Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dramka, osobiście w mustangu przy płatności gotówką zawsze negocjuj ;-)
chyba jakoś niedługo będą urodziny animalia.pl, więc powinny się pojawić jakieś zniżki 🙂
[quote author=Olcia_93 link=topic=15196.msg1652794#msg1652794 date=1358360390]
fajne wyprzedaże 😉
http://www.amigo-konie.pl/group/wyprzedaz/1/long/price/asc/0
[/quote]

🤬 i teraz muszę coś zamówić
a ja sie zdenerwowałam, co wrzucam do koszka, za chwile (no może np godzine max) coś dodaja a poprzedniego nie ma ....zniknęło. no to jeszcze raz, i jeszcze... nawet w krótszych odstępach. aż nie ma napierśnika który chciałam ;/
jak coś dodane do koszyka to chyba powinno juz zostac "zarezerwowane"?? teraz co? zapłace i się okaże, że nie ma czegoś jeszcze?
Dramka ja też się nie mogłam powstrzymać 😉
horse_art na amigo Ci się tak dzieje ? A jesteś tam zalogowana ?
anja_daniel   Janna,Kuba,Kratka i Kewa 4 koniska :)
17 stycznia 2013 15:53
http://www.amigo-konie.pl/leo-napiersnik-z-wytokiem-elastyczny-czarny.html
myślałam, że piszesz o tym sklepie też mnie zaciekawiły promocje, po mojej przygodzie okser 🙁
od razu zadzwoniłam czy rzeczy w promocji umieszczone na stronie są na stanie 🙂 i wszystko jest ok
taka tak, o amigo.
jeśli je już mam w koszyku to są "zarezerwowane"? chciałabym nie placić dziś (musza zasilic konto/ rachunki popłacić - wtedy bede mogla wiedziec jak moge "poszaleć " 😉 )
czy ktos może je mi "podkupić" ?

szkoda mi tego napierśnika - jego chciałam najbardziej .... reszte mniej - "bo okazja" ...kurde... tyle kasy wydac na coś "bo okazaja..."
horse_art Ja właśnie kupiłam ten napierśnik, i nie było problemów żeby mi coś "uciekało z koszyka". Może zadzwoń i zapytaj czemu się u Ciebie tak dzieje? Albo próbuj klikać aż w końcu się uda skoro mówisz że co godzinę się coś zmienia 🤔

PS: nie musisz płacić od razu po zakupie, bo oni wysyłają Ci tylko nr konta, nr zakupu i proszą o dokonanie wpłaty  😉
horse_art - masz 14- dni na zapłatę od złożenia zamówienia .
Dżastin, to ty mi go podkupilas!!! rrr!!!
😉

może to dlatego że ciągle mnie wylogowywało i wsadził się ten napierśnik nie do koszyka zarejestrowanego tylko do takiego bez rejestracji? i z takiego po jakimś czasie się to kasuje ? (bo zniknęło wszystko). już się spotkałam z czymś takim - w sklepie z materiałami do rękodzieła wybierałam różne koraliki, pierdółki w ilości ileś dziesiąt pozycji.... , zajęło mi to pół nocy, dodając nie spr na bieżąco, tylko po pewnym czasie odświeżyłam koszyk żeby spr czy już mam bankructwo ogłaszać - i zrobił się pusty ...)z zakupów zrezygnowałam - nie bylam w stanie szybciej przejrzec dziesiątków stron (na wolnym necie do tego) niż się koszyk opróżniał...

a wsadzenie do koszyka to wlasnie złożenie zamówienia? (zarejestrowana jestem). co w koszyku już bezpieczne?

dzięki dziewczyny!
horse_art też kupiłam ten napierśnik
iw rzuciłam go do koszyka przed zalogowaniem
Masz coś nie tak z siecią, bo sklep działa dobrze. Mi nic z koszyka nie wywaliło, pomimo otwartych kilkunastu okien...
czemu ja zawsze musze mieć pecha 🙁((

(a net dziala słabo na końcu świata, a dziś pobił tej słabości i rozłączania się już rekord)
horse_art kupiłam go godzinę później po Twoich próbach, więc mam nadzieje że to nie ja 👀

Wsadzenie do koszyka to nie jest jeszcze zamówienie-żeby był zaklepany dla Ciebie musisz wypełnić wszystkie dane do wysyłki, przepisać kod itd i dopiero kliknąć dalej-jak się pojawi info że zlecenie przyjęte czy coś takiego to wtedy masz kupione.
Ja kupiłam bez logowania się, może dlatego nie było problemów..
nno kurcze....jak? jak pislam już go w sklepie nie bylo 🙁 mialam w koszyku , dodałam kolejną rzecz a on z niego znikną, "na sklepie" już nie było...

to ja nic nie rozumiem już 🙁 

_Gaga, - a wiesz... brązowy ci do karych nie będzie pasował...potrzebujesz go? :P 😉


*aha..bo tam jest kilka - ja pisze o brązowym, skórzanym, bez gum ....
my o tym samym ? 😉
aaaaaaaahaha chyba nie, bo ja kupiłam brązowy ale z gumami  🤣
chciałam zamówić ale brak niestety pieniędzy już ;< za dużo osób ma teraz urodziny, a napierśnik mega przeceniony
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 stycznia 2013 23:47
Ja wyposażyłam moje rekreanty w zapas puślizg i wodzy, kilka skośników.. czyli to czego idzie najwięcej. Sobie wziełam jedynie wodze, ale promocje super! 😅
[quote author=horse_art link=topic=15196.msg1654399#msg1654399 date=1358450792]
_Gaga, - a wiesz... brązowy ci do karych nie będzie pasował...potrzebujesz go? :P 😉


