Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

gopi w jakim miejście? 🙂
londyn 🙂
Oto lista osob, ktore jako pierwsze sie do mnie zglosily i dla ktorych mam czapraki i/lub derki:

bielanska
Radog
babette
Martiiina
Karla
Karino1998
Pampera

Towaru mam na styk

Bardzo prosze o potwierdzenie dzisiaj, czy dalej jestescie zdecydowane, czy nie. Jesli ktos zrezygnuje to dam znac pozostalym 🙂
gopi ! Nie dobra ! wykupiłaś mi czapraki !  😤 😤 😤 znajoma prosiła żebyś podała adresy lidlów (lidli?) w których byłaś żeby już tam na próżno nie jechała ;p
Eeee ja to ze wsiowej czesci londynu jestem 😉 bylam na streatham i tooting 🙂
czy do którejś jeszcze można się dopisać na listę? bardzo by mi zależało...
Też bym chciała się dopisać na derkę (obojętnie jaką) i czapraki szt 2 w różnych kolorach :kwiatek:
Jestem na 150% zdecydowana  😀
Niestety z tego co widzę towaru gopi dla mnie nie starczy,czy ktoś będzie miał jeszcze w posiadaniu dwie derki niebieskie,dwie brązowe i tyle samo czapraków w dwóch kolorach? Albo cokolwiek z tego  :kwiatek:.
Dziewczyny musicie dać znać za jaką kwotę jesteście zainteresowane tymi derkami i czaprakami z UK. Ja mam znajomego, może kupić i wysłać, ale to już z przesyłką nie będzie 20 zł za derkę. W tamtym roku za wysyłkę 2 derek i 2 czapraków zapłaciłam około 100 zł.
Za jakiś czas pewnie też te komplety pojawią się na allegro za 150 zł bo przecież takie do eskadrona podobne  😂
misia997, jak to ma byc zarobkowo,to chyba nie ten wątek.

wysłanie paczki do 30 kg kosztuje 22 funty= ok100 zł. (lub 30=150 zl w innej firmie za 30kg)czyli kwota  tak jak podajesz, ale cena nie jest zależna od wagi, więc 10 czy 15 kpl kosztować będzie co twoje 2.
przy wpakowaniu 10 czapraków i 10 derek (10 kpl) wychodzi po ok 10 zł /kpl. a to nie będzie 30 kg... można więc więcej =taniej.
(wysyłkę w polsce pomijam - bo to oczywiste) 

wiadomo - można/trzeba jakąś "flaszke"  za fatyge i koszt jeżdżenia, pakowania itp. i osobie kupującej i w pl rozsyłającej-załatwiającej,  bo tak wypada po prostu.
ale bez przesady... dodatkowo po nawet 20 zł za komplet (!) niech wyjdzie...  ale nie więcej (przy takich ilościach)

jeśli pytasz o indywidualne zamówienia- dla pojedynczych osób, pojedyncze komplety wysyłane bezpośrednio z uk do kupującego w pl- to ok- taką kwotę trzeba  wziąć (cena plus ta stówa), ale widzę, że jednak o zbiorcze...

możesz sobie jak na podlinkowanym allegro sprzedawać po 70 te czapraki i derki po 150. ale tu i teraz chyba nie wypada proponować, jeśli pozostali bez zarobku kombinują....

edit: trochę na polski przerobiłam
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 stycznia 2013 17:43
Ciency jesteście w poszukiwaniach.  😁
Moja niekońska ciotka wpadła do pierwszego lepszego Lidla w Londynie, gdzieś przy centrum (tak mi się wydaje) i z kosza wzięła 6 czapraków i tyle samo derek + z zaplecza jak poprosiła wyjęto jeszcze 4 😉 Trzeba pytać, bo nie zawsze wszystko wyjmują.
Niestety, wszystko było zarezerwowane dla koleżanek, ale jeśli jeszcze gdzieś znajdzie- natychmiast o tym tutaj napiszę.  :kwiatek:
nie ciency tylko nie wszędzie rv dotarła :P mój kumpel pojechał rano do najbliższego Lidla a Pani powiedziała, że wpadła jakas Polka i wzięła wszystko co mieli końskiego 😀😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 stycznia 2013 18:02
Chyba Anglicy nie traktują tego jako super okazji, ciekawe czemu?

