Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

asds   Life goes on...
15 stycznia 2013 09:40
Lapis II  😍 😍 😍


I łezka mi sie w oku kręci za grubym cholernikiem....
Asds -napisz mi coś więcej o Lapisie -jak go znasz. Cholernik??? Bo Zulusik charakterek ma...i owszem. I nie wiem, czy po mamusi, czy po tatusiu 😉
Jest osobnikiem alfa w naszym stadzie ( które tworzę ja i moja stara angloarabka Dziunia :hihi🙂. Dziunia sie poddała, a ja jeszcze walczę o pierwszeństwo 😜
asds   Life goes on...
15 stycznia 2013 12:01
Nie, nie....chodziło mi o mojego grubego cholernika 🙂 - Bandziora.
rzepka, dzięki  :kwiatek:
jestem zakochana w Twoich koniach, strasznie są w moim typie ślązaków 😀
Fallada99   Back to the game!
15 stycznia 2013 13:08
To i ja sie pochwalę😀 Moja kobyłka rasy Ślązkiej
😍 😍 😍
Co o tym sądzicie?😀
Kobyłka ładna -ale czy jest czystym ślązakiem? I czy to Ty na niej jeździsz? Tak bez kasku i w papciach? 😁
asds   Life goes on...
15 stycznia 2013 13:34
Tak własnie miałam napisac ze bardzo jasno gniada jak na ślązaka 🙂
Fallada99   Back to the game!
15 stycznia 2013 13:35
Hmmm czysta to pewna nie jestem😀 Wiadomo że matka była ślązka a ojciec czymś ślązakopodobnym ale dokońca nieznanym A jeżeli chodzi o strój to miałam sesje na niej wtedy haha😀 Dlatego bez kasku i ,,w papciach'':3  😜 😜
asds   Life goes on...
15 stycznia 2013 13:54
Jeszcze Lapis II

Lapis stawia przednie łapy trochę na zewnątrz - i Zordon tez tak chodzi 😉 Pewne cechy są niestety dziedziczne -chociaz myśałam, że będzie prosty, bo jego mama Dorka stawia nogi odwrotnie -do środka 😁
O szit! Mam sobowtórkę Astry, ale jajca. Możnaby mi wkręcić po jej zdjęciu, zo to moja  🙂 Kurcze, może to córcia😎
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
29 stycznia 2013 15:40
Mojej Astry?  🙂
Tak🙂 Bardzo podobna, z tym, że moja jest już starsza i nie ma takich mięśni jak widać na innych zdjęciach Astry oraz jest mocniej wykłębiona. Nawet ma gwiazdkę, moja chyba łeb ma troszkę delikatniejszy. I co myślisz? 😀

Fotki ogólno-pogladowe 🙂:








Pozdrawiamy
  😅
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
30 stycznia 2013 08:21
No w sumie podobna, tylko że moja jest mocniejszej budowy  🙂
Moja dupinka ma już prawie 20 latek 🙂
A to moje śląskie w wersji zimowej czyli ofutrzonej na maksa 🙂 Nie wiem jak Wasze ale moje kluski uwielbiają ganiac w takim śniegu. Brykają i bawią się jak małolaty a niektóre mają już po 16 latek  😉
Dogata czy ja widze Derkane <3 ach to ja wstawie Synalka 😉
Tak, mamunia szaleje! Ona zawsze zadziera ogon i leeeci  😀 Bo zawsze musi wyprzedzić stado i musi być pierwsza i to jeszcze z takim rżeniem 😀 To ten xx  tak ją goni  😉 A synek  jak przezimował? Pracując czy się obijając jak moje?
Głównie się obija ale z mojej winy ;/ bo i hala i tereny są tylko mnie nie ma ;/ ale odbijemy sobie w końcu Der bedzię miał niebawem 5 lat to można by zakończyć to dzieciństwo 🙂
Moje - sobie rośnie - Rozróba (po Lokanie od Rumba)

po kilku godzinach od narodzin:




10 mcy




Urocza 😍 i odważnie nadane imię 😉 Czy jednak grzeczna jest?  😀
Imię idealnie pasuje do już nie takiej małej  😉
Ślązaki forever! Moim następnym koniem na 100% rowenież będzie śląska klaczka.
Nokturn śl
~2012
Jestem tu nowa, więc trzeba się przedstawić

Oto Lanama 😎
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 lutego 2013 11:00
o rany, Dogata, że ja dopiero zobaczyłam mamcię  😍 😍 😍 ucałuj ją od córeczki 🙂

Annacaryca, Apulia śliczne młode, niech się dobrze chowają 🙂

Lanama, Twoja również piękna, jakie ma pochodzenie??
Lanama, to Twoja kobyłka?? Za czasów mojego jeżdżenia w Orso Lanama już tam była, ile ona teraz ma lat? Gdzie stoicie? Jak poszukam dokładnie to pewnie znajdę jej jakieś zdjęcia 🙂
Lanama -nareszcie porządnie wypasiony ślązak 😁
Nirv - jeszcze dzierżawiona, a jakoś od wiosny już w pełni moja  😉 W kwietniu będzie miała 9 lat. Jak masz jej dawne zdjęcia to bardzo chętnie zobaczę  😀
rzepka - o tak  😁 W sumie nie dziwne jak pochłania całą ściółkę 🍴
Lanama, super! Kurcze, ja pamiętam jak ona miała ze 3/4 lata... 😉 Co teraz porabiacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się