Końska rewia mody cz. VII (2013)

ma ktoś sahare na karym?
wątek zamknięty
No i masz ci los... zgrzeszyłam kolejnym czaprakiem, leci do mnie cotton sahara SR, wszytsko przez equishop  🤬
wątek zamknięty
No i masz ci los... zgrzeszyłam kolejnym czaprakiem, leci do mnie cotton sahara SR, wszytsko przez equishop  🤬


haha do mnie tez leci sahara sr i nici creme 😀
wątek zamknięty
A tak się prezetuje Siwe w winterredzie i owijkach teak  😍
wątek zamknięty
Ratana pięknie wygląda twój siwek w komplecie.Chciałam się zapytać.Czy jest już coś wiadome o nowej kolekcji eskadron.
wątek zamknięty
Tylko tyle że będzie soczysta i żywa i że pierwsze info będzie pod koniec lutego 🙂
Ratana pięknie  😍
wątek zamknięty
ekuss Frigg co raz lepiej pozuje !  😀
Londstreet cuudnie w zieleni !
A ja się zastanawiam co kupić  😎  🏇



mistrz paint'a nie śpi  😂
wątek zamknięty
A ja mam weekendowego Algo w lavenderze i nici lemon. Zdjęcia poglądowe, bo moim zdaniem nie nadają się do galerii.  😉



wątek zamknięty
etosha, Karino1998 - dzięki  :kwiatek:
Minosia - w lavender mi się bardzo podoba 🙂
Szarlotka - patrzę i patrzę i dochodzę do wniosku, że nie mam pojęcia... we wszystkim pięknie.
wątek zamknięty
Ratana  dzięki, też mi się podoba kary w lavenderze.  🙂  Myślałam, że będzie nudno i bez szału, ale się pomyliłam. Za to twojej Siwej/ twojemu Siwemu bardzo ładnie w winterredzie  😉  Powiedz mi czy to bordo jest bardziej soczyste czy przygaszone??

Szarlotka. zdecydowanie 2  😍  Ten polopad jest piękny  😜
wątek zamknięty
Ratana cudnie w winterredzie, taki intensywny... niam, niam ślicznie siwemu  💘
Mojego siwensa mam w anky grass oraz z cottonie broznze i kantarku navy/bronze.
wątek zamknięty
w ogłoszeniach wisi polopad olive w świetnej cenie, niestety ujeżdżeniowy..  👿
wątek zamknięty
Szarlotka - 2
Minosia - fajnie 🙂  🚫 jakie masz siodło?
kociarnia - super  w grass ale przestaw tryb w aparacie bo ci wszystkie foty wychodzą niebieskie. 🙂
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
28 stycznia 2013 21:49
Derka Eskadron nici 2012, czaprak cotton nici fuksja, owijki eskadron next generation raspberry



Derka Eskadron (nie pamiętam która kolekcja), czaprak cotton nici cream, owijki eskadron offwhite



model Saper 😉 kasztanowato-tarantowaty
wątek zamknięty
Od patrzenia na pierwsze foto można oczopląsu dostać. Koń w kropki, derka w gwiazki i do tego róż ... Na drugim fajnie
wątek zamknięty
Remedioss mi się podoba w obydwu, ale rzeczywiście przy koniu w kropki i derce w gwiazdki można dostać oczopląsu.  😁
Karino1998 zaraz napisze na pw.  😉
wątek zamknięty
Remedioss, a mi się w różu BARDZO podoba 😀
wątek zamknięty
Mnie też, jest tak radośnie kolorowo.  🤣
wątek zamknięty
Remedioss róż powala  😍  teraz wiem w czym moja tarantka będzie śmigać  😜
wątek zamknięty
Remedioss   2* Parelli Professional
28 stycznia 2013 22:25
🙂 dzięki dziewczyny 🙂 ja jestem w tym komplecie zakochana.
wątek zamknięty
Najważniejsze, że tobie się bardzo podoba. Dla mnie też róż wygrywa.  😉  Coraz bardziej podoba mi się ta niciakowa derka w gwiazdki.  🤦

Za to na pocieszenie doszedł do mnie komplet nici violet.  🏇
wątek zamknięty
Remedioss w creamie też mu bardzo fajnie  😀
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
28 stycznia 2013 22:51
kociarnia Fajny ten twój chłopak , bardzo ładnie mu w grasie 😍
wątek zamknięty
Remedioss przepięknie wygląda i w różu i w creme! Jednak u mnie róż wygrywa, to jest dla mnie najpiękniejszy róż jaki istnieje, taki ciepły koralowy. Cieszę się, że mam taki sam komplet  😀
wątek zamknięty
swoją drogą, ma ktoś zdjęcia niciaków jesień/zima 2012 (najlepiej różowego czapraka) na siwku?  👀
wątek zamknięty
Minosia - Winterred jest intensywny ale nie jest jaskrawy. Trudno to opisać ale jeśli musiałabym go scharakteryzować to powiedziałabym, że jest bardziej przygaszony 🙂 A kary + fiolet to według mnie niezawodne połączenie - dobrze, że się zdecydowałaś 😀
Remedioss - nie da się ukryć, że przyciągacie uwagę w obu kompletach 😎 swoją drogą niesamowita maść...
Kociarnia - dzięki 🙂 Wy w grass wyglądacie bardzo elegancko.
wątek zamknięty
Szarlotka. najbardziej podoba mi się 3 zdjęcie w petrolu (?) ale 2 tez jest ładna 🙂
wątek zamknięty
Zairka czy Ty masz owijki ES scarlet red i czaprak eskadrona winterred (chyba cottona kupiłaś)?  👀
Mogłabyś dla mnie porównać te kolory?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 stycznia 2013 10:04
Ratana, pięknie! 😉

Szarlotka, poszłabym albo w Petrola, albo w Corriandera 🙂

Minosia, super w Lavenderze 🙂

Remedioss, na początku miałam trochę oczopląsu, ale potem stwierdziłam, że super ten pierwszy zestaw wygląda 🙂

wątek zamknięty
Szarlotka absolutnie fiolet boski😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.