Facebook -czy ktoś korzysta?

[quote author=Ktoś link=topic=9072.msg1671916#msg1671916 date=1359577900]
Dodofon, dobrze,że nie do goldenlina albo linkedina 😁
[/quote]

Na goldenline mam konto od 10 lat chyba, albo dłużej.
Specjalnie maila zakładając nowego na wp żeby sie na fejsa logowac🙂
Lov   all my life is changin' every day.
31 stycznia 2013 23:09
Wam też fejs nie działa? Oczywiście w momencie, jak mamy ważną dyskusję odnośnie uczelni... 👿
tez nie dziala, na żadnej przeglądarce  🍴
pilnie
jak sie WYLOGOWAĆ z fajsa?
cały czas jak otwieram - jestem ZALOGOWANE jako JA
muszę sie zalogować na konto firmowe - a ciągle przerzuca mnie na moje
jak sie wylogować?
w prawym górnym rogu jest kółko zębate, klikasz na nie i tam jest opcja wyloguj. Zawsze z tego korzystam. Jeżeli nie pomaga to już nie mam pomysłu
w prawym górnym rogu jest kółko zębate, klikasz na nie i tam jest opcja wyloguj. Zawsze z tego korzystam. Jeżeli nie pomaga to już nie mam pomysłu


dzieki
Mały apel do revoltowych użytkowników FB
- Może ktoś chętny kliknie "Lubię to!" ?
[url=https://www.facebook.com/#!/StopSkaryszewStopGlupocie]https://www.facebook.com/#!/StopSkaryszewStopGlupocie[/url]

otagowalam link
Tania, kliknięte. 
Tania, kliknięte. 

Dziękuję. Mało lajków. A przecież to nasza inicjatywa. ReVolta ma MOC?
p.s
107 głosów! Kto da więcej?
Ja chciałam kliknąć, ale zrezygnowałam, gdy przeczytałam kilka obraźliwych komentarzy. Nie podoba mi się stosunek do innych ludzi ani w akcji STOP Skaryszew ani w akcji STOP głupocie (już sama nazwa jest obraźliwa). Jak w większości spraw na świecie zabrakło mi Złotego Środka, w którym umieszczane by były fakty, dokumenty, zdjęcia bez oceniania w jakiś taki niemerytoryczny sposób postępowania innych.

edit: Dzisiejszy wpis bardzo mi się podobał! Choć nazwa nadal mnie razi...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 lutego 2013 10:10
Czy tylko ja mam problem ze stroną facebooka? Nie można jej wogóle otworzyć.
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lutego 2013 11:48
U mnie śmiga.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 lutego 2013 07:19
ja zawiesiłam Facebooka na dwa tygodnie. po pierwszym tygodniu, muszę przyznać, że mi go brakuje.
troszkę jestem do tyłu z życiem klasy 😉 a poza tym, to bardzo wygodna platforma komunikacyjna.
bo informacji o tym, co zjadł czyjś pies nie brakuje mi wcale 😉
slojma   I was born with a silver spoon!
09 lutego 2013 15:18
ja zawiesiłam Facebooka na dwa tygodnie. po pierwszym tygodniu, muszę przyznać, że mi go brakuje.
troszkę jestem do tyłu z życiem klasy 😉 a poza tym, to bardzo wygodna platforma komunikacyjna.
bo informacji o tym, co zjadł czyjś pies nie brakuje mi wcale 😉
- ja chciałam całkowicie usunąć ale okazało się, że można tylko zawiesić. żyłam bez fb przez 2 miesiące i wcale mi go nie brakowało, jednakże teraz musiałam skontaktować się z kilkoma osobami do których mam kontakt tylko przez fb więc musiałam odwiesić, przynajmniej na jakiś czas.  Życzę wytrwałości.
Ja z taką malutką prośbą... Razem z pozostałymi dziewczynami z fanklubu podejmujemy kolejną próbę sprowadzenia do Polski naszego ulubionego artysty, potrzebujemy zebrać dużo lajków więc jeżeli ktoś mógłby kliknąć to bardzo proszę 😉 http://www.facebook.com/WeWantBrunoPelletiersConcertInPoland
slojma nie kasuj fb, bo jak tu inaczej sie kontaktować 😉 ??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 marca 2013 14:35
Nie korzystam z żadnych aplikacji na fejsie, a dziś przez przypadek zauważyłam, że należę do grupy "lubię cycki!"  🤔 Wchodzę z niedowierzaniem, a tam jakieś foty, gołej laski, z paskudnym, wielkim, obwisłym, pomarszczonym biustem  🤔 Wpadłam w panikę, jakbym cycków nigdy nie widziała. Trochę byłam zniesmaczona, bo to brzydkie cycki były. Zastanawiam się jak stałam się członkiem tak elitarnej grupy  😁 Opuściłam ją w popłochu, wyklinając pod nosem.
galopada_   małoPolskie ;)
10 marca 2013 15:12
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 marca 2013 17:14
JARA, zapewne ktoś ze znajomych Cię do niej dodał 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 marca 2013 10:37
JARA, mogłaś też należeć do innej grupy typu "ogłoszenia o adopcji psów" a właściciel zmienił nazwę i skasował stare posty 🤣
jeśli kiedyś postanowiłam zablokować subskrybowanie treści wstawianych przez poszczególnych znajomych (nie chodzi mi o blokowanie) to da radę to teraz odkręcić? :kwiatek:
Czy ktoś chciałby mi pomóc ?  👀
potrzebuję pomocy w klikaniu  😉
informacje na PW.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
20 marca 2013 17:22
dar,
obawiam się , że po Twoim występie w wątku bajardopożarowym
chęci pomocowe wobec Twojej osoby mogły zmaleć spooro, żeby nie powiedzieć ...do zera :/
ms_konik, zaiste, dobrze prawisz.
dziewczyny co racja to racja...
[quote author=ms_konik link=topic=9072.msg1721948#msg1721948 date=1363800170]
dar,
obawiam się , że po Twoim występie w wątku bajardopożarowym
chęci pomocowe wobec Twojej osoby mogły zmaleć spooro, żeby nie powiedzieć ...do zera :/
[/quote]
Sądzę, że chęci te mogą nawet osiągnąć wartości ujemne - zawsze można pomóc w konkursie wszystkim poza Dar  😀
Aż weszłam do wątku o stajni i przeczytałam... No po prostu szok. Wiesz co, dar? Wstań i wyjdź.  😵
[quote author=_Gaga link=topic=9072.msg1721986#msg1721986 date=1363802505]
[quote author=ms_konik link=topic=9072.msg1721948#msg1721948 date=1363800170]
dar,
obawiam się , że po Twoim występie w wątku bajardopożarowym
chęci pomocowe wobec Twojej osoby mogły zmaleć spooro, żeby nie powiedzieć ...do zera :/
[/quote]
Sądzę, że chęci te mogą nawet osiągnąć wartości ujemne - zawsze można pomóc w konkursie wszystkim poza Dar  😀
[/quote]
Dobre 😂
Jejku, jak przykro..  🙄
Możecie Pamperowi ponabijać 😉
Działa Wam teraz fb, bo mnie się okropnie dziwne rzeczy dzieją (sprawdzałam w dwóch różnych przeglądarkach i na dwóch kontach) 🙁
armara, faktycznie, coś wariuje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się