wasze ulubione seriale

Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 stycznia 2013 08:11
[quote author=kare_szczescie link=topic=205.msg1669550#msg1669550 date=1359410454]
Strzyga,

Wczoraj zobaczyłam pierwszy odcinek The following, zapowiada się rewelacyjnie 🙂
[/quote]
Ja zaraz zabieram się za drugi odcinek, 🙂 Spodobało mi od razu, bo na samym początku leci ma Marlin Manson 🙂  Zobaczymy jak się rozwinie, jak narazie jest całkiem ok.
No i w końcu mamy 3 sezon Californication... Frank Moody powrócił...🙂 😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2013 08:22
Tusia, 3 sezon? Ja oglądam 5 albo 6 😀
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 stycznia 2013 08:36
Tusia, 3 sezon? Ja oglądam 5 albo 6 😀

jejku, 3 odciek 6 sezonu : 😀 gapa jestem
Ja obejrzelama cale Arrow do najnowszego odcinka, d.py nie urywa, strasznie batmanem zalatuje, ale ostatnio nie mam co ogladac a na glownego aktora mozna z przyjemnoscią popatrzec 😀

Zaczelam tez ogladac Downton Abbey, oglada ktos?
ja oglądałam DA, czekam na kolejny sezon, chociaż niezbyt niecierpliwie 😉 na początku było całkiem fajne, ale potem już w kółko te same tematy wałkowali.
Gillian   four letter word
29 stycznia 2013 14:19
od jakiegoś miesiąca siedzę i młócę Miodowe Lata. Nigdy nie lubiłam tego serialu ale z braku laku jakoś tak zaczęłam. Jak to przyjemnie odmóżdża 🙂

Tusia - Hank 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
29 stycznia 2013 15:59
Gillian.... jesssuuu jaki wstyd  😡  oto dlaczego nie powinno się nic robić/pisać przed pierwszą poranną kawą  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 stycznia 2013 16:26
Ja skończyłam nadrabiać PLL i jestem tak wściekła o Toby'ego, że zaraz wyjdę z siebie i stanę obok 😤 Mam nadzieję, że historię z nim jakoś szybko rozwikłają i wytłumaczą, bo się zdenerwuję 👿
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 stycznia 2013 17:59
Ja obejrzałam 1 sezon DA i straaasznie mi się podobał.
Czy ktoś wie kiedy będą jakieś nowe odcinki ,,Lekarzy" ?
Skończyłam American Horror Story, czekam na trzeci sezon, ale chyba sobie jeszcze poczekam.  😵

Zaczęłam Once Upon A Time.

Chyba jestem uzależniona od seriali  😁
gdzie oglądacie seriale?
kinomaniak nie działa, na iitv nie mogę sie zalogować, a videomaniak nie chce mi wsłać maila potwierdzającego  🤔
jest coś jeszcze?
Ale na iitv nie trzeba się logować.

zalukaj.tv jeszcze jest
Ja oglądam na ekinie głównie
Babi, a rozwijasz sobie ''zobacz linki do pozostałych hostingów''? 


edit: sprawdź czy nie wpisujesz iitv.pl zamiast iitv.INFO 😉 
dzięki dziewczyny! :kwiatek:
lotka dzięki, oczywiście wpisywałam pl 🙄  :kwiatek:
Czy ktoś wie kiedy będą jakieś nowe odcinki ,,Lekarzy" ?


Zapewne na wiosnę, jak ruszą wiosenne ramówki stacji.

Heval, przybij piątkę, ja wole nie pisać listy którą ja oglądam. Staram się tylko czekać aż dana seria się skończy (jeśli są to seriale 13 odcinkowe) lub połowa jest wyemitowana i wtedy oglądam. Nie lubię tak oglądać odcinek po odcinku i później czekać. Wyjątek robią tylko dla Good Wife i GA 😉
Gillian   four letter word
30 stycznia 2013 21:22
Alaska, w marcu.
xxagaxx, jakbym zrobiła listę, to wszyscy by się w głowę popukali  😁
Ja chyba też wolę jak jest już sporo odcinków, jak skończę stare odcinki i muszę czekać na nowe, to katorga. Choć tych seriali tyle, że zawsze jest coś do obejrzenia.

Aż serio zaczęłam się zastanawiać nad listą, ale boję się, że sama siebie wystraszę jak to zobaczę.
polecam światowe centrum seriali ----> scs.pl
Bez logowania 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
01 lutego 2013 08:13
Gdzie mogę obejrzeć / skąd ściągnąć "Grę o Tron", pierwszy i drugi sezon? Nie mam HBO, przeczytałam książkę i chętnie bym coś obejrzała w zimne wieczory  😉
moon wyżej dziewczyny podały kilka ciekawych stron  🙇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lutego 2013 11:18
Ściągnąć z toroneta albo emula. Ja nie oglądam na żadnych stronach.
Znajdzie się tu jakaś fanka serialu " Różowe lata 70te " ? 👀
a ja właśnie sięgnęłam po 7 sezon Dextera 🙂! wstyd przyznać, że nie miałam czasu, żeby wcześniej się do niego zabrać... ale jak fajnie jest jak można włączyć jeden odcinek po drugim  😜 😜 😜
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
05 lutego 2013 18:52
A ja dziś oglądnęłam chyba najnudniejszy serial "lekarski" - Monday Mornings.  Marna podróba GA, dłuży się to, drętwe aktorstwo... masakra jakaś... oglądał ktoś? Może ja mam spaczony gust....No i trzeci odciek The following..... tez ledwo oglądnęłam... meczący . jak lubię Kevina Becon'a tak tu gra cały czas jedną miną.
Dobrze, że jutro środa i nowy odcinek Emilly Owens i chyba Californication też  🤣
Heval, jakie wrażenia po American horror story? Oglądam trzeci odcinek i nie wiem co myśleć  🤔 z jednej strony nie jest aż taki mocny, z drugiej zaintrygowała mnie ta gosposia 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2013 19:40
Nowy strażak w Chicago Fire  😁


Oglądał ktoś serial Do no harm

Nasze pierwsze czytanie [scenariusza] miało miejsce dzisiaj. Nie mogę nic więcej powiedzieć, ale... Wyje*iemy was w kosmos! Odpoczywajcie, póki możecie - napisała Carpenter. Premiera 8. sezonu "Dextera" już 30 czerwca.
[s]Co kryje się pod skrótem DA?[/s]
Edit: Mam 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lutego 2013 20:12
Gdzie można poczytać jakie seriale zostają, a które kończą?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się