moda, ciuchy etc...

Kupiłam w mango spodnie woskowane.
Mam nadzieje ze będą śliskie i sie nie sporą.
Z zara sie sprały i mam bawelniany badziew.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
13 stycznia 2013 21:55
Jak tam, korzystacie z wyprzedaży? 🙂
Ja dzisiaj upolowałam kurtkę w stradivariusie przecenioną z 300 zł na 180 i koszulę esprit z 200 zł na 75. 😀
Byłam wieczorem, więc nie było tłumów. W większości sklepów zdążyli też uporządkować rzeczy, więc można było sobie wszystko na spokojnie pooglądać.
Agaleon totalnie  🤣 jak ostatnio przymierzałam kilka sukienek tego typu to myślałam, że się popłaczę  😁

a może coś takiego? już sama nie wiem  😵
wilczyk, ta druga ładna, ciekawe tylko jak leży na człowieku 🙂
wilczyk, coś w stylu tej drugiej miałam na studniówce. 😉 Tylko moja jest jasno beżowa, zdecydowanie moja ulubiona sukienka! 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 stycznia 2013 12:05
Pod jakim hasłem szukać bluzki koszulowej z odkrytymi ramionami?

Co wpisać, żeby znaleźć sukienki, które uszyte są... hmm... w taki sposób, że na całości ściśle ponaszywane są drobne np. kwadraciki. Tworząc coś w stylu falbanek (przyszyty tylko górny bok i tak warstwowo, jak fale).
spróbuj "łuski"
Wyskoczyła mi jedna w typie, o jakim mówię.
Chodzi mi mniej-więcej o coś takiego. Tylko nie tak tandetne 😁
http://allegro.pl/stroj-karnawalowy-sukienka-rybie-luski-rozm-m-new-i2958403491.html
w googlach działało :P nie mam pojęcia co jeszcze możesz wpisać
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2013 17:12
Sukienka na ślub koniary  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2013 17:41
Pursat   Абсолют чистой крови
21 stycznia 2013 22:52
Ryzykowałam dzisiaj życiem na tej krakowskiej ślizgawicy, ale mam wreszcie kolejną wymarzoną torebkę w swojej kolekcji:

[img]http://i.ebayimg.com/00/s/MTE5NVgxNjAw/$T2eC16RHJIYE9qUcOPgUBQYKrTLZWQ~~60_35.JPG[/img]
źródło: ebay.com
Pursat, skaaaad ja masz???  😜 marze o takiej, a wszystkie na jakie trafiam kosztuja kolo 400zl :/
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
22 stycznia 2013 09:02
JARA gorset underbust.
bluzki możesz spróbować; hiszpanka lub cygańska.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2013 09:17
Gorset już zamówiłam taki: http://www.candystore.com.pl/index.php?p167,gorset-underbust-kamizelka-czarny-167-waistcoat-black-corset-167

Z bluzką nadal walczę, będę teraz szukać pod cygańską, bo: bawarka, chłopka, carmen, hiszpanka nic nie dały 🙁

Omnia dzięki  :kwiatek:
Pursat skąd i ile dałaś? Wczoraj oglądałam podobną na allegro za 89 zł i chyba sobie sprawie  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2013 09:46
Tamtam, czy Ty wiesz, że jesteś moim mistrzem? Ta pierwsza bluzka jest IDEALNA, chociaż na mnie za mała, ale wiem już w jakim kierunku szukać! Dzięki!
💃 AHHH będę wieśniaczką jak się patrzy!  💃
http://moda.allegro.pl/shopper-bag-filc-hit-sezonu-2-kolory-i2939514195.html warto czy to tandeta?

chcę sobie kupić jakąś większą torbę w brązie i nie wiem gdzie się wybrać by nie zbankrutować.

jeszcze nigdy nie byłam na Marywilskiej 44 - warto się tam wybrać w poszukiwaniu torby? czy mały wybór?
szlachta, patrzylam wlasnie na taka - http://allegro.pl/shopper-zarka-lodka-sztywna-z-filcu-szara-filcowa-i2933302170.html
Bardzo mi sie podoba, ale jest typowo na zime, a tu wiosna idzie  🏇
też ją oglądałam 🙂 tylko że, nie chcę czarnej.

no właśnie też się zastanawiam, czy kupować z filcem jak tu wiosna zaraz zawita
Nie polecam tej torby, którą wstawiła Pursat. Dużo kosztuje (220 zł), jest z Zary o ile się nie mylę, ale niestety nie jest zbyt trwała. Ja swoją reklamowałam dwa razy, za trzecim postanowiłam już nie brać jej tylko wymienić na inny towar. Bardzo się rysuje (100% sztucznego tworzywa, zero skóry), odpada to tworzywo na dole torebki na rogach  🙄 A szkoda, bo jest super pojemna i całkiem wygodna 🤔
zobaczymy jak będzie z trwałością tej za 89zł  😁
ja akurat należe do tych osób którym żal kupować ciuchy, buty, torebki za grube pieniądze  😉
ubieram się dużo taniej w małych,lokalnych sklepikach i u chińczyka  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2013 13:05
Na facebooku poszukajcie "Ciepłe kapcie" dziewczna robi całe filcowe torebki (duże, kopertówki, z motywami, bez), co kto sobie zażyczy, w niskich cenach.
Elena   emocjonalnie elastyczna
22 stycznia 2013 13:15
Ja mam podobną torebkę do tej, którą kupiła Pursat i póki co jestem bardzo zadowolona mimo iż nie jest wykonana z prawdziwej skóry  😀 myślę, że z tym psuciem to kwestia konkretnej sztuki bo nie raz nie dwa spotkałam się z sytuacją, że dwie osoby miały jednakowe torebki i jedna była w porządku a druga nie  😉
💃 AHHH będę wieśniaczką jak się patrzy!  💃


Wstaw zdjęcie, jak już będziesz. Chcę zobaczyć jak te kamizelki/gorsety wyglądają tak... eee... normalnie. Bez wyfotoszopowanej modelki w środku ;]

szlachta, bo widzę, że Ty z Warszawy 🙂 W centrum w podziemiach, jakbyś szła z patelni na Warsa i Sawę, po drodze jest sklepik z torbami, są porozwiaszane na takich wielkich wieszakach. Byłam przeciwna takim produktom, ale wybrałam sobie bardzo ładną torbę, która zbiera same pochwały, wszyscy mówią, że śliczna i pytają gdzie kupiłam  😁 Z trwałością jak na razie ok, niby noszę dopiero miesiąc, ale noszę po kilka książek zeszytów, więc kilka kilogramów będzie.
Heval, o dzięki, też zawsze je omijałam i nigdy nie podchodziłam blizej nie mówiąc już o obmacaniu 🙂 Trzeba się będzie do centrum wybrać 🙂 i od razu do TKmaxxa skoczyć, może coś upoluję  🙂
szlachta, a jednak warto 🙂 Przekopałam się przez kilka koszmarnie wyglądających toreb i takie cudeńko mnie trafiło.
Ja za to w TKmexx nigdy nie mogę nic znaleźć. Masa ubrań, po jednym z różnych kolekcji, nigdy nie wiadomo czy w ogóle rozmiar będzie, przekopać się przez to wszystko.. Masakra jak dla mnie.

A jak wyglądają ubrania na Marywilskiej? Podobno warto spróbować, obejrzeć, bo są rzeczy jak w sieciówkach tylko, że bez metki = tańsze 😀
Są tam jakieś specjalne pawilony z takimi ładniejszymi ubraniami? Czy trzeba polować?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się