Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 stycznia 2013 13:50
Proszę :
dlaczego programy w telewizorze same mi sie poprzestawiały???
wczoraj wieczorem jeszcze wszystko było normalnie, dziś włączam telewizor i patrze, że połowa jest poprzestawiana. możliwe jest, że sam to zrobil?  🤔
dzieki dziewczyny!
dlaczego programy w telewizorze same mi sie poprzestawiały???
wczoraj wieczorem jeszcze wszystko było normalnie, dziś włączam telewizor i patrze, że połowa jest poprzestawiana. możliwe jest, że sam to zrobil?  🤔


Jeśli jest to jakaś ENKA czy Cyfra + to jest to możliwe. Oni sobie ustawiają programy odgórnie.
mam w UPC i nigdy wcześniej niczego takiego nie robili  🤔
dzięki  :kwiatek:
ponawiam pytanie: gdzie dostać lemon curd w Polsce? Albo chociaż jaką imitację 🙂?
Chyba w Almie kiedyś widziałam...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2013 20:46
dlaczego programy w telewizorze same mi sie poprzestawiały???
wczoraj wieczorem jeszcze wszystko było normalnie, dziś włączam telewizor i patrze, że połowa jest poprzestawiana. możliwe jest, że sam to zrobil?  🤔


Kurczę u mnie tak samo! Ostatnio chciałam włączyć sobie jakiś serial na tvn i czekam, czekam, a tam jakaś tele-wróżka się przestawiła  😵
Też mam UPC i ciekawa jestem czemu się tak stało? Skoro numery pod jakimi ma być dany kanał były kodowane ręcznie wg mojego widzimisię.
o to to! dokładnie tak!
szczególnie, że nie zmieniły się wszystkie kanały, a tylko część  🤔  więc co, reszte miałam zakodowanych zgodnie z wymaganiami UPC? raczej mało prawdopodobne.
może na innych kanałach (cyferkach) wskoczyły inne programy? nawet jak ich [tych kanałów, które wskoczyły] nie macie, to tak może być. nie przyszła w rachunku żadna ulotka z info o zmianie? w cyfrze to norma.
U nas to jest e-faktura bo im papieru szkoda i dawno już nie przysyłają niczego.
Jedno mi teraz tylko przychodzi na myśl, że to może przez te zmiany sygnału na cyfrowy?
Telewizor kupowałam i nastawiałam, za czasów analogowych, ale on ma już to mpeg4, więc nie wiem możliwe, że to tak?
u mnie  (mam UPC) nic się nie poprzestawiało :o
Jakie kanały przykładowe zmieniły numerki?
U mnie na pewno TVN teraz pojawił się na numerku 5, a na 8 gdzie był TVN jakaś tele-wróżka czy gra.
Na pewno 2 z 3 się zamieniły i nie wiem, bo nie oglądam zbyt dużo telewizji, ale czasem bym chciała, a tu taki psikus.
co śmieszniejsze u mnie zmieniło się tylko w dwóch telewizorach, pozostałe 2 normalnie 
miałam TVP1 na jedynce, teraz mam polsat, polsat miałam na piątce, teraz mam TVP info, na czwórce miałam TV4, teraz jest TVP1, na trójce miałam też jakieś TVP (chyba warszawa) teraz mam puls (?) chyba. a TVNu w ogóle nie mam, był na ósemce.

edit: dodam tylko, że delikatnie mi tym ciśnienie podnieśli, bo ja z tych, co muszą mieć tak, jak się przyzwyczaili. wkurza mnie nawet, jak jestem u kogoś w domu i ma inaczej zaprogramowane  😁
Ile czasu może leżeć przesyłka w paczkomatach InPost?
A nie możecie pozmieniać kolejności kanałów ? Jeden dekoder mam z netii, to tam nie mogę zmienić kolejności kanałów (no chyba, że można ale nie znalazłam tej opcji), drugi mam z cyfrowego polsatu to moge sobie do woli, tworzyć swoje listy kanałów, dodawać, usuwać i zmieniać kolejność kanałów.
Krupnik., 72 godziny
Zmienić pewnie, że można, ale to trzeba siąść szukać, ustawiać, programować. W moim przypadku jeszcze muszę sobie zaleźć jakiegoś kozła ofiarnego, który to zrobi, bo ja nie mam o tym pojęcia i na swoim pilocie znam tylko podstawowe funkcje, niezbędne by oglądać  😁
A potem znowu im się w tym UPC coś przestawi i robota od nowa  😵
calore, dzięki piękne.  :kwiatek:
Jest jakiś sposób na łatwiejsze połykanie tabletek? Muszę brać leki dwa razy dziennie i przełknięcie tego to dla mnie katorga 🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 stycznia 2013 23:01
fin, duuuuuży łyk wody, albo połam je na połowę 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2013 23:02
Wsadź do chleba :P
Niestety to kapsułki, więc nie mogę. Inne często gryzę, ale w tym wypadku nie mam wyjścia 🙄

Ej, to nie jest śmieszne 😂 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2013 23:06
To nasmaruj masłem, będą się ślizgały :P
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 stycznia 2013 23:10
Albo popij olejem 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 stycznia 2013 23:12
Albo popij olejem 😉



jak dobrze że nie mam problemów z połykaniem...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2013 23:15
Silnikowym. Przy okazji się nasmarujesz od środka.
Właśnie wpadłam w panikę, czy na egzaminy końcowe (po pierwszym semestrze, na 1 roku) trzeba być ubranym na galowo?  👀
U mnie lepiej patrzą na chłopaków w garniturach i dziewczyny w spódnicach + obowiązkowo zero wnoszenia rzeczy na aulę oprócz tych całkowicie niezbędnych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się