siodło ujeżdżeniowe

Dziękuję 🙂 Kurcze dedykowane dla dzieci w wieku 10-15lat:P A mi tak się dobrze w nim siedziało, no ale w sumie to jedyna ujeżdżeniówka w, której siedziałam... Czy możecie coś polecić - używkę, jakiś starszy model do 2500zł/3000zł ?



Ja mam lucka a mam ponad 2x15 lat🙂 i się do tej pory mieściłam (gdy mój rozmiar był 36-38)... teraz zaczęło mi być ciasno w zadek ale to dlatego, ze oscyluję bliżej 40.
I się zastanawiam... schudnąć czy sprzedać?
kotbury, schudnąć - zdrowiej i siodło fajne 😉
A tak poważnie - ze sprzedażą Lucka nigdy nie ma problemu.

A ja przyszłam coś pokazać 😀



Wersja z większą ilością szczegółów:

Które tło najlepsze do reklamówki? Do mnie najbardziej chyba gada czarne albo neutralne. A może właśnie wersja potrójna będzie fajna?
Dałabym tło czarne- najbardziej profesjonalnie wygląda. Nie widać dokładnie samego siodło, ale przecież to reklamówka a nie instrukcja obsługi.  😉
Wersja potrójna fajna. Na pierwszy rzut oka i pierwszą rejestrację mojego mózgu- "ojej...ile siodeł! I wszystkie takie fajne" Potrójnie wygląda ciekawie i też profesjonalnie, tyle, że nie wiem czy wszędzie by się taka wersja zmieściła. Jeśli reklamówka będzie małym okienkiem gdzieś w sieci, to przy potrójnej wersji znikną te siodła, bo będą za małe.
I to moim zdaniem minus wersji potrójnej.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 stycznia 2013 07:57
Quanta, na czarnym tle chyba najlepiej. Tak jak powiedziała Tunrida...tak profesjonalnie.
Podoba mi się jeszcze na tle neutralnym, ale czarne i tak wygrywa!
A mnie się bardzo podoba wersja neutralna, bo przystuły znikają na niej jak we mgle  🙂 Ale czarna też spoko.
3 dni nie miałam czasu napisać i mnie dyskusja o euroridingach omineła :/

Mam Opala rozmiar 16” , który jest podobny do diamanta (przynajmniej wg mnie):
[img]http://equi-sattelverkauf.de/mediac/400_0/media/Euroriding~Opal~Seite.jpg[/img]
Moje ma tybinkę 37,5-38 cm w zależności, w którym miejscu przyłożę cm) i w porównaniu do poprzedniego siodła, które miało 37,5 jest … za długa  🙄 tzn euroriding jest dużo szerszy w twiście (można błysnąć fachową nomenklaturą 😉 ) przez co ma niżej/szerzej zamki i tybinka realnie wychodzi „dłuższa”

Byłoby jeszcze ok., gdyby klocki były wyżej, a w moim zaczynają się zdecydowanie za nisko przez co kolano wypada mi na klocku, ciekawe czy to wada czy wszystkie tak mają?
Na czarnym tle się wszystko zlewa. Mnie się najbardziej podoba na neutralnym 😉
czarne tło jest oklepane
miał jest Prestige, miało ihaha w gazetach typu ŚK czy KT,
Szare,
Białe za duży kontrast, czarne jest trupie.
Szare - eleganckie i profesjonalne.
lepiej to szarawe, bo na czarnym bardzo mało widać, a białe pojawia się dość często. Szare jest 'inne', 'nowe', i ciekawe. Fajnie wygląda

Co do euroridingów - jeździłam w diamacie. Dla mnie koszmar. Totalna ortopedia. Rozmiarem dopasowane, bo 17', jednak czułam się w tym siodle jakby ktoś wsadził mnie w odlew gipsowy - całkowicie zablokowana.

Mi osobiście bardzo dobrze jeździ się w siodłach które mają tylko klocek, który ewentualnie jest 'gdzieś tam' i w potrzebie przytrzyma udo. Obecnie jeżdżę w prestige roma, i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo fajne siodło do rekreacyjnej dresury 🙂

tylko szare 🙂
W którym roku wyszedł Prestige Academy?  🤔
2009 albo 2010?
pointure   Dresiarz mentalny.
23 stycznia 2013 17:55
quanta jak dla mnie najsłabiej na białym tle.
Ale siodło jest takie, że mam nieodpartą chęć posadzenia w nim swoich czterech liter- jest fantastyczne  😍
2009 albo 2010?


dzięki  :kwiatek:
Nie orientuje się ktoś, jak wypada standartowy łęk w Passierze GG ??? 33 - jaki to będzie rozmiar?

Lub ewentualnie, jak ma się rozmiarówka passierów do euroridingów

Prooosze o pomoc   :kwiatek:
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 stycznia 2013 20:11
Iv@nowa,
standardowy passiera to 27,5 i daje to prestiżowe 32 (około) przy wąskim kanale
oraz 34 przy szerokim (wiem, dziwnie ale miałam oba siodła ze stadardowym łękiem
i różnią się w taki sposób)
Gillian   four letter word
24 stycznia 2013 20:13
podobno Passier produkuje wszystkie siodła seryjnie w rozmiarze 27,5 i potem są indywidualnie zmieniane.
szare tło najlepsze 😉
Ojej, czyli 33 to musi byc bardzo szerokie.. Dzieki za odpowiedzi 🙂
ekuss   Töltem przez życie
25 stycznia 2013 17:47
Do jakiego wzrostu da się wcisnąć w lucka?
ekuss, W nowego lucka to do dość wysokiego. Bo możesz wydłużyć tybinkę do 43 albo 45 cm, a to dla wysokich osób.
w piątek przyszło moje siodełko - Prestige Optimax '16  😍  😍
jest jak nowe, pani dorzuciła mi gratis popręg ujeżdżeniowy Prestige'a A43 60cm!!!
Fantazja, super! konieczni wstaw foki i zdaj relację jak się jeździ  😀
Moja szanowna żyć wsiadła w piątek w devocoux...
Wcale mi się nie chce odchudzać tylko mi się zachciało nowego siodła...
Wlasciwie to rzyc 😉 tez mi zachcialo, szkoda ze funduszy brak😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 stycznia 2013 12:44
szare tło najlepsze. Na czarnym się zlewa i jest takie troche "pretęsjonalne"

a ten tylny łęk wygląda prawie jak oparcie w krześle taki jest na oko wysoki.
Cobrinha, wsiądę pewnie we środę dopiero
Ktoś z was ma doczyńienia z spalding model britanica?? Co sadzicie??
Zorilla, wizualnie dosyć fajne siodło, wysoki tylni łęk, nie blokuje ruchów, koleżanka ze stajni ma i nie narzeka, widać swobodę w tym jak siedzi, a dodam, że to jej pierwsze siodło ujeżdżeniowe. Z tego co obserwuję, to nie blokuje i nadmiernie nie zaciska, ale pomaga usiąść głębiej, ona przesiadła się ze skokówki prosto w to siodło i tak, jak mówię nie narzeka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się