Stajnie w Warszawie i okolicach

hej,

czy ktos jezdzi w Radzyminie w Dragonie? doszly mnie sluchy,ze w niedziele odbeda sie jakies zawody
ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie....??
knieja będą zawody saneczkowe, jakiś skiring coś w tym stylu muszisz na fejsbooku zobaczyć wpisz stajnia Bajka
Bischa   TAFC Polska :)
23 stycznia 2013 13:14
A czy jest jakiś dojazd komunikacją? Chętnie bym zobaczyła takie nietypowe zawody?
Ja bym z chęcią pojechała i Cię zabrała, ale niestety nie mogę jechać 🙁 Szkoda, że mnie znowu ominie coś fajnego! 🤬
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 stycznia 2013 13:26
Gdyby było tydzień później to też bym sie chętnie zabrała a tak to nie dam rady :/
Bischa z wileńskiego 738 bezpośrednio do Radzymina
Bischa   TAFC Polska :)
23 stycznia 2013 15:29
A stamtąd łatwo dojść?
http://ogloszenia.voltahorse.pl/anonse,a-13953.html
Ślężany 12km na pln od Radzymina
ktos kojarzy czy to miejsce nowo-zaadoptowane na konie ?
knieja będą zawody saneczkowe, jakiś skiring coś w tym stylu muszisz na fejsbooku zobaczyć wpisz stajnia Bajka

Nie ma informacji na fb, gdzie jej szukać ?
od jakiegokolwiek autobusu jest kawal drogi.
najszybciej dostac sie mozna ze stacji pkp-niestety pociagi jezdza bardzo rzadko
jesli znajde program to lece autem-moge kogos zabrac ze soba z bielan 🙂
armara, jest wyszukaj stajnia bajka (i wybierz te z opisem radzymin)
http://www.facebook.com/events/117895875054069/
I Program zawodów:
g.11.00 Powitanie Gości, oraz rozpoczęcie zawodów

1) g.11.15 Konkurs– Prezentacje i ocena przybyłych na zawody
zaprzęgów, grup i poszczególnych uczestników.
Brane będą pod uwagę: stroje, pomysłowość i oryginalność.

2) g.11.30 Skiring– jazda narciarza z jeźdźcem na koniu dyst. 1,2km

3) g.12.30 Zawody w powożeniu saniami– Konkurs zręcznościowy.
Na torze 11-13 przeszkód zgodnie z przepisami PZJ,
zaprzęgi jedno i dwukonne.

4) g.13.30 Zawody rodzinne-grupowe, obsada minimum 4 osoby
a) Przejazd pomiędzy bramkami
b) Rzuty do celu śnieżkami, po 2 rzuty na osobę
c) Przewożenie na talerzach jajek, lub piłeczek

Inne atrakcje:
Kucyki, małe sanie i przejażdżki dla dzieci, W czasie trwania imprezy
dostępny będzie catering organizowany przez firmę zewnętrzną

REGULAMIN
1. Konie w skiringu mogą startować najwyżej 2 razy
2. Konie w zaprzęgu mogą brać udział najwyżej 3 razy, nie liczymy
Konkursu Rodzinnego
3. W Skiringu obowiązkowe toczki i kamizelki ochronne.
4. Wpisowe do konkursów:
a) Drugiego– Skiring -30 zł
b) trzeciego– Powożenie -30 zł
c) czwartego– Rodzinnego -20 zł

Nagrody dla zwycięzców:
-Za konkurs I -Bezpłatny catering ufundowany przez organizatora
-Za konkurs II i III -Puchary
-Za konkurs IV –Nagroda niespodzianka
Ktoś był w Luzaku w Prażmowie? Przyznam, że cena+ich galeria wygląda dość imponująco.
Stajnia w Śleżanach kiedys prosperowala jako stajnia hodowlana bodajze koni malopolskich potem wlasiciel zbieral konie uratowane z rzeźni mial stajennego ktory tam z nimi byl a wstepu dla "nieznajomych nie bylo" koni "chorych" kulawych i starych bylo z 10 sztuk plus ich ogier hodowlany ale to bylo 2 lata temu potem konie z tamtad znikly wszystko zaczelo marniec a potencjal tego osrodka wielki,stajnia duza i przestronna nawet fajne boksy i duzo miejsca i te pastwiska bardzo fajnie ogrodzone.Teraz nie slyszalam zeby cos tam zaczelo sie dziac ale zaciekawila mnie ta informacja wiec napewno pojade(mieszkam 10 km od  Ślezan) i sprawdze i napisze cos wiecej 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2013 18:02
Ktoś był w Luzaku w Prażmowie? Przyznam, że cena+ich galeria wygląda dość imponująco.


