Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Obrażam się na Gallop, ooo.
Wysłałam pierwszy raz ogłoszenia i co?! Nie ma ogłoszeń w tym numerze w ogóle...  😵
Ja i moje szczęście...
Informacje o wynikach konkursu są w gazecie, czy dostałyście info na sms?
edyta , na sms dostałam wiadomość 😉
łeee 🙁 to ja nic nie wygrałam  🙁
kiedy wychodzi nowy numer Świata Koni?  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 lutego 2013 10:23
...też czekam z niecierpliwością 😀
ale kiedy w ogóle wychodzi? koniec miesiąca? początek? nie kupuje od paru lat i się nie orientuje, a potrzebuje coś z nowego numeru 😉
Jakby ktoś jeszcze nie widział gwiazdy Dzionki i gwiazdora Dzionka 😀

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 lutego 2013 13:29
baffinka
na początku, teraz jakoś ma być niedługo 🙂

edit: literówka- mój telefon mnie czasami dobija  :/
MsCarmen, widzielim, widzielim, no to teraz mamy na forum więcej dziewczyn z okładki :kwiatek:
Myślicie, że selebrytka Dzionka będzie jeszcze chciała tu z kimś gadać? 😉
Nowa celebrytka jest fajniejsza od pamiętnej poprzedniej. I w związku z tym sobie kupię ten numer.  😉 Bo tak.
rybka   Różowe okulary..
01 lutego 2013 13:47
A myślicie, że autograf od selebrytki i prawdziwego Selebryta będzie można dostać ?  🙂 chociaż jakiś odcisk kopyta, czy co....  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 lutego 2013 13:48
tunrida hehe dobry argument 🙂
Nowa celebrytka jest fajniejsza od pamiętnej poprzedniej. I w związku z tym sobie kupię ten numer.  😉 Bo tak.


To jest wybitnie dobry argument!

Fajna Dzionka i fajny Dzionek!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 lutego 2013 14:47
Hej, nie zapominajcie o Zairze! Tez gwiazdor- jednego z artykulow 😉
Bardzo fajna zimowo-radosna okładka 🙂 Też sobie dzisiaj kupiłam a co! 🙂
misskiedis- w obecnym numerze jest? Jeśli tak, to jutro idę do marketu który ma gallopa.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 lutego 2013 16:03
W obecnym, w artykule o odchudzaniu, jest pokazany jako przykład "współpracy z żywieniowcem, wprowadzenia diety i odpowiedniego wymiaru pracy" 😉
kujka   new better life mode: on
02 lutego 2013 17:45
A myślicie, że autograf od selebrytki i prawdziwego Selebryta będzie można dostać ?  🙂 chociaż jakiś odcisk kopyta, czy co....   :kwiatek:

ja Ci zalatwie 😉
na czarnym rynku bede rozprowadzac po konkurencyjnych cenach zdjecia  z autografem 😉


Gilek tez jest w tym numerze, zdjecie na cala strone ma 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 lutego 2013 22:15
Kujka, widziałam! Gil ma obłędny wyraz pyska Cocaine! Soooo much cocaine! 😁
Nowa celebrytka jest fajniejsza od pamiętnej poprzedniej. I w związku z tym sobie kupię ten numer.  😉 Bo tak.


Ooo, tunrida, hanoverka, zabeczka, jak mi miło 😀! Dzięki!

Ja wam dam selebrytkę! Autografy rozdaje tylko Dzionek, ale wiadomo - bez marchewki się nie obędzie 🙂

