Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

pampera, Watrusia, zapisałam sobie was, więcej info wkrótce ile będzie na stanie 🙂
Alnama to i ja bym się dopisała - 2 czapraki - jeden brązowy drugi niebieski i derkę brązową  :kwiatek:
Ja się już pogubiłam kto ile chce , proponuje zrobić listę , potem się zrobi listę ile osób zdobyło derki i czapraki . Ustali się osoby co zajmą się w Polsce wysyłaniem tego i odpowiedzialnością za zwrot pieniędzy robiącym zakupy w Lidlu .

Niech się wpisują osoby które na 100 % odbiorą zamówiony towar , trzeba też doliczyć koszt przesyłki w Polsce czyli najmniej 13.50 zł

monia 2 derki niebieskie  1 brązowa
monia  2 derki niebieskie  1 brązowa
pantofel 2 derki kolor dowolny i czaprak kolor brązowy
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 stycznia 2013 23:11
[s]Nie mogę dziś znaleźć gazetki, po ile były te czapraki i derki? 👀[/s]

edit: znalazłam, czaprak Ł3 a derka Ł5
monia  2 derki niebieskie  1 brązowa
pantofel 2 derki kolor dowolny i czaprak kolor brązowy
Pacia 1 komplet niebieski 1 komplet brązowy + 1 komplet dowolny (Już zgłosiłam się do [b]alnamy, ale wolę się wpisać dla pewności)[/b]
Watrusia, ja też wpisałam się do alnamy, i też piszę tutaj  dla pewności (1 derka brązowa)
Tak dla sprostowania, chętnych jest dużo a na obecną chwilę nie wiem ile będzie towaru 😀 Ale chcę być fer więc liczy się kolejność, bądźcie cierpliwe dam znać po weekendzie jak wygląda sprawa 🙂
Czy zapisy są nadal aktualne??
Ja chciałabym dwa czapraki (brązowy i niebieski) jeśli można 🙂
alnama już wcześniej pisałam, ale jednak "dodecydowałam" się na jeszcze jedną derkę- niebieską, więc jakby ci została, to byłabym wdzięczna jakbyś ją dodała do rezerwacji dla mnie (czyli niebieski i brązowy czaprak oraz niebieska i brązowa derka)  :kwiatek:
monia  2 derki niebieskie  1 brązowa
pantofel 2 derki kolor dowolny i czaprak kolor brązowy
Pacia 1 komplet niebieski 1 komplet brązowy + 1 komplet dowolny (Już zgłosiłam się do alnamy, ale wolę się wpisać dla pewności)
Watrusia, ja też wpisałam się do alnamy, i też piszę tutaj  dla pewności (1 derka brązowa)
marthinka dwa czapraki (brązowy i niebieski)
akselka 1 derka i 1 czaprak ( najchętniej w kolorze niebieskim, ale i brązowym nie pogardzę. Ważne, żeby obie rzeczy były w tym samym kolorze)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2013 10:37
to lista do alnamy? 👀 Ja pisałam wczoraj na PW (bo tak alnama prosiła) o 2 czapraki (brąz i niebieski)
Jeśli jeszczę sie załapie to dopisałabym sie z 2czaprakami (brąz i niebieski) i derką brązową. Jestem w stanie odebrać je w przyszłym tygodniu z szeroko pojętych okolic manchesteru/liverpoolu. Napisałam już do Alnamy ale może jeszcze ktoś będzie miał coś na zbyciu 🙂
Misskiedis, 😉
Ja się już pogubiłam kto ile chce , proponuje zrobić listę , potem się zrobi listę ile osób zdobyło derki i czapraki . Ustali się osoby co zajmą się w Polsce wysyłaniem tego i odpowiedzialnością za zwrot pieniędzy robiącym zakupy w Lidlu .

Niech się wpisują osoby które na 100 % odbiorą zamówiony towar , trzeba też doliczyć koszt przesyłki w Polsce czyli najmniej 13.50 zł
ja byłam jedna z pierwszych - 3 czapraki i jedna lub dwie derki, kolory dowolne.
to ja się również dopisuję na derkę i czaprak kolor bez różnicy
poproszona ciotka koleżanki wczoraj była w 3 lidlach i znalazła NIC.
dziś ona i jeszcze 2 kolega mają (niezależnie) jeździć dalej szukać....
będą kupować wszystko co będzie...
monia  2 derki niebieskie  1 brązowa
pantofel 2 derki kolor dowolny i czaprak kolor brązowy
Pacia 1 komplet niebieski 1 komplet brązowy + 1 komplet dowolny (Już zgłosiłam się do alnamy, ale wolę się wpisać dla pewności)
Watrusia, ja też wpisałam się do alnamy, i też piszę tutaj  dla pewności (1 derka brązowa)
marthinka dwa czapraki (brązowy i niebieski)
akselka 1 derka i 1 czaprak ( najchętniej w kolorze niebieskim, ale i brązowym nie pogardzę. Ważne, żeby obie rzeczy były w tym samym kolorze)
Montana7 1 komplet brązowy i 1 komplet niebieski

