Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

urodził się wtedy :PP jej klacz się wyźrebiła. Z resztą jak napisałam jej na facebooku czemu skacze na niespełna trzyletnim koniu, to nie zaprzeczyła, że nie ma jeszcze trzech lat. Powiedziała, że jak miał rok to skakał luzem 140 i teraz nic mu się nie stanie jak poskacze 80 cm  🤔 z resztą dodała ostatnio filmik z okazji urodzin tego jej konia
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2013 12:26
JARA, ja nie piszę, że nie można, tylko co kto lubi 😁
A na pręcie obok jest data kupna innego konia i tam nie ma godziny więc możliwe, że to z godziną to faktycznie data urodzenia.
Roczniak 140? 🤔wirek:
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
25 stycznia 2013 17:35
Koń nie ma jeszcze trzech lat.
na pręcie jest data urodzenia (Wicher)


http://www.garnek.pl/weraaaa/12376263/wicher-ma-juz-10-miesiecy

Faktycznie O.o
Myślałam,że on starszy jest,bo w sumie jakoś wiosną zeszłego roku go zajeżdżała,więc wydawało mi się,że ma chociaż te 3 lata O.o  To ja mam kompleksy normalnie,bo moja miała prawie 5 lat jak zaczęła zajazdkę xD
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
25 stycznia 2013 18:06
http://www.photoblog.pl/asaga/142783345

pomóżcie mi, proszę 🙁 bo już mi ręce opadły, mówię do ściany 🙁
wątek zamknięty
komentarze dziewczyny która broni siebie lub koleżankę z tego fotobloga , co podała Gillian:
Zostalo kupione od doswiadczonej osoby, ktora ok 2 lata na nim startowala konkursy klasy P i N 🙂
co ma piernik do wiatraka ? to, że od doświadczonej nie oznacza , że zostało wybrane przez doświadczoną osobę    🤔wirek:
Tak dla twojej wiadomości to siodlo się kupuje POD JEŹDŹCA a nie pod konie, owszem, nie na każdym koniu dobrze leży więc dlatego używa się podkladek pod siodlo.
widać jaką niektórzy mają fachową wiedzę...  🙇  🤔wirek:
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
25 stycznia 2013 18:36
Pozdrawiam cię izoldek, cały czas piszesz, że siodlo jest "za wąskie" to co, ma niby źle siodlo.? Tak dla twojej wiadomości to siodlo się kupuje POD JEŹDŹCA a nie pod konie

ręce, cyck i witki opadają.  😵

z głupotą nie wygrasz  😤

Oj tajfunowaa, nie wiesz przecież to P i N, same GP  😁
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
25 stycznia 2013 18:36
tajfunowaa Serio? Pod jeźdźca? ... Aż brak słów, no po prostu...  😵
wątek zamknięty
Masakra, masakra... Aż nie wiadomo co odpisywać na takie głupoty aby przemówić do rozumu, ale cóż, z głupotą nie wygrasz 🙂
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
25 stycznia 2013 19:58
ja pasuję, nie mam już siły 🙁
wątek zamknięty
słuchajcie a tej baby od lania koni nie da się gdzieś zgłosić??? do jakiejś Fundacji czy coś w tym rodzaju?
wątek zamknięty
Również pasuję, nie mam już żadnego pomysłu na odpisywanie na te bzdury  🙄 I tak nie przetłumaczysz, przecież ona ma swoich świetnych trenerów!  🏇
wątek zamknięty
Pozdrawiam cię izoldek, cały czas piszesz, że siodlo jest "za wąskie" to co, ma niby źle siodlo.? Tak dla twojej wiadomości to siodlo się kupuje POD JEŹDŹCA a nie pod konie

