaaaaaaaaaaa! Słodziak, nawet bez posypki! 💘
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 stycznia 2013 18:40
kujka, bardzo nieciekawie ale chyba nie będę sie "chwalić" na forum narazie- poszlo pw. Super ze sie rozruszacie już! A powiedz, bo przeoczylam- jak długo staliscie? Długi rozruch Was czeka?
kujka o jezu ale świetne zdjęcie !  😍 Pozowlisz ,że Gilu będzie zamieszka przez chwilkę w moim komputerze jako tapeta?  😜

Szarlotka. nie wygląda Babcia na 16 lat !  👀 Swoją drogą śmieszne jak była źrebakiem . jak do niej wołali 😁

Jeszcze tylko jutro trochę zajęć  i ...do grubej!  :jogin:  💃 Oby udało mi się obfocić trochę
kujka jeny jaki słodziak!  💘 mam nadzieję, że niedługo doczekamy się Waszych fotek pod siodłem! 😉
deb oby mu szybko przeszło! kciuki są!
Anderia - ale będzie z niego ciacho jak się nadbuduje!  😜 Ale co ja mówię. Już jest  😁
kujka - meeega słodziak z Twojego Gila  💘

A ja wczoraj miałam meega kryzys. Wpakowałam kobyłe w okser z 2-3 razy. wczoraj miałam kompletny brak 'oka' . Pod koniec było już ok, ale jak ja się przestraszyłam...
Raz byłam pewna że się już zatrzyma, a ta, wybiła się ze stój. Przeskoczyła - bez zrzutki  😵
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 stycznia 2013 19:00
Kujka, przesłodki Gilunio 😍  Mało kiedy podobają mi się takiego typu zdjęcia ale to mnie urzekło a raczej Giluś z zamkniętym oczkiem i posypką. Słodziak!
i super że wsiadłaś! 🙂 teraz to w domu nie będziesz mogła wytrzymać bo znów zacznie chciać Ci się jeździć 🙂 
gryglodor jak Endi i młody rozrabiaka?
brunatna, bo Mrówex jest super mrówko-koniem oprócz tego widziwiania czasami ^^
Anderia, piękny jest, dawaj więcej zdjęć
deborah, dzięki, od 2 dni leżę w łóżku, jutro też nie idę do pracy, następne dni zobaczymy
wymodelowana, dzięki, nie wiem jakim cudem złapałam takiego wirusa
ekuss   Töltem przez życie
17 stycznia 2013 20:03
Mnie denerwuje,że Islandczycy nie znają przepisów ,,drogowych" -kilka razy by było zderzenie czołowe-ja jadę galopem-ktoś stępem -ja jadę na lewą rękę i oczywiście w ostatnim momencie musiałam w galopie odbijać (jeszcze na oklep). Potem robiłam renwers w stępie i gościu jechał akurat na ścianie-też stępem,ale prosto i zamiast mnie wyminąć,bo widzie,że coś robię to mi się chamsko wepchnął i staranował swoim koniem nasz zad  🤔  Horror jakiś...
Frigg dostała za to derkę padokową i może już na dworze siedzieć jak leje 😀 Zadowolona niemiłosiernie i na jedzenie nawet nie chciała wracać co jej się nie zdarza jeszcze 😀
Zdjecie komórkowe i mój koń wyszedł kalecznie (kopyta w ogóle cud miód i orzeszki),ale jest 😀 Oczywiście army style:

ekuss, nie boisz się jej tak wiązać za wodze? Ja mam od razu czarne wizje, ale to pewnie dlatego, że Dzion się odsadza czasem.
mtl   I M Equestrian
17 stycznia 2013 20:10
kujka ale sloooodkaaa mordka  💘

weather update for UK: sniegu u mnie nie ma, a juz zamkneli college, tak na zapas zeby jutro sobie odpoczac chyba  😂 ciekawe jak bedziemy ruszac 200 koni jak faktycznie spadnie snieg...
ekuss   Töltem przez życie
17 stycznia 2013 20:11
Nie,bo ona będzie tak stała i jej się ruszyć nie chce,bo ją interesuje to co koledzy w żłobach mają 😀 Poza tym te wodze są na karabińczyki,więc w zasadzie jak uwiąz-tylko płaskie 😀
A ja, chciałam się dzisiaj ze wszystkimi przywitać, przedstawić i bardziej się z koniem ujawnić.
W takim razie to ja, Ada i mój koń - Hazard. Mały ( chodź nie najmniejszy, mierzymy 158/159 cm) lewopółkulowy ekstrawertyk.
Witam wszystkich! 🙂  :kwiatek:



Szeroki uśmiech do aparatu! 🙂




I tak trochę cieplej, żeby było - bo nie przepadam za śniegiem :P
ekuss, oj tam, nie tylko Islandczycy, u mnie była super-truper-trenerkozawodniczkoznawczyni z super-truper-szportkoniem potrafiła wpaść na ludzi (w tym na mnie) i krzyczeć, że gdzie oni jadą, bo przecież się mijamy prawą stroną. Toż nawet nasza najgłębsza rekreacja wiedziała (i wie), że jak ktoś jedzie z przeciwka na lewą stronę, w dodatku chodem szybszym, to się zjeżdża. Ale jak ktoś jest super-truper, to go już zasady nie obowiązują.  😎

mtl, z tego co piszesz, to gdyby u nich napadało tyle śniegu, co jest teraz u mnie (ok. 5 cm), to by ogłosili stan klęski żywiołowej i prosili o racje żywnościowe z krajów przystosowanych, typu Polska i Rosja. 😁  A jeszcze jakby zobaczyli, że my w takim śniegu jeździmy, to hoho.
mtl   I M Equestrian
17 stycznia 2013 20:19
Altiria Co roku zima robi sie gorsza, czemu oni nie pomysla i nie zainwestuje w 1) ciepla kurtke, czapke i rekawiczki i 2) zimowe opony... Ale nie latwiej wykupic caly chleb i mleko z Tesco (i innych sklepow), zamknac wszystkie szkoly i biura, i siedziec w domu bo za oknem sa 3 cm sniegu...  🙇

PS. jak spadnie snieg to ja wyjade siwym na manez, ciekawe co powiedza  😁
U nas mają ciepłe kurtki i czapki, a i tak wykupują chleb i mleko z Tesco.  😁  Chyba się wyniosę do UK, bo u nas to nawet jak ogrzewanie padło i było ledwo naście stopni w szkole nie odwołali lekcji. Akurat jak siedziałam 3 godziny na lodowatej auli w cienkiej koszuli.  🤔  Chociaż nie, nie wyniosę się, bo strasznie lubię jeździć moją połową samochodu do szkoły przez 30 cm nieodgarniętego śniegu na drodze przez wioskę.  🏇
Ale jak bym sobie pojeździła po takim śniegu. A wsiądę pewnie za 2 tygodnie, jak już śniegu nie będzie.  :/
mtl 🤣 😁 A jak reagują, gdy ktoś np.Ty mówisz, że w Polsce jest gorsza zima?
Ariedalewitamy 🙂
wymodelowanano to się dopełniamy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w poniedziałek robił idealnie na jedną i na drugą stronę. Jutro wsiadam i mam nadzieję, że będzie miał lepszy humor 🙄
SzarlotkaSprawiacie wrażenie bardzo sympatycznej pary, takiej, że jak się ogląda fotki, to uśmiech na twarzy sam się pojawia 😉
kujkao boziu, jaki słodziak 😜
ekuss,
może ty nie znasz i maja odwrotnie, jak ci tak wszyscy przeszkadzają?
Na Białorusi stepuje sie po ścianę, reszta w wyzszych chodach pracuje-objezdza. Chwile mi zajęło zanim sie przestawilam na polsko-europejski tryb, który moim zdaniem jest mniej logiczny, ale idzie sie przyzwyczaić. 
deborah
kciuki za młodziana, oby szybko sie zagoiło!
mtl   I M Equestrian
17 stycznia 2013 20:32
basia16816 tutaj gdzie teraz jestem z koniem sa ludzie z calego swiata (doslownie) i Brytyjczycy juz sie sami z siebie smieja na ich reakcje na zime  😂
a u mnie w miescie (poludniowa Walia) spadlo kilka cm sniegu i jeden z moich znajomych taksówkarzy oferuje wyciaganie aut ze sniegu (bo ma jeepa), a przed chwila dal ogloszenie o sprzedazy chleba i mleka (mam nadzieje ze bylo to bardziej w formie zartu)  😁
juliadna Dziękuję, że pytasz. 😉  :kwiatek: Pierwszy raz ktoś nazwał Siwą Endi. ;D i powiem, że mi się to strasznie spodobało! 😉 No więc co u nas, miałam trochę przebojów w stajni, ale chyba wychodzimy na prostą, znalazłam mam nadzieję, że odpowiednią osobę, która zajmie się kopytkami młodego, więc jestem dobrze nastawiona, ale na razie nie chcę zapeszać, młody rośnie, rozwija się, szaleje na padoku z kumplami, a ja dojrzewam do myśli, aby wysłać Go na łąki na wiosnę/jesień... A Siwa zaczęła fajnie wyglądać, przybierać na wadze, zamówiłam jej wysłodki i wciąga, aż jej się uszy trzęsą, miałyśmy pojechać w lutym zawody i oczywiście, jak tylko pomyślałam "zawody", to Siwa na drugi dzień kulawa... Jutro/pojutrze ma być u nas wet, prawdopodobnie coś z kopyta, ale załamałam się... Kurczę, czasem przestaję wierzyć, że będzie kiedyś dobrze... 🙁 A Twój Fufu jest przecudny i więcej nam Go wstawiaj!! A planujecie jakieś starty czy coś? 😉

brunatna fajna kobyłka, bardzo w moim typie. 😉 chyba jesteś zadowolona z zakupu, co? wyglądacie na fajną zgraną parę. 😉

Pozdrawiamy z Siwą i dzieciaczkiem. 😉 (zdjęcia sprzed tygodnia, pomyśleć, że taką piękną pogodę mieliśmy)

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się