Sesja/Studia i t d ;)

Ojj, jednak trochę było po co skoro z 80 osób, czyli połowa roku prawie ma poprawke plus prawie wszyscy z 3 lub 4 roku;/ A nie miałabym się do tego kiedy przygotować, bo tu chów, tu coś tam... a do konika ciągnie, żeby chociaż w 2 tereny pojechać  🤣
u kogoś widziałam już ten gif ale:
[img][/img]
jako jedyna zaliczyłam immunologie 😅 kocham pana doktora 😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2013 18:52
kotlet super, gratuluję!!  👍
Ojj, jednak trochę było po co skoro z 80 osób, czyli połowa roku prawie ma poprawke plus prawie wszyscy z 3 lub 4 roku;/ A nie miałabym się do tego kiedy przygotować, bo tu chów, tu coś tam... a do konika ciągnie, żeby chociaż w 2 tereny pojechać  🤣


A to norma. Za każdym razem, na każdym terminie zdaje połowa. Ani mniej ani więcej;p Na trzecim terminie też zostanie połowa z warunkiem 😉
jutro egzamin inżynierski i obrona pracy, mam nadzieję że nie wyprawię (wielkich  😁 ) herezji chociaż dobrze wiem, że ten egzamin to taka formalność  😉  żeby było jutro i żeby nie otaczaaaały mnie stosy kartek, bleh...
Ja dziś markuję nad wprowadzeniem do psychologii, niby egzamin we wtorek, ale ciężko wychodziło mi wczucie się w tok rozumowania prowadzącej wykład  🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2013 19:59
annn ja też! Ale egzamin mam już w piątek, na wykłady nie chodziłam, dopiero zaczynam się uczyć  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 stycznia 2013 20:00
Ja się załamałam ... na jutro już trochę umiem , uczę się dalej ... ale jakoś tak ... dół mnie łapie, płakać mi się chce 🙁 to nie koniec świata, ale jakoś tak mi .. smutno ... kurde ;<

Mam nadzieję, że powtórzy pytania i zdobędę tą połowe 🙁 pkt potrzebnych ...

ja też siedzę ...
annn, jesteś na I roku psychologii?

My na wprowadzeniu mieliśmy całego Zimbardo "psychologia i życie", więc nie było za bardzo czego nie rozumieć, bo trzeba było te 700 stron wykuć  🙂
kolebka będę trzymać kciuki, ja mam obronę w poniedziałek  🏇
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 stycznia 2013 20:11

My na wprowadzeniu mieliśmy całego Zimbardo "psychologia i życie", więc nie było za bardzo czego nie rozumieć, bo trzeba było te 700 stron wykuć  🙂


Przecież Zimbardo jest super! Mój ulubieniec, pełno tam kolorowych obrazków (czyli stron, które można omijać  😁 ). U nas wszyscy noszą go ze sobą na zajęcia, też kiedyś chciałam ale okazało się, że chłopak waży 2,5 kg więc odpuściłam  😁
Remendada- tak na I roku stosowanej  😉 Na szczęście nie mamy całego Zimbardo, tylko wybrany rozdział, za to mamy Kozieleckiego, który okazał się być bardzo przyjemny  🙂
Smarcik- życzę powodzenia, ja jestem przy szkole wurzburskiej, wiec do końca barrrdzo daleko, a chciałam w weekend ruszyć jeszcze procesy poznawcze.. Eh, ja już chcę wolne  🙄
smarcik, wiem, że Zimbi jest fajny  😉
Jedynie czego w nim nie lubiłam to to, że jest strasznie gruby, wielki i nieporęczny  😉

annn na ujcie?  😉

Boże, w przyszły piątek mam biopsę, nic jeszcze nie ruszyłam prawie, a po drodze jeszcze dwa egzaminy, nie wiem, kiedy się tego nauczę.
Olewałam ten przedmiot najbardziej w całym semestrze i teraz są efekty.
Większość przekłada sobie termin, ale twardym trzeba być  😎
Remendada Tak na UJocie  😉. A ty na którym roku? Łącze się w bólu dot. biopsy, ja egzamin miałam we wtorek, ale był przecudowny  😍. Nie sądziłam, że da się zrobić tak prosty egzamin  😉
Ja jestem na ogólnej  😉
U nas podobno ma być 80 pytań, a szczerze mówiąc ja chyba z tego przedmiotu nie umiem powiedzieć 80 rzeczy.
Więc super ekstra.
Dobrze, że jeszcze jest trochę czasu.
Zazdroszczę ci, bardzo chciałam dostać się na ogólną, ale nie było mi dane  🙁. Lecę do WDP ! Powodzenia wszystkim  🤣
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
31 stycznia 2013 07:03
za godzinę mam rzeźnię. Proszę o kciuki ...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 stycznia 2013 08:16
remendada, annn czym różni się stosowana od ogólnej? Mój kierunek nazywa się po prostu "psychologia" a po drugim roku wybieramy specjalizację  😉

