Stajnie w Warszawie i okolicach

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 stycznia 2013 20:06
Martuha, dzięki!

wasia, no cóż, z oględzin znajomych wiem tyle że jest ciasno i ciemno, ale czysto, jest spoko hala z przerobionej szklarni i podobno nie ma problemów z karmieniem czy innym fiu bździu pensjonariusza....



bylam widzialam,okresle jednym slowem MASAKRA 😵

pytanie do osoby,ktora prowadzi ten osrodek "czy ten szalas w polu to Wasze cale zaplecze,czy korzystacie rowniez ze stajni Dragona?"


Maga2007 mieszkam niedaleko i odpowiem Ci na to pytanie mimo, że z tym "ośrodkiem" nie mam na szczęście nic wspólnego...tak to ich całe zaplecze, kiedyś dzierżawili Dragona ale delikatnie mówiąc zostali "wyproszeni" przez właściciela, łatwo się domyśleć dlaczego.
Co ciekawsze z tego jak nazwałaś "szałasu" korzystają tylko ze względu na dobre serce właściciela Dragona, gdyż za czasów świetności tej stajni była to izolatka dla chorych koni.
Ale podsumuję tak.... zaplecze nie jest najgorszą stroną tej "stajni" uwierz mi.
Mam taką prośbę. czy moglibyście mi polecić stajnię w stolicy lub okolicach,w której warto byłoby zrealizować praktyki? Musiał by być tam rozród (albo klacze ze źrebakami albo i sam ogier kryjący). Mam nadzieję,że pomoglibyście mi swoimi zdaniami i wiedzą na temat ośrodków 🙂
Aleqsandra o hali u Wasia nie można powiedzieć, że jest spoko, schodzi się do niej po jakiejś rampie. Nie jest też czysto, przynajmniej jak kilka razy wpadałam przelotem, to nigdy nie było. Ogólnie masakra
wasia, no cóż, z oględzin znajomych wiem tyle że jest ciasno i ciemno, ale czysto, jest spoko hala z przerobionej szklarni i podobno nie ma problemów z karmieniem czy innym fiu bździu pensjonariusza....

poczytaj to co zostało już tutaj napisane na temat tej stajni 😉
Marthinka- Opypy
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
28 stycznia 2013 06:34
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg1668201#msg1668201 date=1359328473]
Marthinka- Opypy
[/quote]

dokładnie  🙂 też polecam. Będziesz miała wszystko w jednym miejscu
Stajnia znajduje się pod Grodziskiem Mazowieckim.
Mazia   wolność przede wszystkim
28 stycznia 2013 08:12
pankracy
znajoma trzyma konia w Siedliskach, już ok. roku. Jest zadowolona, padok, karuzela, hala z dobrym podłożem, karmienie indywidualne, stajnia bardziej nastawiona na ujeżdżenie. Moge dowiedzieć się o ewentualne minusy, tak żebys nie była zaskoczona (bo nie ma stajni, gdzie wszystko jest ok;-)
aleqsandra, jeśli zależy Ci na tej okolicy- Szwadron stoi otworem z całą swoją infrastrukturą, gdybyś stała u Wasia to niestety to jest niedostępne- trzeba płacić  😉
Dzięki bardzo za pomoc 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 stycznia 2013 09:57
aleqsandra, jeśli zależy Ci na tej okolicy- Szwadron stoi otworem z całą swoją infrastrukturą, gdybyś stała u Wasia to niestety to jest niedostępne- trzeba płacić  😉


To chyba jakaś nowość że trzeba płacić?
SieneK   Kasia i SieneK
28 stycznia 2013 10:14
To chyba jakaś nowość że trzeba płacić?

a co ma stajnia Wasia do Szwadronu?
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
28 stycznia 2013 10:16
SieneK, kiedyś było tak, że stojąc u Wasia, można było jeździć po całym Szwadronie
SieneK   Kasia i SieneK
28 stycznia 2013 10:22
SieneK, kiedyś było tak, że stojąc u Wasia, można było jeździć po całym Szwadronie

a tego to nie wiedziałem  😲
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 stycznia 2013 10:23
[quote author=ElaPe link=topic=46.msg1668425#msg1668425 date=1359367036]To chyba jakaś nowość że trzeba płacić?

a co ma stajnia Wasia do Szwadronu?
[/quote]

to że  stajnia Wasia jest za płotem (dziurawym zresztą) Szwadronu oraz to, że Waś był wiele lat dyrektorem Szwadronu, a także i to że nadal jest w przyjaźni z obecnie rządzącymi Szwadronem.