Hehe, byłam we Francji na nartach jak wyszedł ten Gallop i nie miałam dostępu do netu, dostałam więc jednego dnia 5 mmsów z fotką tej okładki od różnych ludzi 😀 Oprawię w ramkę chyba 😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 lutego 2013 15:28
oprawiaj, oprawiaj, bo okładka na prawdę fajna 🙂
Ja do Gallopu straciłam cierpliwość. Zamowiłam trzymiesięczną prenumeratę, listopad, grudzień i styczeń, do tej pory nie dotarł do mnie ani jeden numer  😵. Kilkukrotnie pisałam maile, za każdym razem otrzymywałam mail zwrotny o ponowne podanie danych do wysyłki, więc cierpliwie podawałam wciąż te same dane. Nikt nie raczył poinformować mnie, że rzekomo dostali zwrot przesyłek z poczty... Podałam inny adres, jakiś miesiąc temu. Przyjeżdżam do domu i co? I nic. Dalej nic. Dla mnie robią sobie po prostu żarty.
Nie wiem czy ja mam tylko taką sytuację, czy jeszcze ktoś, ale zdecydowanie stwierdzam, że więcej tej gazety po prostu nie kupię.
Kupiłam i oglądam sobie zdjęcia re-voltowych koni i inne obrazki.  😀 I poczytuję to tu to tam.  😉
Jakie macie zdanie na temat branżowych, jeździeckich gazetek dla młodszych osób, głównie dziewczynek, 8-12 lat? Są potrzebne?
jest kilka tytulow- wszystkie takie same-rozowe😀 z gadzetami- w siodle, moj koni, jessy i cos tam jeszcze. Spora czesc na bazie zagranicznych. Wiem, ze niektore bdb sie sprzedaja i inne "mniej".
Zen, kiedy zaczęłam moją przygodę z jeździectwem (tj. kiedy miałam 7 lat), to co miesiąc byłam w kiosku po taką gazetę (mam na myśli tutaj takie gazety, które nie nastawione głównie na pisanie "dla dzieci", typu Świat Koni czy Koń Polski). I niby czytałam, bo w końcu są to informacje istotne - z takich gazet można się sporo dowiedzieć i są napisane niemęczącym językiem - aczkolwiek bywały rubryki, które omijałam. Teraz, kiedy kupuję taką gazetę, czytam wszystko. Ale żeby nie zbaczać z tematu: jak dla mnie to takie gazety chyba nie są jeszcze dla dzieci. Bo fakt faktem: co takie dziecko interesuje hodowla czy wdrażanie się w zawikłane końskie choroby? Jednak, wszystko jest dla ludzi. Jeśli chce czytać, to moim zdaniem powinno się w miarę możliwości dziecku na to pozwolić, bo nie ma w tym nic złego, a na pewno coś w głowie zostanie (w końcu, czym skorupka za młodu nasiąknie...). Jeśli jednak lektura ma polegać na przeglądnięciu gazety i przeczytaniu zaledwie kilku stron, to lepiej odłożyć te 15zł (swoją drogą, całkiem sporo jak za gazetę...) na coś innego, co się bardziej przyda, albo nie kupować takiej gazety regularnie co miesiąc, tylko najpierw ją spokojnie przeglądnąć aby sprawdzić, czy jest w niej coś, co nas interesuje. Takie jest moje zdanie 🙂
Otworzylam sobie tydzien temu angielska gazetke dla dzieci w przedziale wiekowym do ok 12 lat (no co, fajny kalendarz mieli 😉) Oczekiwalam jakichs historyjek o roooshoffych kucysiach, jakies kolorowanki, fotostory itp, a tam co zobaczylam? Jak ocenia sie budowe konia, jak prawidlowo lonzowac konie (bardzo fajnie, profesjonalnie opisane!), jak pracowac z kucykiem na dragach, jak opiekowac sie kucykiem-emerytem, o czym nalezy pamietac w czasie zimy, artykul naklaniajacy do dyskusji ("czy uwazacie, ze zakaz dotyczacy uzywania palcata na wyscigach byl wlasciwa decyzja?"😉
Szczeke z podlogi zbieralam
w naszych tez masz ( w jednej, ktora czyta "moje" dziecko) przewodnik po rasach, wywiady z dzieciecymi zawodnikami, poradnik weterynaryjny bylo o kolkach, teraz o siusianiu i nerkach😉, jak plesc koreczki, jak wybrac szkolke, bedzie cykl o dosiadzie plus sesje foto do kina i do stajni no i komiks😀 aa i jakies opowiadania i listy😀😀 "moja" drugoklasistka, ktora wlasnie zeszla z lonzy jest zachwycona😀
Karla🙂, no prosze, za moooooich czasow czegos takiego nie bylo (albo bylo, tylko ten roz i kucyki sprawialy, ze nawet w to nie zagladalam). Mega pozytywne zaskoczenie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się