Po cichu liczę, że do polskich Lidlów też zawita ta kolekcja  😉
smarcik były już kiedyś w Polsce derki, ale na pewno nie w tak rewelacyjnej cenie- z tego co pamiętam coś koło 70 zł (i były bez owijek)
horse_art chyba trochę mnie nie zrozumiałaś. Pisałam o tym, że przesyłka warta 100 zł bo tyle mi wyszło w tamtym roku.
Co do allegro to nie mówiłam o sobie, tylko o tym, że pewnie takie akcje niedługo będą tak jak w tamtym roku  😵
Chciałam zorganizowac dla Was przesyłkę, mało tego właśnie kombinuję jak tu zrobic żeby paczkę mi kumpela przywiozła za darmo, a tu takie oskarżenia. Czy ja coś napisałam, że chcę na tym choc złotówkę zarobic ?  Pisałam tylko, że dopłacac nie będę czyli każdy musi doliczy sobie do towaru częśc przesyłki z UK. Ech bądź tu człowieku dobry a i tak po głowie dostaniesz  🤔wirek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 stycznia 2013 18:42
Cavallia ale to było z 5 lat temu albo i więcej, cały czas czekamy na nową kolekcję, niektórzy nawet pisali maile do Lidla w tej sprawie  😉 Jak była wyprzedaż to derki kosztowały 20zł a owijki 5zł  😉
smarcik już widzę ten tłum o 8 rano przed Lidlem  😁
Ja bylam o godz 11 w Lidlu w Witney w Oxfordshie  i powiedziano mi ze mieli po 20 sztuk z kazdego rodzaju i rozeszly sie w pol godziny...... Ale czego sie spodziewac po miescie gdzie jest 6 000 polakow .....
Przepraszam, ze sie nie odzywalam przez chwile, ale praca mnie pochlonela. Kilka osob, ktore u mnie zamawialy nie do konca jest zdecydowanych (typu chcialyby ale to zalezy od kosztow przesylki itp itd). JEsli do jutra sie nie okresla konkretnie to dam znac co bede miala na zbyciu (w pierwszej kolejnosci osoby, ktore juz sie do mnie odezwaly na pw). Paczke postaram sie wyslac w przyszly weekend (wtedy paczka powinna dotrzec wtorek/sroda).
Dostalam kilka propozycji od osob, ktore moga sie zajac rozeslaniem paczek w pl takze do jednej z nich sie odezwe i ustale szczegoly. Wtedy poprosze o dane adresowe do wysylki.
Milego dzionka zycze i uciekam do pracy (znow :/)

🙂
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/41812?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=2
Tak sobie z nudów przeglądałam ogłoszenia  😁

Nie żebym się czepiała czy coś 😉  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 stycznia 2013 23:09
Pampera, ktoś kupił dla siebie, może specjalnie po derkę leciał samolotem, myślisz, że takie zakupy z przelotem są tanie? 😁
ja rozumiem wszystko ale 100 zł za derke kosztującą 25 to już lekkie przegięcie.. typowo zarobkowo 😀
alnama, a niby czemu? jesli ktos da 100zl to... no tyle na temat, to da.
jest popyt jest podaz, proste prawa rynku🙂
jasne, zgadzam sie, po prostu jak sie zna cene "rynkową" to 400% wyższa cena wydaje się przesadą 🙂
nikt za taka nie kaze kupowac, ale jak sie ktos trafi...😉 no zarabiac trzeba 😉
Równie dobrze derka z ogłoszenia mogła być kupiona przed wyprzedażą w Lidlu...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2013 09:58
Ale my znamy angielską cenę rynkową a nie polską, może w Polsce te derki kosztowałyby o wiele więcej 😉 komuś derka się spodoba a nie ma możliwości sprowadzenia jej z Anglii to będzie chętny na tą, 100zł na derkę to przecież nie tak dużo. Dziwne by było gdyby dziewczyna sprzedawała derkę za tyle ile kupiła, skoro może na niej zarobić  😉
misia997, może faktycznie źle zrozumiałam - przepraszam. po prostu wpis "ile dacie ? to kolega kupi, bo to nie bedzie już tanio" + podanie super wysokich cen za jakie pewnie będą sprzedawane.
tak zrozumiałam, że chce marże i to sporą. szczególnie w kontekście wcześniejszych wyliczeń, że przy np przy podziale na 10 kpl (sądzimy, że tyle spokojnie wejdzie w paczke 30 kg) to po ok 10 zł za klp (5 za 1 rzecz), wiec pytanie "ile dacie" jest dość bezcelowe i sugeruje kwote dodatkową większą niż kilka/kilkanaście zł...
tak to odebrałam.

wystawiania i za 200 na allegro też nie potepiam (choć uważam , za przegiecie...no ale czemu nie, i tak drogo nie jest, poprostu znamy cene zakupu więc nas razi)- jak napisały dziewczyny - jak ktoś da to czemu nie. anky też są warte pare razy mniej niż kupujemy, sklep z którego kupujemy też placi duuużo mniej niż sprzedaje 😉  ale watek gdzie jest "samopomoc" 😉 to już nie miejsce na takie aż narzuty 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się