Końska rewia mody cz. VII (2013)

emptyline promocja tez obejmuje nowego eskadrona, jak i nici 😉 i juz zamówiłam sobie polar bicolor carbon-winterred i czeka na mnie w domu  🙂 niestety miałam zamówionego dralona mint ale Pani z equishopu zadzwoniła że już "wyszedł"  😕
wątek zamknięty
Ja wczoraj sobie poprawiłam samopoczucie,
😅
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
wątek zamknięty
Co to za różowy pad? 😍
wątek zamknięty
Co to za różowy pad? 😍


To anky hot pink 💃
tylko nie jest u mnie taki pudrowy jak na zdjęciach w szmato... ale to też na bank nie jest fuksja.
Ani włoska nie ma, także podziękowania dla ateny23 ze super towar 😅
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
18 stycznia 2013 11:28
emptyline taki oczodajny wyszedł ten kantarek, słodko  🙂

Thymos jedne z moich niespełnionych marzeń  😍

siwek w Eurostarze, jak dostanę zdjęcia to będą bardziej zacne, w stój 😉




jak wcześniej na żywo mnie nie przekonywał, tak oglądając zdjęcia jestem zachwycona  😜



i w derze Eskadron edit Focus Demonowa  :kwiatek:

wątek zamknięty
Maison, a widzę, ze Ty masz moje marzenie, ale vsd:P
ładnie siwemu, ten fiolet z szarym ES też by mu psował 😎
wątek zamknięty
maison moje zdanie na temat tego padu już poznałaś na pb (swoją drogą to nie wiedziałam, że Ty to Ty). I tym zdjęciem środkowym jestem zachwycona, wrzuć jakieś do galerii  :kwiatek:
wątek zamknięty
maison przecudnie w tym padzie, nie spodziewałam, się, że ta kolorystyka może na siwku tak zacnie wyglądać. 😉 a taki  🚫 co to za ogłowie (chodzi mi o naczółek konkretnie) ? 😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
18 stycznia 2013 11:38
Thymos nieee, ten fiolet mnie nie przekonuje totalnie... nie wiem dlaczego. Za to brandy, czy candy rosa...  🙄

akzzi tak, to my  😁 wrzucę do galerii może jakieś lepsze, jak je otrzymam no i wydębić muszę normalne rozmiary...

gryglodor ja też się nie spodziewałam a teraz jest szał! Ogłowie Busse Solibel Comfort 😉
wątek zamknięty
maison ale ładny siwus. 😉 A dera granatowa to jest Eskadron Focus. 🙂
wątek zamknięty
juliadna co to za ogłowie? bo jest piękne 🙂
wątek zamknięty
maison, w życiu bym nie pomyślała, że ten czaprak może tak fajnie na siwku wyglądać! Wrzucaj koniecznie do szmato.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 stycznia 2013 15:35
maison, bardzo ładnie ten pad wygląda na siwku!

Thymos, a kiedy fotki na modelu obu szmatek? 😉

Do mnie dziś dotarła kolejna fajna szmatka, dralon Chocochip-pink. Ładniejszy jest niż na zdjęciach 🙂
wątek zamknięty
Livia, gdzie dorwałaś i jaki rozmiar? marzę o nim
wątek zamknięty
Thymos Niciaka to nie przeżyje , jestem na odwyku i teraz marzy mi się następny  😤

Livia Chwal się !!! 

Ja już nawet mam fajną kolekcje i nie mam czasu zrobić nawet zdjęć  😵  
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 stycznia 2013 20:12
Fantazja, standardowo z Holandii 🙂 Rozmiar miał być XL, ale z metki jest XXL 🙂

monia, muszę się kiedyś zebrać i obfocić wszystkie moje dery 🙂 Z czaprakami jakoś łatwiej mi się zorganizować 🙂
wątek zamknięty
Pierwszy raz w tym wątku <chodź przeglądam na bierząco ;3>.
Nie chciałam się udzielać bez dodania jakiejś szmatki, a że dziś akurat przyszedł do mnie Jarpol-owy padzik classic żelazo VS <to chyba idealna okazja>  🏇
Zdjęcia:


Pad jest cudowny *.* Może na zdjęciach tego nie widać, ale kiedy patrzy się na niego na żywo ma taki metaliczny połysk.  Jutro (o ile warunki na to pozwolą) będę miała zdjęcia na koniu :3

maison Pięknie wygloda ten pad na Twoim Siwku. Gdybym zobaczyła zdjęcia luzem to nie spodziewałabym się, że będzie aż tak pasował 😍
Thymos Nie mogę się doczekać zdjęć na koniu 😜
wątek zamknięty
maison, nie spodziewałam się takiego fajnego efektu tego ESa na siwym! Na prawdę bardzo fajnie! 🙂