Czyli co, teraz już nie można, stojąc u Wasia, sobie do Szwadronu pojechać i jeździć tam?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 stycznia 2013 11:16
z tego co mi wiadomo można za stówę miesięcznie

aleqsandra, jeśli zależy Ci na tej okolicy- Szwadron stoi otworem z całą swoją infrastrukturą(...)


no tak, razem z adekwatną ceną 🙂 nie mówię, że jest wygórowana, ale myślę, że będę szukać po prostu czegoś taniego z halą na przezimowanie
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 stycznia 2013 12:25
aleqsandra, jest sens szukać teraz czegoś na przezimowanie? Mamy już koniec stycznia, co raz bliżej wiosna.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 stycznia 2013 13:39
Kurczak, myślę o przyszłym sezonie zimowym 😉

lub gdyby były takie cuda na ziemi taniej stajni z pełną infrastrukturą prosportową (i możliwością dla konia bycia koniem w bezpiecznym i bla bla bla środowisku), gdyż obawiam się, że w mojej obecnej stajni sobie nieposkaczę
[quote author=SieneK link=topic=46.msg1668456#msg1668456 date=1359368090]
[quote author=ElaPe link=topic=46.msg1668425#msg1668425 date=1359367036]To chyba jakaś nowość że trzeba płacić?

a co ma stajnia Wasia do Szwadronu?
[/quote]

to że  stajnia Wasia jest za płotem (dziurawym zresztą) Szwadronu oraz to, że Waś był wiele lat dyrektorem Szwadronu, a także i to że nadal jest w przyjaźni z obecnie rządzącymi Szwadronem.

Czyli co, teraz już nie można, stojąc u Wasia, sobie do Szwadronu pojechać i jeździć tam?
[/quote]
niet. co z tego, że płot jest dziurawy- ja bym się bała przejść przez ten płot na koniu, na swoich nogach ok, ale z koniem cienko. 300 zł za 3 miesiące chyba za korzystanie z crossu, toru steeplowego, no tego wszystkiego co jest na zewnątrz.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 stycznia 2013 14:23
ale od Wasia nie ma innego przejścia na Szwadron jak tylko przez ten obalony, nieistniejący plot. Zawsze tak chodzili.
niby racja, ale ja bym się jednak bała.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
28 stycznia 2013 14:32
aleqsandra, chyba, że tak 🙂 Myślałam, że teraz chcesz się przenieść, żeby przeczekać zimę.
famka   hrabia Monte Kopytko
28 stycznia 2013 14:33
od weekendu zapowiadają wiosenne wręcz temperatury  😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 stycznia 2013 14:41
od weekendu zapowiadają wiosenne wręcz temperatury  😉


co u nas będzie oznaczało lodowisko i zaproszenie na łyżwy :/
famka   hrabia Monte Kopytko
28 stycznia 2013 14:43
aleqsandra, nie tylko u Was, wszyscy mają ten sam problem, jedynie na hali nie ma problemów
ale w przyszłym tygodniu znowu ma powrócić zima...
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 stycznia 2013 14:46
ja się do marca włącznie spodziewam braku warunków do poważnej pracy z koniem jeżeli nie stoi się w super ośrodku gdzie wszystko jest dopieszczone... i zaczyna mnie swędzieć tyłek i czacha parować
dzisiaj jest idealnie  😀
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/10832?q=&kategoria=&lokalizacja=&widok=0&strona=2
W ogloszeniu brak informacji o platnosci za infrastrukture Szwadronu.
W ogole malo przejrzyste, a dla osoby ktora nie zna sytuacji, wrecz bardzo mylace jest to ogloszenie.
famka   hrabia Monte Kopytko
29 stycznia 2013 12:56
a czy dziewczyny już kiedyś tu nie mówiły że zdjęcia są z innej stajni  ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się