Kącik Małolata...:D

Wilczyk, bardzo ładnie 😍
Sandakanowa, moje narciarskie mają od spodu skórzane i jest ok. A i dodałam Cię na fotoblogu do znajomych🙂
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
24 stycznia 2013 22:15
wilczyk super 🙂
heval też po prostu już nie mogę wytrzymać...
kaszmirowa2302 a no chyba że tak 🙂 ja Ciebie już też 😀

aaaa nie mogę się doczekać soboty 😀 jadę na zimowisko jako wachta, które poprowadzi Dominika Frej 😀 co z tego, że wachta nie uczestniczy w zajęciach fotograficznych xd ważne, że będę miała możliwość z nią porozmawiać 🙂
wilczyk, łoo, jakaś Ty piękna 😍


grrr 👿 wyjechałam trochę chora i liczyłam się z tym, że zdrowa tutaj nie będę, ale żeby aż tak? :/ pozdrawiam z ciepłego łóżeczka siostry z 39* gorączki, dreszczami, bólem głowy i zatkanym nosem. (ukradłyśmy od siostry z pracy taką wielką rolkę papieru jak w centrach handlowych i restauracjach są, od wczorajszego wieczoru prawie cała już zużyta 😎 )

i przez to wszystko straciłam rachubę czasu, tak dziwnie mi się śpi.
warszawskie Małolaty dzisiaj ostatni dzień szkoły? 😁
MaiiaF, jeszcze 3 godziny niecałe i.woooooolne! I stajnia 2 tygodnie!
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 09:39
maiiaF moje osobiste ferie zaczęły się w piątek tydzień temu :P ale oficjalnie to dziś ostatni dzień szkoły 😀 haha dobrze, że pierwszy semestr się skończył, bo nie chcę wracać do moich ocen :P
sandakanowa, no tak, ja w sumie też zrobiłam sobie ferie nieco wcześniej 😁
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 10:23
co się stało z Madzią  😲 strona mi się wgl nie chce wyświetlić  👿

edit. dobra już jest ok 🙂
Trochę ponad 3 godziny i koniec 🙂

Kaszmirowa, zabierz mnie do stajni!

A ja wymyśliłam, że w rekompensacie za narty, pozwolę się przeprosić powrotem na konie. W końcu teraz jestem boiesna i smutna, wiec potrzebuje pocieszenia  😁
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 10:26
kaszmirowa2302 i heval gdzie jeździcie tak wgl? 🙂

+ heval haha dobry pomysł 😀
Heval, zapraszamy z siwym w wolnej chwili 😅
Sandakanowa, my z Kaszmirem stoimy w Kobyłce podwarszawskiej. Stajnia nieznana, ale nam na razie pasuje.  Ty w Huzarze?
Madzia chyba zaczyna rodzic  🤔
jednak nie ...
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 14:13
kaszmirowa nom 🙂 konia dzierżawię od nich 😀 a poza tym dobrze mi tu 🙂 jedynym minusem jest odległość...
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 15:09
Madzia chyba zaczyna rodzic  🤔

nie strasz.

FERIE!!!  😅 😅 😅
nie wiem gdzie osiemnastkę zrobić, zabijcie mnie  😵
sandankanowa, ja to aktualnie nigdzie 😉 Jak jeździłam w tym roku to w Dawidach, wcześniej w Szumawie, przed wypadkiem generalnie dużo w stajni SGGW, bo tam była moja miłość  😁

Facella - Tylko straszy, tylko straszy. Madzia dalej robi kupe  😁 Znaczy się.. Już zrobiła. Kilkanaście min. temu. Widzę że nie tylko mnie to wciągnęło.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 16:41
Matuzaalem hah ja też ją oglądam 😀 dziś rano jak się obudziłam to pierwsze 'oooo Madzia! mam nadzieję, że nie urodziła w nocy' xD


edit. który podpis ładniejszy?
1.
2.
Sandakanowa, drugi!

Wróciłam ze stajni i ogłaszam, że kocham mojego konia! Latać uczył się sam na lonży, jak wsiadłam i d e a ł !
kaszmirowa - to zdolne konisko masz 🙂

Sandakanowa - mi się bardziej podoba jeśli chodzi o czcionkę drugi ale pierwszy bardziej wyraźny jest.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 17:16
dzięki 😀 czyli zostaję przy starym 😉

kaszmirowa oooo to super 😀 dba o Ciebie 😉
A Pocket ktoś ogląda?  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 17:53
sandakanowa, odręczny  😁 ten drugi to już bardzo oklepana czcionka. ale jeśli musi być, to półprzezroczysty.

Matuzaalem, oglądam obie, ciąża Pocket, z tego co liczę, trwa dłużej niż Madzi. jednak obstawiam, że Madzia sypnie pierwsza.
Facella - kurde ja już nie wiem która pierwsza urodzi. Bardziej ruchliwa jest Pocket dla mnie, zawsze jak patrzę na Madzię to albo widać jej tyłek albo nie ma w boksie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 17:58
dla mnie właśnie na odwrót, co zajrzę do Pocket, to stoi na końcu boksu, bokiem do kamery i nawet nóg nie zmienia. Magda robi to coraz częściej, wydaje mi się, że coraz dłużej leży, ciąży jej ten brzuch i chyba chce go już zrzucić  😁
Matuzaalem albo Facella a podrzucisz link do Pocket?
link do pocket http://www.marestare.com/fcam.php?alias=whisperingwind


A ja sobie oglądam jeszcze 4 kucyki. Słodziaki  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:05
Magda jest zaniepokojona?
Czy ja wiem. Nie oglądam jej 24/24 więc nie wiem. Z tego co słyszałam to jeszcze bardziej nerwowa niż zwykle, cały czas chodzi z podniiesionym ogonem..
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:09
hah, szukała sobie miejsca na kupę  😵
Dajcie znać jak zaczną rodzić, bo mnie juz oczy bolą od patrzenia na koński zad  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się