Livia, czekam na zdjęcia twoich derek 😉

Za to dzisiaj doszła do mnie madeira, nowiuteńka z metkami. Jest przepiękna 😍 Jedno z moich największych szmatowych marzeń spełnione. Teraz tylko dopasować do niej owijki, wiecie gdzie można od ręki dostać stosunkowo podobne kolorystycznie owije?
wątek zamknięty
Livia U mnie to samo brak organizacji , nie mam czasu ale oglądać ogłoszenia i szukać perełek to mam  😁  Mam jeszcze na oku jedną derkę NIci i 4 czepraki  🤔wirek: 

Yoake po co tu wchodziłaś  😵  wpadniesz w chorobę  😁  śliczny komplecik
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 stycznia 2013 20:32
U mnie jak to w zimę przypływ nowych czapraków 🤣 do kolekcji doszły:

- polopad gelb
- Impuls z summergreen ( ten kraciasty z owijkami)
- Toulene deepblue nougat
Edit :

Już potwierdzone do mojej gromadki dołączył właśnie polopad olive :-)

Ponadto jeszcze dwie szmatki w trakcie transakcji, pomijam że jeszcze doszły do tego ochraniacze, kaloszki itp  😵 ale mam usprawiedliwienie pozbylam się derki i cottona  😁

Livia gratuluję miałam go w rękąch kiedyś i mimo że był śliczny to nie aż tak bym kupiła :-D
wątek zamknięty
Yoake, piękny komplet, oj piękny.... 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 stycznia 2013 20:35
maison, bo jest oczokonkretny. 🙂
wątek zamknięty
slw95   żyj i pozwól trwać
18 stycznia 2013 20:45
Szmatoholicy! Skopiowane prosto z fanpage'a Pikeur-Eskadron Polska:

Moi drodzy!!! Pisze do was praktycznie prosto z konferencji Pikeur Eskadron na której w koncu moglam zobaczyc nowosci proponowane na nadchodzacy sezon letni. Jestem zachwycona. Po spokojnej zimie lato oczaruje soczystymi kolorami i rewelacyjnymi wzorami. Nie tylko XGeneration bedzie cieszyc oko ale i Classic Sports cudownie polaczy klasyke z aktualnymi trendami. Wszystko idealnie zgrane z letnia kolekcja Pikeura. Dla tych którym nie przypadly do gustu świecace materialy X Generation tez dobra wiadomosc. Wszystko bedzie w bawelnie i dzerseju. Oprócz juz zaprezentowanych nowych modeli spodni, pojawia sie kolejne a na deser!!!!! UWAGA!!! innowacyjny kask Pikeura: lekki, sportowy kask z najlepsza wentylacja na rynku, w cenie ktora pozytywnie was zaskoczy!
Zacznijcie oszczedzac bo bedziecie chcieli miec nowego Eskadrona!
wątek zamknięty
Jak myślicie do gniadego lepiej derkę winterred czy chocochip ? 🙂
wątek zamknięty
azazu93 , winterred 🙂

A ja czekam na komplet euro stara umbra i brillanta rosa z owijkami 😀
wątek zamknięty
monia Myślę, że tak źle nie będzie, bo mój portfel zapewne po pewnym czasie wzniesie bunt  🤣
Medziiik Niezłe zakupy ;3 Będę czekać na zdjęcia polo padów, bo chyba się nie powstrzymam i niedługo sama sobie jakiś sprezentuje  👀
Zdjęcie jarpol-owego padu na koniu: (bez owijek niestety, ale akurat dzisiaj skokowy trening był ;o)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 stycznia 2013 12:23
monia, mega zazdroszczę dery Nici violet 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny pomóżcie! Wiem, że pytanie przewijało sie setki już razy, ale nie mogę nigdzie znaleźć.
Jaki rozmiar ma pony cotton? Bo chce dla kucki, a nie wiem czy wejdzie, bo to spora babka jest 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
19 stycznia 2013 12:46
szachowa, a jaki masz rozmiar siodla?
wątek zamknięty
Yoake- pad super, koń super, fotka fajna. Tylko na sposób osiodłania nie mogę patrzeć bez bólu oczu.  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.