zawody towarzyskie- czy to już koniec?

Kazdy moze to podpisac, nawet matka i ojciec, proste,.

A bez  regulaminu odpowiedzialnosci, albo stosownego pisma, nie wiem za co mamy odpowiadac, za slome w bucie? w ogonie? Czy moze za zrzutke w parkurze?
Przeciez to smieszne.

Zawiesili to zeby miec czas sie z tym zapoznac, uchwala byla mocno schowana w pzj, zeby wyjsc na swiatlo dzienne pod szyldem nowegoz arzadu, ktory nie mial z tym nic wspolnego.. po prostu smrod zrobic i balagan.
W niedziele mamy autoryzowane zawody towarzyskie w stajni, więc ludzie coś zaczynają kombinować.  😉
W jaki sposob sa autoryzowane?
Tak sobie pomyślałam, czy jeśli zawody towarzyskie są robione przy okazji oficjalnych regionalek to czy nie można uznać, że tym samym są wpisane do kalendarza? Czy naciągam za bardzo?
A jak ja w tamtym roku rejestrowałam sie w moim WZJ-cie ,  to teraz będę musiałą się dodatkowo rejestrować w PZJ-cie?  + świstek z podpisem licencjowanego szkoleniowca PZJ ... PZJ i WZJ to są dwie różne rzeczy? Bo czytam wątek i nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Oczywiście mówimy tu o ZR.
Jesli chcesz jezdzic zawody regionalne, to rejestrujesz sie tylko w OZJ, PZJ jets CI do tego nie potrzebny, ale wniosek o licencje obowiazuje.
Dziękuje, coś widzę że "kariera" się skończy zanim się zacznie. Ale przynajmniej o podpis i dodatkowe opłatku nie muszę się martwić...
Podpis moze byc kazdego 🙂
Tylko nie wyjezdzaj ze sloma w ogonie, bo bedzie uwaga w dzienniczku
tzn podpis będzie mamy bo ma instruktora szkolenia podstawowego. haha taaak dziennkiczki sprawowania na zawodach. 🤣
Uuuuee, to Ty ustawiona jestes !
Oczywiscie - wszystko jest tylko umiejętności brak  😂 więc jakby ktoś potrzebował podpisu... 🤣
ja wczoraj byłam w naszym związku opłacić lic. córki , pani dała nam stary druk do wypełnienia , napewno nie było tam nic o podpisie szkoleniowca , musiałam tylko jak zwykle podpisać ja jako rodzic bo córka niepełnoletnia , druk przyjęty , pieniądze wpłacone , na delikatne podpytywania o zmiany w tym roku pani nie wiedziała o co chodzi , więc nie drążyłam tematu 🙂 zobaczymy czy wydadzą licencje 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 stycznia 2013 09:43
uwazam że potrzebny jest jeszcze podpis konia


myślę że ten komentarz ze ŚK doskonale podsumowywuje działania PZJ 🤣
uwazam że potrzebny jest jeszcze podpis konia


myślę że ten komentarz ze ŚK doskonale podsumowywuje działania PZJ 🤣


No wtedy większość może być w czarnej d... Podpis podpisem, ale który się zgodzi 😉
W jaki sposob sa autoryzowane?



Podobno było coś załatwiane i zawody są wpisane do kalendarza.
😂 Sonkowa   tylko w zach-pom jeszzcze nie ma kalendarza hihihi
Wstępny jest.  😀
Podobno zawody są wpisane. Nie wiem na jakiej to zasadzie działa. Trzeba by było z organizatorem porozmawiać.  😉
Byłam ostatnio w klubie po wniosek o licencję, dostałam druczek z podpisem szkoleniowca 😉 Wygląda na to, ze u nas hurtem wszystkie wnioski są podpisane przez jednego szkoleniowca, nie ważne, że mam B2, i tak "dostałam się" pod skrzydła "szkoleniowca"  🙂
mam takie pytanie dla sprostowania moich myśli. Czyli jeżeli będę chciała zorganizować zawody towarzyskie to muszę poprosić o zgodę PZJ? i muszą one być wpisane w kalendarz imprez?
anai, czekaj, jak podpisane przesz "szkoleniowca" ?? Co masz na myśli ?
mam takie pytanie dla sprostowania moich myśli. Czyli jeżeli będę chciała zorganizować zawody towarzyskie to muszę poprosić o zgodę PZJ? i muszą one być wpisane w kalendarz imprez?

Nie zgodę a autoryzację , kalendarze już zasadniczo powstały, więc raczej dopisane ;-)

Klami przeczytaj cały wątek... jest tu dużo o podpisach szkoleniowca pod licencją...
_Gaga, raczej przeczytaj post anai, do którego sie odniosłam.
Wynika z niego, że nasz klub (reprezentujemy z anai te same barwy) cały został "wzięty pod skrzydła" jakiegoś jednego szkoleniowca. Co mi się zdecydowanie nie podoba.
Klami, bardzo Ci się nie spodoba 😉 mi słabo pasuje, że mam papierek z takim podpisem. Żałuję, że zauważyłam ten popis dopiero pod domem, bo nie chciało mi się wracać po czysty papier. O ile takim dysponują.
Po prostu jest tak podpisane, zeby nie bylo prpoblemow, pewnie masz ten pierwszy wniosek, a nie teraz po zmianie...tak naprawde podpis jest niewazny! bo uchwala zostala zaiweszona.
anai, już wszystko wiem i .... chory zart jakiś. Choćby mi zapłacili to wniosku z takim podpisem do PZJ nie wyślę. Mam nadzieję, że "czyste" też wydają, bo jak nie to mam problem.
Ale ten podpis nie ma zadnego znaczenia  wtej chwili, co za roznica...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 stycznia 2013 08:44
Klami, taki czysty druk za pewne jest dostępny na stronie PZJ 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 stycznia 2013 09:33
ale Klami chodzi o prawie czysty,czyli bez podpisu szkoleniowca,ale z piecżątka i podpisem prezesa SKJ 😉 😜
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 stycznia 2013 11:43
Czyli ostatecznie cale to zamieszanie bylo zbedne i wszystko zostaje  pod 'staremu' czy bledne wnioski wyciagnelam?
opolanka, dokładnie jak już napisała Ktoś, przez "czysty" miałam na mysli z pieczątką i podpisem prezesa klubu, ale bez na siłę wcisniete "szkoleniowca", którego podpis mnie nie interesuje choćby mi za to zapłacili.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się