Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Nieźle, trzeba się wybrać obadać  😁
Jakby ktoś byłby zainteresowany wizytą dr Blanki Wysockiej to proszę o kontakt. Chyba, że ktoś z tutejszych ma już umówioną wizytę to ja chętna do podłączenia 😉
Czy ktoś z Was stał lub stoi w stajni BIK GENIUSZE? 🙂
Wie ktoś coś o stajni w Faszczach ? Dopiero się budują. Mało informacji jest o nich. Jedyne co słyszałam i widziałam, że są tam Janowskie Piękności.
Witajcie, czy ktokolwiek z Was zna KJ Białystok- czy taki klub istnieje? Jeżeli tak to może ktoś zna konie należące do klubu?
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
26 stycznia 2013 10:21
Pifia, znają chyba wszyscy podlasianie, to najstarszy klub w tym regionie 🙂
😡 ja taka niezorientowana jestem  😡 Klub klubem, ja chciała bym się dowiedzieć tylko czy moje "dziecko" tam stoi i jak chłopak sobie radzi w dorosłym życiu, więc bardziej interesuje mnie czy ktokolwiek konie z klubu zna  :kwiatek:
😡 ja taka niezorientowana jestem  😡 Klub klubem, ja chciała bym się dowiedzieć tylko czy moje "dziecko" tam stoi i jak chłopak sobie radzi w dorosłym życiu, więc bardziej interesuje mnie czy ktokolwiek konie z klubu zna  :kwiatek:


Powiedz jaki konik. Kiedyś jeździłam, teraz mam koleżanki, więc coś znajdziemy 🙂
G'Pilar- niewielki wałaszek, 2006 rocznik, gniady z odmianami  😉
stoi, w poprzednim sezonie chodził LL i L pod moją koleżanką i dobrze sobie radził, obecnie z tego co wiem śmiga w rekreacji 😉
ae już ci większość powiedziała
Chodził coś w tamtym roku. Teraz w rekreacji sprawdza możliwości młodych adapterów jeździectwa, a charakterek to on ma  😜
Dziękuje dziewczyny  :kwiatek:
Charakterek to on zawsze miał  😀iabeł: nie odpuszczał żadnej możliwości by nabroić, ale mam nadzieję że karny wobec ludzi pozostał i nie zrobił się wredny? I cieszę się, że nogi dał radę oderwać od ziemi, bo jego matka przy najeździe na 30 cm przechodziła "zawał serca" i kombinowała by jednak pod drągiem ślizgiem pokonać przeszkodę  😂
A może któraś z Was zna konie z Pieniek? Wraz z Pilasiem sprzedałam tam wówczas ogiera Amber- gniady, b.o, ok 160-165cm. Wiem, że został wykastrowany i podczas kastracji wyszły jakieś problemy z "tkanką łączną"? Chciała bym wiedzieć, czy chłopak pozbierał się zdrowotnie i gdzie obecnie przebywa, gdyż straciłam kontakt z Agnieszką.
Ambera nie znam, wogóle konia nie kojarzę. Koleżanki zresztą też nic o nim nie wiedzą. W tym wypadku nie pomogę, mogę się jeszcze ewentualnie zapytać instruktorki, która już ładne parę lat tam pracuje, ale to do weekendu musimy poczekać.
A wie ktoś coś może o stajni w Mińcach? Jeśli był już poruszany ten temat to przepraszam, ale nie czytałam całego wątku bo za długi 😀
A co chcesz widzieć o Mińcach ? Mają fajną stajnię z halą, prowadzą jazdy i pensjonat oraz sporadycznie organizują zawody
spytam w imieniu koleżanki,
jakie stajnie na chwilę obecną moglibyście polecić jeśli chodzi o hotel?
preferencje to raczej coś kameralnego z pastwiskami, kawałkiem placu do jazdy i fajną atmosferą,chętnie prywatnie.
hala i takie tam zupełnie niepotrzebne 😉
spytam w imieniu koleżanki,
jakie stajnie na chwilę obecną moglibyście polecić jeśli chodzi o hotel?
preferencje to raczej coś kameralnego z pastwiskami, kawałkiem placu do jazdy i fajną atmosferą,chętnie prywatnie.
hala i takie tam zupełnie niepotrzebne 😉