Ja byłam, od lutego staję z koniem więc będę mogła powiedzieć coś więcej. Mi się podobało, warunki fajne, w stajni było czysto, siano wyglądało na dobrej jakości. Właściciel konkretny, sympatyczny i rzeczowy. Coś konkretniejszego będziemy mogły razem z Martita, powiedzieć w lutym.
A jaka cena w tym Luzaku? 😉
Na stronie www podane jest 1190 zł  😉
Ok, dzieki, bo właśnie nie mogłam znaleźć. 😉
baba_jaga
Dzięki  :kwiatek:, w wyszukiwarce wyskoczył mi tylfo fanpejdż, a na nim informacji nie ma 😉
Martita   Martita & Orestes Company
23 stycznia 2013 19:20
salto piccolo ; gryglodor Na mnie stajnia zrobiła również bardzo przyjemne wrażenie. Czysto, schludnie, uprzejmie. Tak jak powiedziała emptyline dokładniejszą relację zdamy w lutym 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 stycznia 2013 19:39
a czy ktoś coś słyszał o stajni u Wasia? revoltowa wyszukiwarka niewiele wypluła...
ash   Sukces jest koloru blond....
26 stycznia 2013 19:51
aleqsandra, bardzo dużo było w tym wątku o tej stajni.
Ja nie polecam z całego serca!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 stycznia 2013 21:52
Było o tej stajni i jedyna konkluzja to było w zasadzie "nawet nie patrz w tę stronę" 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 stycznia 2013 22:16
a wyszukiwarka wypluła tylko jeden post... dobra, poszperam bardziej
KLIK
poklikaj w te posty to pewnie więcej będziesz miała do poczytania
Hej Hej
Zastanawiam się nad wstawieniem konia do stajni Siedliska. Czy jakaś miła duszyczka byłaby w stanie zdać mi relację z obecnej sytuacji w pensjonacie. Czytałam poprzednie opinie i muszę przyznać, że nie były one zbytnio pochlebne.
Bezpiecznie tam wstawić swojego ukochanego konia ?
Baaardzooo proszę o info. ( może być PW )
🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2013 09:52
pankracy, od drugiego lutego będzie tam stała olq, więc pewnie będzie Ci w stanie zdać relacje w lutym. Z oględzin jej się podobało, konie miały dużo siana, hala przyzwoita z dobrym podłożem. Myślę, że możesz do niej napisać, to Ci cokolwiek przybliży.
pankracy u mnie na pensjonacie ( na mazurach) jest koń , którego właściciele pozostałe swoje konie trzymają w Siedliskach. Właścicielka tego konia udziela się na forum re-volty , tylko że  nie wiem jaki ma nick. Jednak jeśli chcesz to poproszę ją aby udzieliła Ci informacji.
pankracy ja się faktycznie do Siedlisk przenoszę za tydzień. Z oględzin i kilkukrotnych wizyt wyglądało bardzo ok - czysto, bez tłoku, dobra hala, ładne żarcie, podawane o czasie.
Z minusów wypatrzyłam nieco nieładne ogrodzenia padoków🙂.
Jak masz więcej pytań, zapraszam na pw.
wasia   Goniąc marzenia!
27 stycznia 2013 14:15
aleqsandra
Pisałam już, że jakieś 4 lata temu, nieświadoma, pojechałam obejrzeć stajnię u Pana Wasia i tak jak dziewczyny wyżej- nie ma co patrzeć w te strony nawet 😉
Może przez lata coś się zmieniło wizualnie, trudno mi teraz powiedzieć, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z pozytywną opinią o tym miejscu i sama pozytywnej nie wyniosłam.
hej,

czy ktos jezdzi w Radzyminie w Dragonie? doszly mnie sluchy,ze w niedziele odbeda sie jakies zawody
ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie....??



bylam widzialam,okresle jednym slowem MASAKRA 😵

pytanie do osoby,ktora prowadzi ten osrodek "czy ten szalas w polu to Wasze cale zaplecze,czy korzystacie rowniez ze stajni Dragona?"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się