kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

Uff... Dziękuję
olencja chyba ogólnie zawisło, bo jak napisałam, to ja zerknęłam i Madzia "stała" w sensie filmik się samoistnie wyłączył, ale nie wiem ile to trwało. W ciągu dnia parę razy mi się zawieszała i po chwili odwieszała, więc myślałam, że znowu tak na chwilę "padła".


Pocket nie podobają się wizyty stajennej  🤣
Madzia coś mi się znowu przywiesiła ;/
To Madzia specjalnie psuje kamerę,bo chce urodzić ale postanowiła że bez publiczności  😀
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 stycznia 2013 22:27
Madzia sika w dość śmiesznej pozycji  😁
Madzia to ma apetyt ,stoi przy tych drzwiach i nasłuchuje czy idzie ktoś do niej z jedzeniem  😉
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
26 stycznia 2013 23:22
Maddi nas obserwuje :-)
Jakaś żywsza sie wydaje ,może dziś w nocy pojawi sie maluszek :-)
w jej nocy czy naszej? bo jej noc to będzie nasze rano/południe 😉
im dłużej na nią patrzę, tym bardziej mi jej szkoda... Pocket to przynajmniej na słomie stoi i sobie skubie większość czasu, a Maddie się musi straszliwie nudzić. i nawet nie ma kraty w boksie do sąsiedniego boksu, tylko ściany... chyba, że w tym miejscu, gdzie kamera, ale wątpię, to tylko chodzi tam jeść i pić...
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 stycznia 2013 23:31
Pocket nie śpieszy się wypluć młodego... Dzisiaj bardzo żywym stępem wparowała do boksu ..
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
26 stycznia 2013 23:34
Liczyłam na naszą noc ale znowu tyłek przyciska do ściany i wciska młodego do środka :-)
Jeszcze urodzi się jakiś zdeformowany źrebak od tego ciśnięcia w ściany 😀 a może ona się wstydzi swoich bąków, bo myśli, że je słyszymy? Cichacze wali, a co głośniejsze próbuje zakamuflować poprzez ścianę? 😀 Wciska bąki bądź tłumi 😀
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 stycznia 2013 23:46
kojot, niczym na przystanku? Przejeżdża samochód lub coś głośniejszego no to bach w spodnie  😁
Dokładnie tak 😀 Trzeba przypatrzeć się jakie miny robi, kiedy ciśnie dupskiem w ścianę. Na pewno z nutką wyrzutów sumienia lub wyrazem pyska niewiniątka, że niby to nie ona 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 stycznia 2013 00:33
Zrobili zdjęcia dojkom Madzi , teraz wiążą ogon. Przynajmniej częściowo zawiązali ...
Zdjęć cycków Madzi, mają już pewnie pokaźną galerię 😀 Idę spać, nie mam siły na Madzię... Jutro niestety w godzinach "kładzenia się" mnie nie będzie, więc jakby się coś działo, to meldujcie 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 stycznia 2013 05:32
Madzia strasznie się kręci, grzebie nogą, opiera zadek o bramkę i podnosi tylną nogę, chyba coś się dzieje  👀
edit. Pan kupy posprzątał a Pani zawija ogon i dali słmę !!!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 stycznia 2013 05:50
ja też mam wrażenie, że to już  😜 😅
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 stycznia 2013 05:51
Zróbcie zdjęcia bo ja nie umiem, a większość chyba jeszcze śpi  👿
Ja tu myślałam,ze będzie się źrebić, a ta z radości, że dali słomę wzieła i się wytarzała  😤

edit: Chyba jednak zaczyna  👀
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 stycznia 2013 05:54
Albo z bólu  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 stycznia 2013 05:55
obserwuje od 3 ( 🤔wirek🙂
i w sumie jak na Madzie to straszne ADHD ma, ciągle przestępuje z nogi na nogę, kręci się po boksie, ogląda na boki, odstawia ogon i kładzie się
no chyba już się zaczęło
edit. dościelają słomą kolejny raz
Też ją obserwuję od 3 tyg i nigdy tak ruchliwa nie była

Ludzie wstawać ZACZĘŁO SIE   😅 😅

Nóżki widać !!!
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 stycznia 2013 05:57
Ja od 4.00
Są już nóżki  😅 
Mnie Madzia teraz telepatycznie obudziła  😂

Mogłaby się przekręcić  😕


JEST źrebol  😅 😅 😅 KLACZ  😅 😅 😅
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 stycznia 2013 06:12
Dziewczynka  😅
dla Irci
Ale łatę na szyjce ma boską  💘
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 stycznia 2013 06:14
klaczka 😅
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 stycznia 2013 06:15
esef
  Dziękuję kochana   :kwiatek:
edit błąd
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się