No i wkurza mnie fakt, że nikt nie wie w jakiej formie będzie egzamin. Poszła plotka, że test jednokrotnego wyboru, ale plotek to u nas dużo się rozchodzi a mało sprawdza  🙄
smarcik tak naprawdę różnią się one chyba rozkładem zajeć w toku studiów i niektórymi przedmiotami. My na stosowanej mamy niby jakieś zajęcia "praktyczne" (np. trening psychologiczny w tym roku), a ogólną uznaje sie za bardziej "naukową". Wmawiają nam, że jest taka zależność - ogólni robią nam materiał, dzięki któremu my- stosowani pracujemy. Ale to raczej ułuda i bujda  😉. Tak naprawdę ciężej dostać się na ogólną i to ona jest bardziej prestiżowa.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
31 stycznia 2013 10:15
No to sesję kończę w przyszły czwartek. Amen. :/
Czuję się jak ostatni gamoń. Jako jedyna nie zaliczyłam mikrobiologii. Poprawa ustna 18ego. Zoologia zaliczona na 3-. 🙁 Naprawdę czuję się paskudnie i nie mam siły na naukę na jutrzejszy egzamin. Zdemotywowało mnie to okrutnie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
31 stycznia 2013 10:23
Jasnowata też się czuję jak gamoń .. nie zdać immuno w głupi sposób i dostać zaćmienia na fizycznej to tylko Ja. :/

Przez to kończę sesję dopiero za tydzień ;/
4 egzaminy w 3 dni..póki co dwa razy polskie 4,5 i jedna 4 (oczywiście już kłębi się w głowie myśl, że mogłam lepiej). dzisiaj był ostatni i był naprawdę trudny. mimo to poszło mi dobrze, natomiast mój chłop słabo i wkurzony. Boi się, że nie zdał, a wtedy nie będziemy mogli wracać w tą niedzielę, tylko pewnie w czwartek. kurde, zawsze myślałam, że studentów z wymiany traktuje się ulgowo, a my tu piszemy egzaminy te same co Niemcy i zero taryfy ulgowej  🙂  tak czy siak przy tym co mamy tutaj, to sesyjka w Polsce wydaje się łatwa i przyjemna  😉
ZDAAAŁAAAM swój pierwszy egzamin  💃 💃 💃 💃 💃 💃 💃 💃 💃
galopada_,gratulacje, z czego?

Właśnie wróciłam z mikrobiologii na którą weszłam fartem bo byłam od wczoraj wieczora święcie przekonana że egzamin jest na 12tą.
Wstaję sobie o 9tej powoooli poszłam wypić kawę, dzwoni do mnie koleżanka z pytaniem o której pojawię się na uczelni bo o 11tej zaczynamy. Patrzę na zegarek jest 9:30 czyli 5minut temu odjechała moja kolejka którą zawszę jeżdżę na zajęcia o 11tej. 😵 No nic, w panice wsiadam w samochód, oczywiście jak na złość musieli zamknąć jeden pas i był mega korek. No ale udało mi się dotrzeć, byłam 10:55 pod aulą.
A sam egzamin to yyyy dawno nie pisałam czegoś może nie tyle lajtowego. Dostaliśmy stare pytania które wczoraj wszyscy sobie elegancko opracowali i mieliśmy ściągi, profesor siedział na dole auli (nikogo oprócz niego nie było) i sobie wszyscy razem elegancko napisaliśmy. Nie wiem kiedy będą wyniki ale coś tak czuję że chyba nie mogę tego nie zdać  😁 😎
kotlet z histo, embrio i cytofizjo  💃
galopada_, uhh, wiem co to za szczęście zdać histo 😀 miałam na bank znacznie mniej materiału niż Ty ale i tak byłam mega zadowolona 😀
Mam do Was ważne pytanko, ponieważ nurtuje mnie ten system oraz niewiedza studentów. Otóż:

Czy ktoś z Was ma na swojej uczelni SYSTEM MODUŁOWY? Za każdego, kto mi wyjaśni zasady działania tego będę bardzo wdzięczna  :kwiatek:
shilton, ja mam od tego roku
ooo to napiszę do Ciebie na PW  :kwiatek: Dzięki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się