Olsztyńscy voltowicze

Odnośnie opłaty związaną z wpisaniem do kalendarza, to nie uzyskałam jeszcze odpowiedzi. Myślę, że jutro będzie-dzisiaj nie pracują.
Co do tego przepisu-dotyczy to wszystkich zawodów towarzyskich- czyli nieautoryzowanych, przeczytałam cały tamten wątek i niestety FEI tak zarządziło. Idiotyzm, ale co zrobisz :/
olejesz i dalej będziesz robić swoje 😀  przecież nie zabraniają robić zawodów tylko chcą karać zawodników posiadających licencje w pzj. ja jako organizator nie startuje ale sporo osób znajomych którzy do nas przyjeżdżają startują i to dość znane osoby jeżeli chodzi o nasz region. do nich należy decyzja czy będą chcieli startować czy nie. myślę że żadna z nich nie będzie na to patrzeć  - przynajmniej ja bym tak zrobiła. najwyżej nazwę swoje towarzyskie zawody za stodołą sparingiem - jedno i to samo.
myślę że samo wpisanie nie kosztuje do kalendarza tylko będą obowiązki typu parkurowy z papierami, karetka, sędziowie itd czyli co by zrobić aby wyciągnąc kase 😀
Odnośnie karetek jeszcze: ja za pierwszym razem miałam karetkę i 3 ratowników, co mnie troszkę wyniosło, potem wzięłam już tylko ratownika medycznego z apteczką, do tego sędzia był przeszkolony i miał nosze, a w razie poważnego wypadku (tgu tfu) ratownik udziela pierwszej pomocy i czeka na przyjazd karetki . Poza tym na pewno ktoś ze znajomych ma mamę pielęgniarkę (u nas były conajmniej 3 + plus mój brat jako widz - też ratownik medyczny). Dodatkowo każdy instruktor przechodził kurs pierwszej pomocy (który przydałoby się co rok odnowic - taka moja sugestia), a na zawodach na pewno jest jakiś instruktor :-)
Więc również uważam, że można "zaoszczędzic na karetce" i przekazac tą kasę na coś innego i po prostu wziąc ratownika.
Basia czy dostałaś jakąś wiadomość dotyczącą tych płatności? ja napisałam kilka dni temu do pani Ani ale nikt mi nie odp  🙁
Ja tam ostatnio z jednej stajni , dostałam zaproszenie zamiast na towarzyskie , to na TRENING OTWARTY Z NAGRODAMI  😉 - I git ... Trenować chyba nie zabronią  😁?
***allexandra***nic nie dostałam :/ Chyba trzeba zadzwonić do nich, bo inaczej to się nie dowiemy 🙄
figaro2046, dobre! W takim razie listę towarzyskich zawodów zamienię na listę otwartych treningów z nagrodami  😁

Czy to już koniec zgłoszeń z propozycjami zawodów? Lada dzień wrzucam harmonogram na nasze forum, a dość mało jest propozycji jak na razie  🤔
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
30 stycznia 2013 16:58
Uwaga na wiosne  w Smolajnach ma byc  organizowany kurs instruktorow jazdy konnej , szczegoly pojawia sie niebawem 😉
Wiesz cos więcej o tym kursie ? 🏇
Również o tym słyszałam i nawet możliwe, że się wybiorę 🙂. Wiem niewiele, ale podobno kurs ma się odbyć w marcu, a jego koszt to ok 1000 zł, więc bardzo ciekawa alternatywa dla Kortowa.
Takie bardzo nietypowe pytanie: Czy ktoś ma kogoś w wojsku albo ma możliwość załatwić suchary wojskowe? Wzięła bym bardzo chętnie kupiła takie, w sklepie się ich nie dostanie, a kupując przez Allegro dochodzą koszty wysyłki i czas oczekiwania na paczkę.
Przyznawać się kto ma w wojsku znajomości 😉
Jak za tysiaka, to by poszła  😀 Skąd masz te informacje?
Od osoby jeżdżącej w tym klubie i z tego co zrozumiałam, częściowo zaangażowanej w organizację kursu. Szczegółów niestety sama nie znam, ale jak dostane jakieś informacje postaram się nimi podzielić.
a jakiś kurs na instr sportu lub szkolenia podstawowego odbywa sie u nas w regionie  👀 ?
Jesli bym chciala isc na instruktora to wiem ze musze byc pelnoletnia i matury nie trzeba, ale jak jestem w 2 liceum tez moge? Bo wiem ze potrzebne jest wyksztalcenie srednie
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
31 stycznia 2013 20:46
Takie bardzo nietypowe pytanie: Czy ktoś ma kogoś w wojsku albo ma możliwość załatwić suchary wojskowe? Wzięła bym bardzo chętnie kupiła takie, w sklepie się ich nie dostanie, a kupując przez Allegro dochodzą koszty wysyłki i czas oczekiwania na paczkę.
Przyznawać się kto ma w wojsku znajomości 😉