Kameralnie, z pastwiskami, piękne tereny, atmosfera bardzo fajna, dobra "obsługa", szanuje się konie - stajnia Tradycja Uhowo
http://viatradycja.pl/  - ich stronka
Zawsze można zadzwonić, odwiedzić. Ja z całego serca polecam, jest naprawdę ok.
Klosma, dzięki, ale Uhowo odpada.
może ktoś coś jeszcze podpowie?  :kwiatek:
Klosma, dzięki, ale Uhowo odpada.
może ktoś coś jeszcze podpowie?  :kwiatek:


A dokładniej jakie tereny i okolice chcesz ? Niestety na podlasiu, albo rekreacja albo prywatki na swoje 2 konie. Ciężko będzie coś takiego znaleźć, nie każdy do ogródka przyjmie cudzego konia. Raczej polecałabym na zdecydowanie się na hotel, bo prywatnej stajni na 99% nie znajdziesz. Nie to żebym promowała ośrodki, ale chyba koleżanka ma za duże wymagania jak na prywatną stajnię.
Nie wydaje mi się, żeby wielkimi wymaganiami był kawałek pastwiska, miejsce do jazdy i atmosfera (czego brakuje w wielu większych ośrodkach)...  🙄
Aflacja   niedaleko Sokółki, ma stajnie moja bardzo dobra znajoma. Swego czasu trzymałam tam dzierżawionego od kpik Araka i byłam bardzo zadowolona koń również . stajnia jest bardzo kameralna, prowadzona jest tam rekreacja. jeśli szukasz spokojnego miejsca , ze swobodnym dostępem do pastwisk, stawu i pięknych lasów na teren polecam! co do atmosfery nie można powiedzieć nic innego jak tylko - rodzinna i przyjacielska. z tego co wiem są tez plany na ściąganie do stajni trenera ale trzeba co do tego rozmawiać z Magdą Szczebiot. Stadnina Koni- Krasniany facebook: http://www.facebook.com/StadninaKoniKrasnany   www: http://stadninakrasniany.pl/
A jak ogólnie jazdy w Mińcach wyglądają? Starają się? Skoki, ujeżdżenie?
http://www.facebook.com/osrodeksportowkonnych.mince?ref=tn_tnmn
myślę że to wystarczy do ocenienia
w razie pytań 604 971-913
pozdrawiam  🙂
Znacie kogoś ( chętnie na prywatkę 🙂 ) kto przygotuje do brązowej odznaki i ponad poziom ? Chętnie osoby czysto dosiadowe - czyli dosiad, dosiad i jeszcze raz dosiad. Chętnie lekcje na lonży skupiające bardziej na świadomości swojego ciała, a nie kontrolowaniu konia.
W wakacje jadę na brąz, a trudno żeby narobić siary.  🤔
Cena do uzgodnienia.
Proszę na pw.
zna ktoś dobre i niedrogie stajnie w okolicy Łomży? Chodzi o pensjonat dla konia 🙂
kto u nas aktualnie wozi konie?
może spytaj Łukasza k
Rita?

ps. może ktoś potrzebuje psa do stajni (albo do domu😉
przybłąkał nam się i nie mamy co z nim zrobić  🙄 młody, grzeczny
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
08 kwietnia 2013 22:09
tak - RITA!!!! Ja z moją fobią transportową mogę polecić tylko dwie osoby w tym województwie, w tym jedna to RITA!!!! 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 kwietnia 2013 11:47
nie znam. jakas wariatka pewnie 😉
nie znam. jakas wariatka pewnie 😉


a kto to lukasz k? czesto ktos do mnie dzwoni , a ja akurat nie moge i prosza mnie o podanie kontaktu do kogos sensownego i nawet nie wiem co mam doradzic  🙄
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się