ręce, cyck i witki opadają.  😵


coś pewnie zasłyszała kiedyś, że rozmiar siedziska się dobiera pod jeźdźca, ale weszło jednym i wyszło drugim uchem po czym dorobiła sobie do tego własną wersję  🙄
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
25 stycznia 2013 21:34
Zacznijmy jeździć nawet bez czapraków. No bo w sumie to po co? Koński grzbiet się zregeneruje, a tak to mamy więcej roboty, bo a tu się podwinie a tu to i trzeba przechodzić z jednej strony na drugą  😜  😁
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
25 stycznia 2013 21:37
W Islandii 90% jeździ bez czapraków  🙄
wątek zamknięty
bo czapraki są po to, przy dobrze dopasowanym siodle, aby ochronić właśnie siodło przed końskim potem 😉 grzbietowi od samego siodła nic nie będzie 😉
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
25 stycznia 2013 21:52
No niby tak, ale nie odważyłabym się jeździć bez czapraka. Nawet sam wygląd bez czapraka by mnie odstraszał...
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
25 stycznia 2013 21:57
Mnie się wydaje,że nawet koniowi wygodniej,ale czy tak jest naprawdę to nie wiem. Raz założyłam siodło bez czapraka i jak zobaczyłam potem spód to nigdy więcej 😀
wątek zamknięty
jeśli siodło dobrze leży to nie trzeba czapraka zakładać. tylko po co, skoro czapraki w większości są takie śliczne  😀 oraz po co siodło niszczyć końskim potem
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 stycznia 2013 14:09
wątek zamknięty
HorseSense   Horse sense = stable thinking...
26 stycznia 2013 14:10
http://www.galopuje.pl/konie,uzda,21442.html
Łał, tylu nowych rzeczy się dowiedziałam! Po tylu latach! I o rzędzie, i o ortografii... Kocham dzieci  💃

http://www.galopuje.pl/konie,co-lubia-nasze-konie-a-czego-nie,19809.html
To też słodkie  😍 nareszcie się dowiedziałam, że mnie jednak lubią...

Najgorsze jest to "nie znam się, więc się wypowiem". No i poczucie "miszcza"  🙄
wątek zamknięty
Hakamora - jest to wędzidło bez wędzidła :-) jest umieszczone nad chrapami konia , łączy się z cuglami za pomocą dwóch metalowych haczyków. Na przejażdżkach takie wędzidło nie przeszkadz konikowi napić się oraz najeść.
Ale, że jak ?  🤔

A potem się dziwić, że dzieciaki jeżdżą samemu, czytają takie bzdury i te konie mają warunki jakie mają...  😵
wątek zamknięty
muszę zacząć jeździć na hacku, bo koń się nie może najeść  😂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
na filmiki jest inny wątek, tutaj ich NIE wstawiamy.
wątek zamknięty
ok ;}

wątek zamknięty
No niby tak, ale nie odważyłabym się jeździć bez czapraka. Nawet sam wygląd bez czapraka by mnie odstraszał...

Ponieważ? Jakieś uzasadnienie, poza wyglądem?
Bo to tak samo jakbyś powiedziała, że nie odważyłabyś się założyć butów bez skarpetek.


Gillian, Daj spokój. To jest straszne, aż mi się ciśnienie podniosło jak poczytałam te komcie, ale nie zbawisz ich, bo one tego nie chcą.
wątek zamknięty
annamazonka  😲 patologia poprostu.. czyżby skutki kryzysu (było o tym głośno jakiś czas temu o ile pamiętam..)..?

wątek zamknięty
To ja zacytuję panią z FB, sprzed dwóch stron:
"thank and i love to ride them pretty hard and love kicking in the flank quite hard and whip as much as hard possible."
Kurcze nie wiem, skąd się biorą tacy ludzie. :/
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
27 stycznia 2013 00:57
Hanulqa Ten komentarz pojawiał się tu już niejednokrotnie, w wielorakich formach  😉
Pampera - Wędzidło bez wędzidła... Tego się nawet skomentować nie da... Nicość?  😁
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
27 stycznia 2013 11:37
a to już z naszych ogłoszeń. No cudnie! futro musi być, napierśnik musi być, a siodło... se żyje swoim życiem 🙂
[url=http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/41646?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=3#]KLYK[/url]

i jak być spokojnym? JAK?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.