PSY

Dziewczętaa! Dziś przyjechała do mnie moja nowa sunia! 😍
Wrzucam zdjęcie z ogłoszenia ( rzekomo, bo takie samo zdjęcie znajduje się w kilku różnych ogłoszeniach 🙄 ), ale na żywo wygląda tak samo 😉
Słodziak!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 lutego 2013 15:15
A mój staruszek miał dziś kolejną wizytę u weta, aktualnie odsypia. Wycinek z brzucha pobrany, krew pobrana, nawet na zaś załapaliśmy się na darmowe badanie markerów 🙂 bo zdaje się któraś doktorantka pracę pisze. Za trzy tygodnie wyniki. Rtg robione będzie jeśli u psa w obecnych badaniach wyjdzie coś nie tak.
Biczowa - trzymam kciuki za zdrówko psiaka 😉

A u mnie bój o odpowiednie imię dla spanielki 🙄
zaba   żółta żaba żarła żur
01 lutego 2013 15:19
POMÓŻCIE KOCHANE/I !!!
Macie może w głowie jakieś fajne imię dla psa na literę "F" ?  🙂
zaba - Hm.. znajoma swoją parkę nazwała Figo i Fago 😉
Ja bym pomyślała nad : Fabio, Fakir, Falko, Fandago, Fango, Fant, Fantazjo, Farad, Faraon, Frykas, Filglarz, Filip, Figaro, Filon, Fino, Frodo, Funt

Google wypluło imiona w stylu Fagas, Frajer, Fujara.. 😵
zaba   żółta żaba żarła żur
01 lutego 2013 15:28
Ciągle googluję i myślę. Ale ja bym chciała cuś wyjątkowego...  😉
zaba - mój Fandago się ze swojego imienia cieszy 😁
To już sama musisz zadecydować, tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie wyjątkowe 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lutego 2013 15:47
zaba, masz noweego psa? :>
zaba   żółta żaba żarła żur
01 lutego 2013 15:52
Dopiero się urodził...  😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
01 lutego 2013 16:14
Fram. po norwesku "naprzod". statek Nansena. legendarnego wrecz podroznika. To moje ulubione z listy jeszcze nieuzytych imion.
Może Faro? (miasto w Portugalii)
Fafik - takich psów już nie ma 😉
Flojdek.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
01 lutego 2013 17:30
Proszę o pomoc!
Zaginęła suczka Husky!
http://www.photoblog.pl/maciikoowa/143448574/zaginela.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lutego 2013 18:16
Nazwij go Fart a moze bedzie szczesciarzem 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 lutego 2013 18:50
Eeee, jeszcze dużo w kraju mamy "vasgotasteps"  🤣

zaba, też weimar? Forever Young!
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2013 19:03
Fortitudo albo Fortis
mestwo, krzepkosc

bo Far Niente to dla kanapowca raczej 😉

Falcon
A u nas masakra. Drugi dzień ze sraczką  😵 Jeszcze rano sobie raz zwymiotował, więc biegiem w te pędy do weta. Na badaniu wyszło, że to tylko póki co sensacje żołądkowo-jelitowe, więc musiał się chyba w stajni czegoś nażreć jak nie patrzyłam. Głodówa, podostawał jakiś zastrzyków, smectę iii zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie już ok, bo bieganie o 4 rano na pole z psem, nie należy do moich ulubionych zajęć.
Jak do rodowodu i na dobrą wróżbę to może Falconarius?
W domu zawsze można wołać Fafik 😉
[quote author=kurczak_wtw link=topic=32.msg1672254#msg1672254 date=1359620639]
Gopi sunia będzie leciała samolotem czy jechała autem? jeśli będzie lecieć to musisz ją przyzwyczaić do transportera żeby bez oporów do niego wchodziła i czuła się w nim bezpiecznie. A w nowym miejscu myślę że zaaklimatyzuje się bardzo szybko psy zazwyczaj łatwo się dostosowują bo najważniejsze jest dla nich bycie z ukochanym właścicielem.
[/quote]

Będę ją wiozłą samolotem, bo nie wyobrażam sobie jej w samolocie (ja zresztą z nerwów o nią sama bym na zawał zeszła chyba). Ona jest bardzo wrażliwa na zmiany, dlatego trochę się obawiam jej reakcji.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2013 06:35
Alaska, mi nigdy wet na biegunke nie polecil glodowki. Podobno to "miejska legenda", ze trzeba psa przeglodzic.
Dziewczyny - szybkie pytanie. Kiedy szczepić na wściekliznę? Szardi skończy w poniedziałek 4 miesiące. Dzisiaj moge podskoczyć do weta - chyba, że jeszcze miesiąc, dwa się wstrzymać? Wet nic nie wspominała gdy robiłam wirusówki.
zaszczep już jak możesz
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2013 07:19
W trzecim miesiacu juz chyba mozns szczepic.
Ok cool, dzięki! Zatem dzisiaj idę.
gopi,pamiętaj o formalnościach i przeczytaj jeszcze raz co napisałaś 😉
Hiacynta, obowiązkowi szczepienia podlegają psy po skończeniu 3 m-cy, zgodnie z prawem nie masz wyboru
JARA, jak masz ostre problemy jelitowe to jesz?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
02 lutego 2013 10:06
nie szczepie psow na wscieklizne przed skonczeniem roku (wiem ze niezgodnie z prawem, ale wybieram lepsze dla psa rozwiazanie). Dziecka zreszta tez nie szczepie zgodnie z planem panstwowym.
a jak maja sraczkę nie daje jeść, zwłaszcza w przypadku zapalenia jelit, trawienei powoduje wydalanie, a wprzypadku biegunki wydaje mi sie ze nasila ja. Zaraz tu Pokemon wjedzie i powie zesmy wszyscy w bledzie i idioci  🤣. Zreszta psy z problemami jelitowymi same nie chca jesc. Ale nie sadze zeby to bylo jedyne sluszne postepowanie. Kazdy ma zazwyczaj temat jakos przerobiony i przemyslany 🙂
tet, a co widzisz zdrożnego w szczepieniu wg założeń?

zawsze przy sraczce zalecana jest głodówka, to akurat nie jest urban legend
Bo tet ma własną wizję świata. Laicką.
U nas w terenie jest w tym momencie mnóstwo wściekłości. Za chwilę będzie w całej Polsce.
I zastanawia mnie to, jak Czesi sobie to zrobili, że mają kraj wolny od.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się