Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

add77 niestety za daleko  🙁
mbalicka zapraszam do siebie na pensjonat. Przydomowa stajnia, cisza spokój, dobry dojazd z Łodzi Miejscowość Złota przy trasie nr 72 Łódź-Rawa Maz. 45 km za Łodzią Cena 500zł Możesz zobaczyć zdjęcia na moim ogłoszeniu http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/4126 Pozdrawiam
hej mam do Was wszystkich wielką prośbę zajmuje się "rozpowszechnianiem" w naszym województwie szkolenia z Gerde'em Heuschmanem. Mam wielką prośbę o pomoc w rozwieszaniu plakatów o tym szkoleniu w łódzkich stajniach, sama nie dam rady wszystkich objechać i porozwieszać plakatów tak aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tym. Znajdą się dobre duszyczki które by chciały pomóc  ?  🙇 😉 piszcie na priv.  😀

Ktoś może wie, o której jutro konie pojawią się na WOŚP? 😉
Dziękuję bardzo! 😉
Jak ja uwielbiam jak wszystko tak pięknie sprawnie funkcjonuje. Wchodzę na stronę naszego ozj i co widzę? kalendarz na rok 2012, podczas kiedy według kalendarza na 2013 wiszącego w ŁKJ pierwsze zawody w tym roku są już w ten weekend w Bogusławicach. O czym nie miałabym pojęcia gdybym nie jeździła w tym samym miejscu gdzie nasz OZJ ma siedzibę... Hah, śledzę to na bieżąco, ciekawa jestem kiedy się pojawi... za to jakby ktoś był zainteresowany to puki co mogę zrobić zdjęcie i wstawić tu tego kalendarza co wisi u nas. Jakaś paranoja jak dla mnie.
kermit   Horses horses everywhere ..
14 stycznia 2013 21:09
Daj zdjęcie jak możesz.
Czy zawody jakieś w Salio są wpisane do kalendarza?
add wstawiaj, bo ja to sie boje, ze z reka w nocniku sie obudze, ze sedziuje za tydzien dwa cos i bedzie zonk😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 stycznia 2013 21:29
kermit, całą rozpiskę zawodów w Salio masz na ich stronie na fejsie 😉 dużo tego jest w tym roku - super!
edit:

Terminy zawodów na 2013 rok:

18-19 maja
22-23 czerwca
13-14 lipca
17-18 sierpnia
14-15 września
28-29 września - Mistrzostwa Regionu Łódzkiego
12-13 października
też chętnie zobaczę ten kalendarz , od jakiegos czasu zaglądam na nasz ozj i jeszcze nie zmieniony. Wiem tylko że w Gajewnikach są zawody 16-17 luty 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
15 stycznia 2013 08:17
No wiem Sei, widziałam to jakiś czas temu ale właśnie byłam ciekawa czy one zostały uwzględnione w kalendarzu OZJ zwłaszcza biorąc pod uwagę super zapowiedziane zmiany PZJ - owskie. Tamte zawody w Salio były przecież towarzyskie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 stycznia 2013 09:38
te chyba już nie będą... a przynajmniej nie wszystkie skoro zgłosili się do organizacji Mistrzostw Regionu (?)  👀
te zmiany chyba zostały zawieszone...
W dniu wczorajszym przyjęta została następująca uchwała:

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego:
Zawiesza uchwałę nr 280/36/Z/2012 z dnia 10.01.2012 do dnia 01.01.2014.
[quote author=Agnes_Agnes2 link=topic=1096.msg1650852#msg1650852 date=1358244023]
te zmiany chyba zostały zawieszone...
W dniu wczorajszym przyjęta została następująca uchwała:

Zarząd Polskiego Związku Jeździeckiego:
Zawiesza uchwałę nr 280/36/Z/2012 z dnia 10.01.2012 do dnia 01.01.2014.
[/quote]a nie ..to nie o te zmiany chodzi
Jest nowa strona i jest również kalendarz na 2013
http://www.ozj-lodz.pl/pliki/kalendarze/kalendarz-2013.pdf
http://www.ozj-lodz.pl/
i kolejne nowe strony
http://www.swiatkoni.pl/
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 stycznia 2013 10:35
jest wkkw w bogusławicach jak obiecali i nawet walewice postanowiły znów coś zorganizować 🙂
ze stałych elementów - nie ma żadnych zawodów ujeżdżeniowych  😂
Oo... Cieszę się ze wszystko się wyjaśniło  🙂 nowa strona wygląda o wiele lepiej  😀 za to nie mogę się przyzwyczaić do nowej strony ŚK  🙄
trochę, a nawet bardzo szkoda, że na ujeżdżeniowe nie porwały się Bogusławice, Gajewniki. Ale pewnie jakieś towarzyskie będą w LP 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
15 stycznia 2013 16:41
Nawet się OZJ na facebooku znalazło ! normalnie szok  🤔
Nie wiadomo czy planowane są przy tych zawodach regionalnych jakieś towarzyskie?
Raczej wątpliwa sprawa, a tymi przepisami ?
hej. jest ktoś z okolic Łasku lub Pabianic??
Ja jestem z okolic i Łasku i Pabianic. O co chodzi? Jak będę umiała odpowiem.
hej. jest ktoś z okolic Łasku lub Pabianic??

Ja jestem 🙂
to co w salio same regionalnki ???? żadnych towarzyskich ???
hej. jest ktoś z okolic Łasku lub Pabianic??

ja jestem 😉
i ja jestem  🙂
ja również  🙂
W salio same regionalki, a słyszałam że mają zrobić nową oooogromniastą halę i się za ogólnopolskie i międzynarodowe brać ;D Z tymi towarzyskimi to wgl. może być ciężko w związku z tymi nowymi przepisami. Nie wszystkich one oczywiście dotyczą, ale organizatorzy mogą się bać że będzie mała frekwencja i poniosą straty ;/
z wiosną przeprowadzam się w okolice łowicza- nieborowa. poszukuję więc zarówno lokalnych koniarzy, jak i kompanów do wspólnych wypraw po okolicznych drogach i bezdrożach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się