Kącik Małolata...:D

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:11
ZACZYNA SIĘ!!!!
edit: ups, fałszywy alarm  😡
Jeziu co ty mnie straszysz Facella? mam zawał. Swoją drogą masz jakieś pomysły na imię dla malucha?  😁
Pocket się położyła
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:16
o rany, a czemu ja mam mieć? musi być na M  😁

a myślałam, że się zaczyna, bo kaszlała/kichała i boki jej tak falowały, jakby ją silne skurcze wzięły...

Pocket może spać, u niej jest północ? albo południe, nie znam się na tych pm/am
albo u Maddie to były skurcze i będzie rodzenie synchroniczne  😍
Widzę dziewczyny,że Wy pochłonięte ciążami Pocket i Madzi jesteście.  😀
Facella ja tu mam zamulony internet, ale jakoś włączyłam 😎 niesamowicie wciągające to jest 👀
Facella, Ty to obserwujesz z zaangażowaniem, widzę 😀 Ja zaglądam raz na jakiś czas czy już coś, ale zwykle tylko stoi, to oglądam serial  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:20
Heval, żebyś wiedziała! nigdy nie widziałam, jak się rodzi źrebak i chcę chociaż online na żywo zobaczyć. nie znam się na wyźrebieniach, ale u Pocket to chyba jeszcze nie czas... na moje za spokojnie oddycha, równo i głęboko.
Pan Od Kupy był, pomachał!  💘
Pocket zmieniła pozycję.
u Pocket robi się ciekawie
Facella też widziałam Pana od kupy  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:25
annes edytuj posty, Pocket chyba tylko śpi. więcej adrenaliny zapewniła mi Madzia  😁
ja także nie znam się na wyźrebieniach za bardzo. moja była bardzo wyciszona przed porodem, ale nie leżała jakoś specjalnie wcześniej, mleko było ok. 20 wieczorem, o 6 następnego dnia urodził się Młody 🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 18:27
one są mleczne już dość długo  😁 klacz znajomej mamy źrebiła się jakieś 4 lata temu, to mleko miała 3-4 dni wcześniej, dzień przed porodem włączył jej się agresor, mimo że przez całą ciążę była jak baranek (a to charakterna baba na ogół). nie pamiętam zbyt wiele, za małe miałam wtedy pojęcie o koniach... właściwie nie miałam go wcale. teraz też nie mam, dużo się nie zmieniło  😁
znaczy tu nie chodzi o samo mleko, tylko, że te oznaki zbliżającego się porodu były tuż przed nim, ale w sumie bez problemu się oźrebiła i zdrowy źrebol był, co najważniejsze 🙂 z drugą był problem ze źrebieniem, bo miała (jak się później okazało) zapalenie wymion, nie dawała małej napić się siary i mój tato strzykawką ją karmił, na szczęście dobrzesię potoczyło i z małej wyrósł fajny koń (prawie roczek ma) 💘
Facella - to tak jak ja. Ja wymyśliłam Bahati - co oznacza szczęście. Gdzieś przeczytałam/słyszałam i mi się spodobało  😀 W sumie to ja czytam książkę jakąkolwiek, gram w howrse jak już masakryczna nuda i od czasu do czasu zaglądam. No i volta jeszcze.
Ptak wleciał do boksu Pocket, nagły wzrost akcji  😁
Jestem w czarnej dupie 😵
wymodelowana - dlaczego? co się stało?

Heval - a tam ptak. Ja tam wole kury od Pocket!  😁
Bo bardzo nie lubię zmian, jakichkolwiek. I podejmowania decyzji. Chociaż tak w sumie, to myślę, że już ją podjęłam, tylko sama przed sobą nie chcę się przyznać... :/
wumodelowana - ehh.. mam to samo. Nie przejmuj się. Przemyśl sprawę "na surowo".
Staram się... i chyba już "częściowo" podjęłam decyzję. Zobaczymy, co będzie...
wymodelowana co się stało??
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 21:29
hahah właśnie zajrzałam do Madzi i na początku myślałam, że za nią źrebak leży, dopiero potem zauważyłam, że to tylko kupa, a poza tym Madzia jest do tego zadem odwrócona xd a u Pocket jak tylko zajrzałam 'źrebakiem' była kura  😁 czy co to tam jest 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 stycznia 2013 21:55
hahah właśnie zajrzałam do Madzi i na początku myślałam, że za nią źrebak leży, dopiero potem zauważyłam, że to tylko kupa, a poza tym Madzia jest do tego zadem odwrócona xd a u Pocket jak tylko zajrzałam 'źrebakiem' była kura  😁 czy co to tam jest 😀

chciałam strzelić hejta, ale widzę że nie muszę
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 stycznia 2013 21:59
O niee! Potwór z głębin MADMADDIE przyszła. Strach się bać, kryć się kto może, pamiętajcie, że mad to brutal.
Mrówka podwodna znów atakuje
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 stycznia 2013 22:27
Oto i potwór z głębin co zwie się Madmaddie.

MADMADDIE
Symbol szatana, wdając się z nią w rozmowę skazujesz się na ośmieszenie i potępienie.
Kiedy przychodzi robić rzeź niewiniątek w jakimś wątku najlepiej opuścić jego pokład.
Jak widzimy z lewego ramienia potwora wyrasta część kota, to pozostałość po jej kociej diecie. Jest niczym Kronos, który jadł swoje dzieci- ona zjadała koty, niestety kot okazał się kocim Zeusem, i chciał się wydostać z brzucha madmaddie. Ta go zszyła i od tego czasu jest hybrydą.
Warto wspomnieć, że gatunek Mad jest spokrewniony z Buką.
Ma rogi, kozią brodę oraz róg jednorożca- to wszystko symbole szatana.
Działa na nią woda święcona, acz nie zawsze.
Ewentualnie można zaszyć się pod kocem ze słownikiem i czekać aż przejdzie jej gniew.
Z głębin? Dziewczyny... o tej porze roku nie ma głębin  😁 co najwyżej ze śniegu może być  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 stycznia 2013 22:42
Madmaddie tryska jadem na wszystkich. Jad jest gorący to wytapia przeręble.
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
25 stycznia 2013 22:46
Arroch a Wisła? ona nie zanarza 😀 zbyt dużo toksyn 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się