preparaty na stawy

Próbowałam dawać żelatynę na strzykające stawy, ani trochę nie podziałała.
Ja nie mówiew ,że działa na każdego konia każdą kontuzję itd. u mnie w stajni praktykuje się żelatynę spożywczą od lat i przynosi efekty oczywiście ,że na każdego konia działa inaczej u niektórych wgl. nie będzie widać rezultatów ale u większość koni które dostawały żelatynę nie łyżkami na sucho quatntamara😉 "przed i po "  widoczna była duża poprawa.
Niedoświadczony, skorumpowany umowami z firmami farmaceutycznymi wet wmówić jest w stanie nam praktycznie wszystko, myśle że nie ma co się spierać bo każdy i tak zawsze będzie wiedział swoje i nie widzę sensu prowadzenia dalszej dyskusji na ten temat. Ja z powodzeniem u dawna stosuje homeopatię u swoich koni <żeby nie było nie lecze koni sama, stać mnie na weta >
Zakupiłam Nutrihorse Gel

Na opak napisane jest że dla młodych koni, na stronie że dla starszych  😵  🤔
Dramka tu piszą, że dla młodych i starszych. 😉
http://sklep.obiegly.pl/nutri-horse-gel-p-402.html
dla mnie Nutri Horse w ogóle jakiś dziwny... dawałam MSM i tak jak po Makanie widziałam poprawę, tak tu nie bardzo i do tego w formie nawet nie proszku, a prawie pudru... do wydmuchania ze żłobu w sam raz...
za to polecono mi Felxadin Equistro i po 2 tyg zauważyłam znaczną poprawę - bardziej elastyczny ruch i lepsze stawianie nogi ze zwyrodnieniem 🙂 do tego ślicznie pachnie (tak słodko) i koń nie wybrzydza
daje dawkę dla starszych  😉
A mój z kolei wydmuchiwał właśnie Flexadin, albo nie ruszał jedzenia w ogóle jak dawało się na mokro  😵 pierwszą puszkę zjadł normalnie, a potem coś mu przestało pasować, a szkoda, bo to dobry preparat i wydajny...
Ktoś ma już tą nową wersję? Inaczej pachnie/wygląda jak poprzednia?  👀
Informacyjnie, możliwe, że nie odkryłam niczego nowego, ale Mobility Debrymed dużo taniej można kupić w dojczlandii niż u dr Golonki (ceny i tu i tu sprawdzałam).
Wichurkowa   Never say never...
29 stycznia 2013 13:04
A ja polecam Grand H.A. Synergy firmy Grand Meadows (www.grandmeadows.pl). Znajoma stosowała i była bardzo zadowolona.Ceny mają normalne jak ja bym to ujęła 😉 ani dramatycznie drogo no ale też nie tanio.
Oddis, mają na stronie jakiś cennik? jakoś nie widzę...
Informacyjnie, możliwe, że nie odkryłam niczego nowego, ale Mobility Debrymed dużo taniej można kupić w dojczlandii niż u dr Golonki (ceny i tu i tu sprawdzałam).


nic nowego  😁 przecież dr musi zarobić  😉
Juliaa , nie mają, podobno trzeba tam napisać/zadzwonić i spytać o dany preparat wtedy powiedzą. Moja pani trener ostatnio nabyła Grand Complete i płaciła o ile się nie mylę jakieś 295 zł z przesyłką.
Informacyjnie, możliwe, że nie odkryłam niczego nowego, ale Mobility Debrymed dużo taniej można kupić w dojczlandii niż u dr Golonki (ceny i tu i tu sprawdzałam).


to znaczy? Jak patrzyłam to w Niemczech koszt ok 600zł (139 euro)
Ja również spotkałam się z takimi cenami (133- 139 euro). A po ile sprzedaje dr Golonka w tej chwili?
Po 600, więc różnicy nie ma między ceną u nas a w DE. Jak się zbiorą 3 osoby, to da radę nawet za 500.