Ja też się już zgłosiłam do gopi ale dla pewności wolę napisać - dwie derki niebieskie,dwie brązowe i tak samo czapraki,jeśli ktoś by mógł  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2013 11:26
monia  2 derki niebieskie  1 brązowa
pantofel 2 derki kolor dowolny i czaprak kolor brązowy
Pacia 1 komplet niebieski 1 komplet brązowy + 1 komplet dowolny (Już zgłosiłam się do alnamy, ale wolę się wpisać dla pewności)
Watrusia, ja też wpisałam się do alnamy, i też piszę tutaj  dla pewności (1 derka brązowa)
marthinka dwa czapraki (brązowy i niebieski)
akselka 1 derka i 1 czaprak ( najchętniej w kolorze niebieskim, ale i brązowym nie pogardzę. Ważne, żeby obie rzeczy były w tym samym kolorze)
Montana7 1 komplet brązowy i 1 komplet niebieski
Misskiedis, dwa czapraki (brązowy i niebieski)
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
25 stycznia 2013 11:48
monia  2 derki niebieskie  1 brązowa
pantofel 2 derki kolor dowolny i czaprak kolor brązowy
Pacia 1 komplet niebieski 1 komplet brązowy + 1 komplet dowolny (Już zgłosiłam się do alnamy, ale wolę się wpisać dla pewności)
Watrusia, ja też wpisałam się do alnamy, i też piszę tutaj  dla pewności (1 derka brązowa)
marthinka dwa czapraki (brązowy i niebieski)
akselka 1 derka i 1 czaprak ( najchętniej w kolorze niebieskim, ale i brązowym nie pogardzę. Ważne, żeby obie rzeczy były w tym samym kolorze)
Montana7 1 komplet brązowy i 1 komplet niebieski
Misskiedis, dwa czapraki (brązowy i niebieski)

sepia juz pisałam do dziewczyn PW, ale piszę dla pewności - 3 kaplety, jeden brąz, dwa następne albo niebieskie albo brązowe
to lista do alnamy, bo juæ sama nie wiem \?  👀
Cavallia nie, ja nie biorę tego pod uwagę bo prosiłam o wiadomości priv w tej sprawie bo tak mi łatwiej. Mogę już powiedzieć bardzo podobną rzecz co horse_art - w lidlach jest jedno wielkie NIC - znajoma obskoczyla dzisiaj 2 lidle zakupila 6 derek, które mam już zaklepane dla dziewczyn które jako pierwsze do mnie napisały. Jeszcze w planach mają odwiedzić kilka lidli - ale podejrzewam że będzie podobnie i na pewno nie znajdzie się tyle rzeczy co osób chętnych. Pamiętam że ktoś oprócz nas jeszcze tu pisał że może załatwić.
alnama aha, to w takim razie nie dopisuję się na żadne listy, tylko zostaję przy tym co napisałam na pw  😀. z tego co wiem to jeszcze gopi udało się kupić parę rzeczy w tych lidlach
Tak wiem 🙂 No własnie może gopi uda się coś jeszcze zdobyć? u mnie jeszcze będą próbować ale zobaczymy 🙂
Ja na  PW u gopi zarezerwowałam 2 komplety brązowe i 1 niebieski  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2013 14:05
No to już strasznie nakręciłyście z tą listą, wcześniej pytałam czy to lista do alnamy więc się dopisałam, teraz się okazuje, że jednak lista nie brana pod uwagę, dobrze, że wczoraj napisałam PW 🤣
Misskiedis bo z tą listą zarzuciła któraś re-voltowiczka i tak się dziewczyny nakręciły :P Słuchajcie chciałabym żeby było dla wszystkich, no ale same widzicie że cięzko 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2013 14:14
Bo, przynajmniej w Polsce, jak takie coś rzucą w Lidlu to trzeba iść na samo otwarcie sklepu i wtedy jest szansa, że się coś kupi 🤣
Wlasnie wracam z drugiego lidla ktory jest w miare mojej okolicy. Mam kolejne 6 czaprakow i 4 derki. Derek bylo wiecej ale ja jestem niezmotoryzowana i naprawde ciezko sie jezdzi komunikacja miejska z takimi duzymi gabarytowo zakupami. Jestem w drodze do domu. Jak dojade to dam znsc co i jak. Zrobilam liste kto co ode mnie chcial, sprawdze czy dla wszystkich chetnych starczy i czy ew cos zostanie 😉

PS ta moja okolica jakas chyba niekonska, ze u mnie towar byl 😉 albo Wasi znajomi odwiedzaja te same sklepy juz po moich zakupach-bo ja zostawiam pustki po sobie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się