Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Oposowa   gnojorzut- ugniatam gówno na równo :)
25 stycznia 2013 00:58
Dziewczynka dostaje kucyka pod choinkę  😍

anetakajper   Dolata i spółka
25 stycznia 2013 07:37
monia co to ma być- obrzydlistwo!

Nie końskie - pies prowadzi auto 😉
http://m.onet.pl/wideo/moto-pies-prowadzi-samochod,103488,w.html
nigdy nie lubiłam filmików tego typu, ale ten mnie urzekł...

świetnie pokazane, bez zbajerowania i przechwalania się 💃
ps. mam nadzieję, że go nie było  😉
tajfunowaa również podzielam zdanie co do tego typu filmików, ale ten faktycznie jest dobry 🙂 tylko zawsze mnie śmieszy trochę ta poważna muzyka  🤣 wiem, że to tworzu nastrój itd. ale pomimo wszystko 😉
nine --> filmik na prawdę fajny ;-) taki mówiący wszystko w dosadny sposób ;p lubię takie filmy są krótkie zwięzłe i na temat ;p
Nie wiem czy było ?
annamazonka ja tego nie widziałam... ale ci ludzie, co powożą są bardzo niepoważni... 🤬
Kasix1997   My little Princess
26 stycznia 2013 19:54
a ja się zastanawiam jak mozna być takim potworem, ludzie naprawde nie myślą  🤔wirek:
😉 😉
Nikitaa było już kilka razy 😉
A to przepraszam  😡
ale ma dziwną technikę skoku

jak antylopa  🤔wirek:
Może i technika dziwna, ale koń na pewno godny podziwu  😉
PumCass   zachowaj zimną krew!
29 stycznia 2013 01:58
😵  rzucanie się pod konia, który niekontrolowany galopuje po niewielkiej zatłoczonej hali jest zdecydowanie świetnym sposobem na jego zatrzymanie, podobnie jak łapanie za lejce ciągnące się za nim i darcie gęby przez mikrofon...cud, że nikt nie zginął  🤔wirek:

anetakajper   Dolata i spółka
29 stycznia 2013 06:24
Masakra  😲
Dżizas!! Ale się porobiło. Słuchajcie! Ja doskonale wiem, że tak nie można się zachowywać, jak ci ludzie na filmie. Powiedzcie mi tylko jak, się zachowywać??? Nie dotykać konia? Pozwolić mu biegać aż się uspokoi? Otworzyć drzwi na padok, żeby tam wyleciał?
anetakajper   Dolata i spółka
29 stycznia 2013 07:08
Przynajmniej nie pozwalać, żeby ten koń taranował inne konie i biegał w środku hali tylko po dużym kole, koło bandy.
Ale trudno przewidzieć zachowanie spłoszonego zwierzaka z majtającą się "kołówką" (nie wiem jak to się fachowo nazywa)
platka   Audere est facere
29 stycznia 2013 07:21
Szukam filmiku z POPRAWNIE używaną czarną wodzą. (czym więcej tym lepiej, w różnych sytuacjach)

Czy mógłby ktoś pomóc, widział na Youtubie lub gdzieś 🙂?
swoją drogą ludzie też głupi, myslą, że zastawią sobą drogę spłoszonemu koniowi a ten sie zatrzyma  😵 całe szczescie ze nikogo (prawie) nie stratował. W kilku momentach uskakiwali w ostatnim momencie, albo sam kon mijał ich o włos  😵
Przynajmniej nie pozwalać, żeby ten koń taranował inne konie i biegał w środku hali tylko po dużym kole, koło bandy.
Ale trudno przewidzieć zachowanie spłoszonego zwierzaka z majtającą się "kołówką" (nie wiem jak to się fachowo nazywa)


No właśnie tak myślałem. Swoją drogą, przecież ci ludzie , którzy są tam w środku, powinni znać się na koniach, jeśli sędziują to muszą być obyci z podobnymi zdarzeniami. Mnie najbardziej zdziwił ten facet(1,33min), który wlazł bezpośrednio pod konia przy samej bandzie. Samobójca, albo nienormalny. Przez chwilę myślałem, że ten koń go zadeptał.
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
29 stycznia 2013 11:15
A ja podaję link do teledysku:  Jason Van Wyk & Audien,
kto lubi trochę techniawki to na pewno się spodoba, świetnie zmontowany  😍

W głównej roli FRYZ   (albo cóś podobnego  😁  😁 😁 )
około 1:20 się zaczyna najlepsze

Gillian   four letter word
29 stycznia 2013 11:52
ten też dobry - prawdziwy bohater rzuca się pod koła 😀
famka   hrabia Monte Kopytko
29 stycznia 2013 11:56
urzekła mnie czarownica na miotle i więzień  :>





rati88, [s]tu to w kwestii filmiku jest pokazane.. piękne.  🙂[/s]
drugie jest lepsze..
Gillian   Jezu że on temu kucykowi karku nie skręcił  😵
HorseSense   Horse sense = stable thinking...
30 stycznia 2013 17:14
Mam nadzieję, że nie było "kretyna na koniu":


Tragiczne, ale zawsze poprawia mi humor (błahaha! changing into voltopire), trzeba oglądnąć do końca  😀
sosi   szczypior szczypior...
30 stycznia 2013 17:41
dar filmik świetny...taki klimatyczny...
rati88 ja to chce taka suknie jak ona ma na tym filmie. Piekny film i super unicorn
PumCass, widziałam ten filmik wiele razy i nie moge się nadziwić, że im do głowy nie przyszło, żeby konie powyprzęgać. Nawet po tym jak spłoszony koń uderzył w pierwszy zaprzęg...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się