Większą ciekawostką jest to, że w Czechach ten preparat jest faktycznie tańszy. Cenowo 2300-2500 koron czeskich. I to jest faktyczna różnica w cenie. Jak ktoś ma kogoś tam, to warto, bo niestety czeskie sklepy nie wysyłają do Polski.
U dr Golonki cena jest wyższa o około 100 zł niż przy zamówieniu z Niemiec.
Nie wiem jakim cudem - obecny kurs euro to 4,19 razy 139 eu to wychodzi 580zł a jeszcze koszty przesyłki. A u dr G cena 600zł 😉 to gdzie te 100 zł różnicy?
Jak się zbiorą 3 osoby, to da radę nawet za 500.

No nie wiem, czy takie 500zl, ja za 3 opakowania płaciłam 1620 +wysyłka, więc nie wyszło 500zł za opakowanie ;/
No taka różnica, że dr Golonka obecnie ode mnie chciał 650 za preparat plus 60 zł koszt wysyłki co daje ok. 100 zł różnicy.
Lutien, potwierdzam, że u Golonki podrożało i to nie od dziś. Mobility zamawiałam w październiku i już wtedy wychodziło drożej. Dopytywałam nawet o cenę na forum, bo sam Golonka najpierw mi podał cenę 1500zl za 3 opakowania, w następnym mailu cena była już inna - 1620, więc za opakowanie przy kupnie 3 szt już nie wychodziło po 500zł tylko 540.
Lutien, a to z Niemiec za darmo wysyłają, że liczysz różnice między ceną sklepową niemiecką, a ceną z wysyłką u nas ?
kojot, kupowałam ostatnio dopiero co, ze 2 miesiące temu. Dawałam mu do ręki 1500zł za 3 opakowania 😉
Czy ktoś miał już do czynienia z mienieckim preparatem BONEKARE ? Z ulotki rozumiem, że oparty głównie na witaminie K1
epk w takim razie czuję się oszukana. Zwłaszcza, że w pierwszej wiadomości jaką od niego otrzymałam sam twierdził, że 1500, potem nagle nie wiem skąd mu się wzięło 1620 + wysyłka i w końcu te 3 opakowania wyszły mnie prawie 1700zł z wysyłką.
Tak, cenę liczę już z wysyłką z Niemiec i wychodzi taniej.
Kojot czyli zapłaciłas po 540 zl za szt ( bez kosztów wysyłki), kurs euro jest płynny, wiec z porównaniu z cena 500 zł dla epk, to rożnica ok. 30 gr na kursie, to możliwe, dr też musi to sprowadzć i pewnie za kolejne dostawy płąci rózne kwoty, wynikające z wahań euro i wielkości zamówień, w Niemczech  ten preparat najtaniej można kupic za 580-590 bez kosztów wysyłki, więc chyba nie jesteś jakoś specjalnie stratna ,
paladynka, tu już nie chodzi o stratę, tylko o fakt, że na forum wszyscy piszą, że preparat kosztuje 1500zł przy zakupieniu 3 opakowań. A gdybym akurat nie miała tych 120zl? 1700zl, to dla mnie już spora cena i czasem każde 100zł robi różnicę. Sam Golonka również mi udzielił takiej informacji, po czym na drugi dzień, kiedy pytałam o koszty wysyłki i dane do przelewu podliczył mnie 1620-Mobility + wysyłka bez żadnych wyjaśnień dlaczego cena jest inna niż dnia poprzedniego. Oczywiście zapytałam o nagły wzrost ceny, jednak odp nie otrzymałam, za to musiałam się przypominać, że przelew z pieniędzmi dawno doszedł, a preparatu wciąż nie ma. Wtedy zostałam przeproszona za zwłokę, a wina została zwalona na księgową.
czy ktoś wie czy  Equestrian Clearance przesyła suplementy do Polski bez problemu?  Naf wychodzi dość okazyjnie.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 stycznia 2013 15:41
Darcia,
Przesyła i to w dobrej cenie 4.99 funta (paczka chyba do 30 kg ale pewna nie jestem,
bo zamawiałam derkę).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się