Konie czystej krwi arabskiej

Julina, dzięki😉 Bardzo miło mi to słyszeć🙂
wojenka- mogę spytać jakie siodło masz pod dupką ❓
Wojenka   on the desert you can't remember your name
30 stycznia 2013 18:47
Dzięki wszystkim, tej zimy tak naprawdę doczekaliśmy się dopiero pierwszych śnieżnych zdjęć! Kajula, oszczędzę już tu widoku mojej gęby 😉

kasik, Podium 🙂
Magiczna   Potknales sie na swej drodze? otrzep kolana i idz
30 stycznia 2013 22:47
Dziekuje 😉
Magiczna obawiam się, że to nie jest wątek odpowiedni do radzenia Ci w sprawie klaczki należącej do naszej forumowiczki 😉

A tak poza tym, to wg mnie 2,5 roku to zdecydowanie za wcześnie żeby zaczynać pracę pod siodłem z arabem, to nie tory. 3 letni koń nie nadaje się raczej jeszcze na dłuższe wypady 🙄

edit: nie ma za co 🤣 ale za zmianę treści postu to zaraz dorobisz się ostrzeżenia od modów, na wstępie.
Ano właśnie. I niewiadomo teraz o co chodzi 😉
Nie znam treści ale prawdopodobnie chodzi o złe zintrerpretowanie pojęcia ,,przygotowanie do pracy pod siodłem''-indywidualną pracę z koniem,spacery,delikatne lonżowanie,uczenie komend głosowych-potencjalna klientka chyba odebrała to jako rozpoczęcie pracy ,,pod siodłem''-i słusznie ,że mając obiekcje pyta,lepiej zapytać trzy razy niż raz zrobić źle.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 stycznia 2013 14:13
Dziewczyny help :kwiatek:

Szukam informacji na temat kasztanowatego ogiera Abu-Dhabi
http://www.bazakoni.pl/horse_4741.html

Kto jest jego właścicielem, gdzie stacjonuje/kryje i jeśli ktoś posiada takie informacje, gdzie krył w sezonie 2002 🙇
Magiczna   Potknales sie na swej drodze? otrzep kolana i idz
31 stycznia 2013 16:22
DZiekuje za odpowiedz - nie zajezdzalam jeszcze arabow - dla mnie to pewna nowosc - pracowalam tylko z huculem ( uparciuchem) i 2 letnia fryzka, a jak wiadomo kazdy kon jest inny i czego innego potrzebuje, hucul byl bardzo pojetny szybko sie uczyl ze to na jego grzebiecie to ta sama osoba ktora karmi smakolykami 😉 fryzka miala swoje humory i dobre i zle dni, zdarzalo sie osiagnac cos jednego dnia a drugiego musialam wracac do poczatku :/  Pytanie dotyczylo wlasnie wieku zajezdzania pod siodlo klaczki jednej z forumowiczek 😉 Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia ^^
Wspaniała pogoda dzisiaj! udało nam sie z Bango pojechać w teren- tak sie cieszył chłopak, że jak odpalił na prostej to tylne ochraniacze pogubił 😜

idz sobie zła zimo! 
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
01 lutego 2013 19:10
basienka_kbs mi tak Rudzik odpalił wrotki w zeszłą niedzielę ... modliłam się o koniec drogi  😁

a my pozdrawiamy z nowego domku  😉 dojechaliśmy w jednym kawałku i nawet ciocia Mąka pojeździła na chłopaczku

Przystojniak z niego  💘  Hale macie świetna! 😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 lutego 2013 11:32
Zduśka, przystojniak, przystojniak, jak udostępniałam twoje ogłoszenie na fb to koleżanka do mnie napisała "gdzie ty znalazłaś takiego ślicznego konia? Jaki piękny 😜 😍 " tak więc potrafi z miejsca rozkochać w sobie kobietę 😂
Powodzenia w usportowieniu Rudzika 😉
Dawno mnie tu nie było, więc witam się z wami raz jeszcze 😉

Na zdjęciu ja i Picaro przy -14 stopniach mrozu!
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
02 lutego 2013 15:11
Daj jakieś zdjęcia Picaro w całości, bo chcę popatrzeć na półbrata mojego malca  😜
Picaros, jak wytrzymałaś w taką pogodę bez szalika? 😉 Picaro cudny. Daj więcej zdjęć 🙂
zduśka, zdawaj nam tu koniecznie relacje z postępów jakie robicie 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
02 lutego 2013 17:52
basienka_kbs Misskiedis dzięki dziewczyny  :kwiatek: chłopak faktycznie chwyta za oko i to niewinne spojrzenie  🤣
Martolina na pewno będę pisać . Ale jak na razie oswajamy się z nowym miejscem. Aktualnie wszystko jest straszne ( hala, koń na hali, kupa na hali, drągi, stojaki a zmorą są lustra , w które Rudy cały czas zerka  😁 ) Ale o dziwo karuzela nie była taka najgorsza  😉

dzisiaj odwiedziła nas Kawusia , która wytarmosiła rudzine po uszach  🙂 mam nadzieję, że teraz częściej Nas będzie odwiedzać  😀 w końcu jesteśmy teraz blisko siebie.
Martolina zdjęcia trwały 15 minut w porywach do 20, a i tak nie mogłam się ruszac bo kości mi chyba pozamarzały  😡
iwona9208 takie zdjęcia aktualne mam tylko w postaci 'jestem super grubym grubasem' bo jeździc się u nas da tylko stępem a konie stoją całe dnie w boksach  😤
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
03 lutego 2013 08:29
oj tam dawaj  😉
Wrzucam fotę Czesia - ponad 3 lata temu, to jak go oglądałam przez kupnem 😀
Martolina prawie jak bułany. 😉 😂
ashtray biszkoptowy hehe 😉
A teraz dla przypomnienia wyglądamy tak:
Tutaj już nie jest biszkoptowy!  😉
Bardzo ładnie wygląda, uroczy jest.
Martolina, pierwsze zdjecie jak pocztowka! PIEKNE  😍
Być.,, Kajula, dziękujemy 😀
Martolina, no jaki przystojniacha z niego na pierwszej focie.  😎
Może trochę offtop, ale: to co dziewczyny, widzimy się jutro w Poznaniu? 😉
W moich okolicach?
Będę w pracy, ale...
Co się szykuje? Nie jestem w temacie.  😉
Szkolenie z Gerdem Heuschmannem😉 była o tym mowa stronę temu bodajże.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
05 lutego 2013 19:27
Martolina zupełnie inny koń... teraz wygląda świetnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się