Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dlaczego nie?  🙄 to normalne że teraz przeceniają  🙄
Czy ktoś wie, w którym wysyłkowym sklepie jest teraz promocja na pasze dla koni z przesyłką gratis???

Lub gratis jak się kupuje dwa worki???
Były takie oferty niedawno.... 🤣
w niektórych sklepach masz tańsza wysyłke pasz pavo za 5 zł jak kupisz dwa worki, musisz poszukac bo nie pamietam, ale gdzies to widzialam 🤔wirek:
w animalii na baileysa jest cały czas darmowa wysyłka
W galopadzie na Eggersmanana też jest darmowa przesyłka
http://www.horsehouse.pl ponad 50% taniej oficerki
w niektórych sklepach masz tańsza wysyłke pasz pavo za 5 zł jak kupisz dwa worki, musisz poszukac bo nie pamietam, ale gdzies to widzialam 🤔wirek:


w equi point na pewno jest ta opcja
Widział ktoś może gdzieś kurtki zimowe w przecenie poniżej 250 zł, rozmiar S?
Widział ktoś może gdzieś kurtki zimowe w przecenie poniżej 250 zł, rozmiar S?

pasikonik 😉
Wyprzedaż zimowa w okserze nawet do 70% :P
mtl   I M Equestrian
28 stycznia 2013 12:47
Wyprzedaż zimowa w okserze nawet do 70% :P


to juz na nastepna zime, tak?  😂
mtl you made my day  🤣
mtl   I M Equestrian
28 stycznia 2013 13:04
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg1668691#msg1668691 date=1359378175]
mtl you made my day  🤣
[/quote]

w innych sklepach jak sie zamówi cos, to bedzie mozna jeszcze w lutym, marcu pochodzic, a w okserze to na lato przysla  😁
nie, no na zimę
ale
2013/2014
Dokładnie, ja czekam od 12 styczna na paczkę ;/ Miała być 25 i ani nie odpisują ani nic .. ;/ A w bergo zdążyłam już 2 razy zamówienia zrobić
Moon   #kulistyzajebisty
28 stycznia 2013 13:22
to juz na nastepna zime, tak?
No wiesz, zanim do Ciebie paczka dojdzie to faktycznie, może Cię już kolejna zima zastać, więc nie ma co zwlekać!  😁
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
28 stycznia 2013 20:50
Widział ktoś promocję na produkty Absorbine? 
Konkretnie chodzi mi o spraye do grzywy, sierści i ogona oraz rzeczy do pielęgnacji kopyt.  👀


może tu: http://www.mksklep.pl/absorbine-show-sheen-spray-946-ml-25-gratis-p-6516.html
[quote author=pszczolka90 link=topic=15196.msg1668660#msg1668660 date=1359377082]
Wyprzedaż zimowa w okserze nawet do 70% :P


to juz na nastepna zime, tak?  😂
[/quote]

hahaha, bezbłędne  😂
.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 stycznia 2013 22:38
Dokładnie, ja czekam od 12 styczna na paczkę ;/ Miała być 25 i ani nie odpisują ani nic .. ;/ A w bergo zdążyłam już 2 razy zamówienia zrobić


Ja od października 😉

nie pisz do nich tylko zadzwoń, my wysyłali zamówienie na 3 raty, na trzecią nadal czekam.
Nie wiem ile rzeczy zamawiałaś ale jak więcej jak jedna to zadzwoń i zapytaj czego nie mają i żeby ci wysłali to co mają, będziesz miała następnego dnia kurierem.
Ja zadzwoniłam po trzech miesiącach, wymieniłam zamówienie na kompletnie inne, ale od poprzedniego różniło się kwotą 10 zł, które kazano mi dopłacić. Czekam 3 miesiace, a oni kłócą się o 10 zł?...
Przepraszam za offa... 🤔
Dzień Dobry,
Na stanie magazynowym mamy trampki, naklejka, podkolanówki, curium balsam i curium soap. Dostawa z uwiązem oraz pokrowcem będzie u nas w przyszłym tygodniu. Oczywiście aby przyspieszyć wysyłkę proponuję zamienniki takie jak....[...]

Przepraszam za utrudnienia i małe opóźnienie w realizacji zamówienia.  I proszę o odpowiedź.

Szlag mnie weźmie ;/ Napisałam im,że mają mi wysłać w ratach i ze sami pokryją koszta,albo jeżeli chcą wysłać w jednej paczce to mają dołożyć jakiś gratis, o ile chcą ,żebym nie zepsuła sobie opinii na ich temat ;p
o jakim sklepie mowa?
Myślę, że okser
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 stycznia 2013 10:37
Dziewczyny pomocy  🙇
Szukam derki stajennej zimowej która jest na promocji za ok 150zł z rozcięciami na łopatkach  👀


Dramka
tutaj
tutaj

zależy jakiego rozmiaru szukasz  😉
Myślę, że okser


A ja myślałam, że tylko z moim zamówieniem są takie kłopoty, a czekam od początku grudnia.
Wczoraj miałam obiecane, że dziś wyjdzie paczka.
Dzięki, że uświadomiłyście mnie, że mogę się jeszcze nie cieszyć...  :kwiatek:
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
29 stycznia 2013 12:53
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg1668248#msg1668248 date=1359354936]
W galopadzie na Eggersmanana też jest darmowa przesyłka
[/quote]

_Gaga w tej galopadzie http://www.galopada.pl/ ? Pytam, bo na stronie nie znalazłam informacji o darmowej wysyłce produktów eggersmanna.
w tej galopadzie
warto do nich dzwonić ws zamówień... strona wisi jako "wersja testowa" już dobry rok :-(
Dzień Dobry,
Dzisiaj zrealizujemy częściowe zamówienie. A uwiąz i pokrowiec w przyszłym tygodniu.
I moja sprawa z okserem rozwiązana ;] Wystarczyło ich postraszyć ;p
rybka   Różowe okulary..
29 stycznia 2013 14:34
Szukam w promocji derki polarowej z kapturem, ktoś widział  😎  ❓
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się