Kacik endurance

no i prawidłowo, jeśli masz bliżej zawody to z pewnością bardziej się opłaca jechać na pierwsze zawody właśnie tam 🙂
z góry życzę powodzenia i zdawaj relacje jak idą przygotowania 😉
jechałam w Starych Żukowicach w lipcu 2010 😉
ah no tak Żukowice 🙂 nałożylo mi sie 🙂

Nie dziękuję 😉 zobaczymy jak nam to w praniu wyjdzie
pytałam w sumie nie bez powodu - znam konia, który jest na sprzedaż (niedrogo, ale w odpowiedzialne ręce),

nie wiem tylko czy wiek 9 lat nie dyskwalifikuje, żeby zacząć bawić się w rajdy?
koń nie był przeciążany, dobrze wychowany (znam od źrebaka)

uważam, że ma sporo cech pożądanych w tej dyscyplinie,  jeśli znacie kogoś kto szuka konia do rajdów (sprzedaż lub dzierżawa) to proszę o info na priv, nie chcę wrzucać tego do ogłoszeń bo 1. koń nie jest mój 2. chcę bezpośrednio dotrzeć do osób zorientowanych w branży
AniaL 9 lat wiek dla konia, który dyskwalifikuję cię jedynie w MMK  😉, ale zostaje cała reszta : więc dlaczego nie ?  🙂

Epikea w tym roku w Klikowej też zaplanowana zawody CEI, tak samo zresztą jak w Krainie Kuhailana czy Zakrzowie, więc są 3 imprezy międzynarodowe przewidziane w Polsce na ten sezon 🙂 Wiadomo konkursy krajowe też się odbędą jak zwykle przy tego typu imprezach.

http://www.endurance.pl/index.php?option=com_eventlist&view=eventlist&Itemid=108
Ania L. wiek 9 lat w żadnym stopniu nie dyskwalifikuje konia! Wręcz przeciwnie 🙂 tym bardziej, jeśli nie był przeciążony, jest w zasadzie pewność, że koń zacznie karierę jako dojrzały i w pełni rozwinięty 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 stycznia 2013 22:38
Nobby i Intissar

[[a]]http://edition.cnn.com/video/?%2Fvideo%2Fsports%2F2013%2F01%2F18%2Fwinning-post-arabian-horses-endurance.cnn[[a]]#/video/sports/2013/01/18/winning-post-arabian-horses-endurance.cnn
Nobby - dla mnie najlepszy 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 stycznia 2013 20:11
kto w tym roku wpada, na któreś zawody do Championa? 🙂 albo kto był w minionym roku?  👀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 stycznia 2013 20:21
Ja zapewne  😀
dziewczyny, która impreza będzie odpowiednia na start dla araba i hc/oo ❓ Dla totalnych rajdowych ogórków... jeździmy rajdy turystyczne ale to wszystko. Od jakiegoś czasu o tym myślimy ale zawsze jest jakieś ALE 😵 a jak nie spróbujemy, to nie będziemy wiedzieć czy warto 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 stycznia 2013 20:31
Wojenka, Ty to spróbowałabyś nie przyjechać  🤬 tylko koniecznie zabierz oba! albo mujina 😉 jego na żywo nie widziałam.
kasik, nie wiem co rozumiesz przez odpowiednie, ale w ciosnach jest generalnie przyjemna trasa i do tej pory była Lka robiona.
kasik, polecam trasę w Supraślu, dasz radę nawet bez butów 🙂
sei, byłam w Ciosnach w zeszłym roku, w tym też jest szansa, że będę (jako serwis) 🙂
Byliśmy w Ciosnach w zeszłym roku i wybieramy się też i w tym. 🙂 Ponoć mają się rozpocząć już w kwietniu.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2013 12:01
iwona, na których zawodach byłaś? jeżeli startowałaś na tym koniu co w galerii to chyba nie kojarzę niestety. ja startowałam w majowych i byłam podczas lipcowych 🙂
ty jesteś na zdjęciu na rudzielcu?
spilga, jeżeli pogoda dopisze to bardzo możliwe, że już w kwietniu będą 🙂 ciebie chyba poznaję...
Nie, to nie ja.
Ja byłam w  czerwcu - w ekipie serwisującej Patrycję i Bazalta, wygląda na to, że się poprostu minęłyśmy 🙁

My w tym roku też z pewnością się wybierzemy na dwa konie. Byliśmy dwa lata temu i było rewelacyjnie  🙂
Moglibyśmy mieć jakiś znak rozpoznawczy i umówić się na piwko 😀. Myślę, że parę osób z tego forum by się spotkało.
A kiedy dokładnie odbywają się te zawody?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2013 16:04
nie ma chyba dokładnego kalendarza jeszcze, ale zawody są co miesiąc/dwa. w tym sezonie mają być jakoś 3-4 razy - kwiecień, czerwiec, lipiec, październik?
bardzo chętnie poznam ludzi z forum 😉 mam w ciosnach swojego futrzaka, więc jak dobrze pójdzie powinnam być na wszystkich zawodach obecna w jakiś sposób 🙂
Ja bym się z chęcią wybrała jako widz, zobaczyć jak pozmieniały się osoby kiedyś będące w Championie na Patriotycznej jeszcze, czyli wieki temu 🙂
agulaj79
Tak w zasadzie to moje pierwsze zetknięcie z tym sportem było właśnie w Championie na Patriotycznej u Rafała Ciesielskiego. Będąc w tym klubie kupiłam swojego pierwszego konia 🏇
Od Rafała? Ja zaczynałam tam naukę w 1990 roku chyba.
Ja chyba pierwszy raz pojawiłam się tam w 95 r. W 97 wystartowałam po raz pierwszym na L-kę
Ja nie startowałam, bo ze mnie dupoklep rekreant. Jak dostałam swojego konia to niby ok, ale ona furiatka i bramki żadnej by nie przeszła, więc ewentualne marzenia o rajdach musiały iść w kąt.
Popracowałaby trochę to by jej przeszło 🤣
Teraz ma 19 lat. Wierz mi, że przez całe życie nie nauczyła się stać grzecznie przy wecie.
Ładny wiek. Nasza Maja musi mieć zawsze czerwoną kokardkę w ogonie. Wychodzi z założenia, że na bramkach obcy faceci nie mają prawa dotykać ją po zadzie. Z przodu mogą, tętno też, ale zad...no nie, tego nie. Już weterynarze zaczynają ją poznawać. Ostatnio odpuściła po około 100 km i dopiero przestała kopać. 😀 . No ale może będzie kiedyś okazja aby się spotkać.
A co ją obce chłopy po tyłku będą klepać  😂 Kobyła się szanuje  😂
Spilga, Agulaj, ja też jeździłam w Championie za czasów Patriotycznej. W latach 1996-1998 trzymałam tam konia - trakenkę Fantazję, którą potem musiałam sprzedać. W 1997 byłam jako serwis w Zastawnie i w Kierzbuniu. Czy my się znamy?🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się