Są w intermarsze każdym praktycznie, na dziale z ciastkami na dolnej półce 🙂
Identyczne jak w wojsku (narzeczony ppor.)
musisz miec swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej
zelka2303, wydaje mi się, że nie tyle mieć, a dostarczyć. Kurs można robić nie mając jeszcze świadectwa ukończenia szkoły średniej. Przechodzi się cały kurs, zdaje egzamin, a legitymację instruktora dostaje dopiero po dostarczeniu świadectwa.
O jesli jest taka mozliwosc to swiadectwo moge dostarczyc za rok ? Czy mam okreslony czas na to?
rok przed tym jak robiłam kurs poszłam dowiadywać się o cały ten kurs, mowiac ze jestem w oststniej klasie i mogę dostarczyć zaświatczenie, a świadectwo dostarczyc poźniej. Kortowo powiedziało krótko zapraszamy za rok ze świdectwem. Nie miałam większego wyboru miejsc, gdzie robią kursy, więc skończylam szkołę i ze świadectwem zostałam oficjalnie przyjęta na kurs.
dziękuje za informacje  :kwiatek: niestety muszę czekać  😀
Zamrucz dobrze wiedzieć, szkoda tylko, że w Olsztynie nie ma Intermarche  😤


Czy ktoś wie jak tam się ma ***Allexandra*** i maluszek?  👀 👀
O jesli jest taka mozliwosc to swiadectwo moge dostarczyc za rok ? Czy mam okreslony czas na to?


Np. w Grudziadzu mozna zrobic wczesniej, a swiadectwo doniesc jak skonczy sie szkole. Moja kolezanka tak robila.
Zamrucz dobrze wiedzieć, szkoda tylko, że w Olsztynie nie ma Intermarche  😤


Czy ktoś wie jak tam się ma ***Allexandra*** i maluszek?  👀 👀


Na fejsie jest zdjęcie maluszka 🙂 Mają się super 🙂
[quote author=angelika95 link=topic=216.msg1673395#msg1673395 date=1359674684]
O jesli jest taka mozliwosc to swiadectwo moge dostarczyc za rok ? Czy mam okreslony czas na to?


Np. w Grudziadzu mozna zrobic wczesniej, a swiadectwo doniesc jak skonczy sie szkole. Moja kolezanka tak robila.
[/quote]

Dokładnie, myślę, że co kurs to inne zasady. W zeszłym roku, kiedy robiłam kurs w Kortowie, to też dziewczyny, czy tam jedna z nich (dokładnie już nie pamiętam), były umówione na to, że robią kurs, ale otrzymają legitymację, kiedy dostarczą świadectwo.

angelika95, najlepiej by było, gdybyś dowiedziała się bezpośrednio u organizatorów o taką możliwość.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
01 lutego 2013 17:32
Przepraszam, że zmienię temat, ale zaginął mi pies.
Proszę o pomoc!
http://www.photoblog.pl/maciikoowa/143448574/zaginela.html
Nobelowa12345, przykro mi z powodu psa, musisz mieć nadzieję, że plącze się po lesie, wybiega się i się znajdzie.

Dziewczyny, zgodnie z obietnicą wstawiam kalendarz "otwartych treningów z nagrodami" 😉
emade wstawi go też w pierwszym poście wątku.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
02 lutego 2013 18:56
Dzięki za wsparcie. Znalazła się dzisiaj w Barczewku. 🙂
kosteczkadzię-ku-je-my 🙂 Kurcze tylko dwie propozycje ujeżdżeniówek 😕
Nobelowa12345jaka dobra wiadomość 🙂
Nooo ujeżdżenie nie jest chyba u nas najpopularniejsze a szkoda bo to przecież najpiękniejsza z jeździeckich dyscyplin! 🙂 Ale myślę, że kalendarz jeszcze się powiększy 🙂 Jak coś będę wiedziała co do dat od razu dam znać 🙂 Wydaję mi się, że nasze ujeżdżeniówki będą na końcu maja (tj.25 lub 26 maja) albo tydzień później 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się