*aha..bo tam jest kilka - ja pisze o brązowym, skórzanym, bez gum ....
my o tym samym ? 😉
[/quote]
No właśnie, wzięłam czarny z gumami i to chyba jedyny przeceniony (?)
o ten:
http://amigo-konie.pl/leo-napiersnik-z-wytokiem-elastyczny-czarny.html

Brąz na karych super wygląda, ale ja cały sprzęt mam czarny  🙂
I spokojnie - nie sądzę, aby wśród artykułów przecenionych były pojedyncze sztuki tylko. Chociaż na pewno nie jest ich wiele...
a to nie.... ja chcialam taki brązowy (kasztanowy)- cały ze skóry, idelanie mi pod kolor nawet nie tylko do ogłowia, ale i do kasku i butów 😉  i to  chyba jedyny narazie powód poczucia potrzeby posiadania... 😉 chyba ze kiedyś do skoków (o! i powód się znalazł!)

ale on znikną z oferty w czasie mojego dodawania kolejnych rzeczy do koszyka 🙁
teraz jak mnie wyloguje to te tez dodane bez logowania uciekają z koszyka

*wiem, ze ładnie karym w takim, ale wiem ze masz czarny osprzęt, a jeszcze bardziej chciałam cie zniechęcić żebyś mi oddała :P
a czy ktoś z Warszawy kupuje teraz coś w Amigo? Podłączyłabym się z jedną pierdółką  :kwiatek:
horse_art sugeruję sprawdzenie czy nie masz przyblokowanej strony przez firewalla albo spróbuj wejść przez inną przeglądarkę 😉
okunka, nierozumiem co do mnie piszesz 🙁 (tzn sensu, bo wyrazy to jeszcze kojarze...) przeglądarkę mam Mozille.
jak jestem zalogowana (tyle, że co chwila mnie wylogowuje, ale jak zaloguje to jest...no ...przez noc się skasowały... - nie ma jak zasnac w czasie przegladania)


jak zatwierdze juz, to bede mogla coś jeszcze dodać do zamówienia potem?

a, napiersnik wziełam z gumami ten - też jest brazowy... już nie tanizna ale moze się przyda i mam nadzieje ze sliczny też 😉


pytanie:
- jaka jest róznica między "platnosc przelewem" a "przelewy24" ?
che zaplacic z konta, mbank...

kurcze jeszcze nei trafilam na tak problematyczny (dla mnie) i skomplikowany sklep....obsługa strony tez mi niedogodności sprawia...
Płatnośc przelewem - bezpośrednio na konto sklepu
przelewy24 - płatnośc przez sytem płatniczy, to samo co payu, dotpay, itp. Płatność jest od razu realizowana.
horse_art - masz dziwne pojecie na temat sklepow😉 po pierwsze: wrzucenie do koszyka nie jest zadna rezerwacja towaru i nigdy nie bylo, to jest tylko forma podsumowania dla ciebie i przedstawienia kosztow wszystkich wybranych towarow. po drugie: platnosc przelewem to platnosc przelewem, a przelewy24 to platforma platnica, przez ktora tez mozna przerzucic pieniazki.
po trzecie - serio, jestes pierwsza osoba ktora ma problemy z amigo jaka znam😉 trzeba klikac i czytac - wszystko🙂
ok, dzięki 🙂

dziwne? może przez tego neta ;/ pewnie na normalnym by problemów nie było - niezauważalne by były...
a może i dziwne - nowe, nieznane systemy mnie przerażają - jak poczta polska.

przecież ja nawet nie mam karty płatniczej bo nie wiedziałam jaką wybrac przy zakładaniu konta 😂
- latałam z gotówką przy kramerze nie ? 😉
Może jeszcze nie było, nie wiem i nie mam pojęcia, ale:

http://konik.com.pl/s/0/0/0/0/0/termobuty/0/0/0/0/0/0/0/0/termobuty/0.html
termobuty są wycenione.
a ja polecam Termobuty ELT standard.
W Bergo duża obniżka na kaski Villa Horse: z 230 na 95 zł.
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
18 stycznia 2013 15:52
a myślicie że te ogłowia z promocji amigo to takie ok czy raczej ble... 👀
bo cena 59 to jak za darmo
Rati88 Ja posiadam takie: http://amigo-konie.pl/10b-leo-oglowie-podszywane-czarne-podszycie-london.html
Ogólnie skóra średniej jakości, mielonki nie ma, ale też jakoś nie powala. Jak się je porządnie parę razy wypastuje, albo zamoczy w oleju, mięknie i jest całkiem ok.
Jedynym mankamentem jaki mi się zdarzył to, że po jakiś 1,5 roku używania skóra się dość sporo naciągnęła, tak że musiałam na samych końcach pasków dorabiać jeszcze dziurki, bo zaczynał wisieć nachrapnik czy wędzidło.
Ale za 69 czy 59 zł jest warte swojej ceny 😉
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
18 stycznia 2013 16:48
Rati88 Ja posiadam takie: http://amigo-konie.pl/10b-leo-oglowie-podszywane-czarne-podszycie-london.html
Ogólnie skóra średniej jakości, mielonki nie ma, ale też jakoś nie powala. Jak się je porządnie parę razy wypastuje, albo zamoczy w oleju, mięknie i jest całkiem ok.
Jedynym mankamentem jaki mi się zdarzył to, że po jakiś 1,5 roku używania skóra się dość sporo naciągnęła, tak że musiałam na samych końcach pasków dorabiać jeszcze dziurki, bo zaczynał wisieć nachrapnik czy wędzidło.
Ale za 69 czy 59 zł jest warte swojej ceny 😉


jak piszesz że 1,5 roku wytrzymało to biorę  😲 
za te pieniądze to jako zapasówka mogą służyć    😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się