Sesja/Studia i t d ;)

bianca, a podobają Ci się te studia? Czy twoja chwilowa demotywacja jest spowodowana trudnością przedmiotów?

Ja z poprzednich studiów zwiałam po pół roku stwierdziłam że się nie nadaje na ekonomistkę :P Teraz często też mam takie momenty że mam ochotę moje studia rzucić w cholerę ale nie za bardzo mi się podobają. Jest ciężko ale myślę że dzięki temu się trochę ogarnęłam 😉
Ponia   Szefowa forever.
02 lutego 2013 21:10
bianca, dasz radę 😉
Im więcej mamy do zrobienia tym bardziej potrafimy się zorganizować 😉
kotlet jesteś z Paulą K. na roku?  👀
kotlet, na jakim kierunku jesteś i gdzie? 🙂
Z tego co ostatnio kotlet mówiła, to jest na biologii  🙂

Ktoś, coś, dziś?
Ja egzaminy w przyszłym tygodniu- poniedziałek, środa, piątek- masakra, co egzamin, to mnie umiem  🤔
Długa noc przede mną dzisiaj.
fin, dokładnie tak jak pisze remendada. I na esgiegiewu 😉

remendada, ja planuję siedzieć nad biochemią dalej ale nie wiem jak mi to wyjdzie bo kolega próbuje mnie wyciągnąć na ognisko :P

karolinag4 napisz mi na pw całe nazwisko, może skojarzę 🙂
Zastanawiam się czasem ile osób z forum już minęłam na naszym kampusie, nie wiedząc nawet, że to one 😁
fin, jak zobaczysz zombie w granatowej czapce która ma z przodu gwiazdki a z tyłu biało-czerwone paski to będę to ja 🙂 można łapać i zaczepiać 😉

a i kręcę się najczęściej w okolicach budynku 37 😉
Ponia   Szefowa forever.
02 lutego 2013 21:57
remendada, powinnam siedzieć nad fizjologią wysiłku w sporcie  i referatem na egzamin, ale na razie przygotowuje się na zebranie komisji ds mojego kierunku, zostałam zaproszona jako studentka do wzięcia udziału w jej pracach  😎

kotlet, my nazywamy budynek 37 "szpitalem", ze względu na biało-niebieską kolorystykę 😁 I zawsze jak tam jesteśmy jest prawie pusto, szczególnie na górze. A we wtorek mam tam egzamin 😁
fin, ale 37 jest biało-czerwony  😁 to ten który jest przyklejony do piździplacu  😁
kotlet, wiem, to brat bliźniak naszego 34. Tyle, że w środku jest biało-błękitny, a nasz beżowy 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 lutego 2013 22:05
A ja .. poszłam na bilarda  😵 zajebiście, miałam posiedzieć godzinę, siedziałam 2  😁 ale, ale ! poczułam się i całkiem nie źle mi to wyszło !  😁 Jednak mimo hałasu o wiele łatwiej było mi się skupić, nic nie rozpraszało.  właśnie kończę tosta i jadę. O której siętu widzimy ?  😁
a to nie zwróciłam uwagi  na kolorystykę w środku 😉

no, jednak się nie uczę, spadam na ognicho :P
subaru, wpół do pierwszej?  😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 lutego 2013 22:19
Ok 🙂 To o 00:30 się widzimy 😉 na krótką przerwę 😀
fin ja mam w poniedziałek obronę w 34  😎
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
02 lutego 2013 23:15
kotlet Właśnie tak średnio. Najbardziej szkoda by mi było ludzi i stypendium. Moja głowa nie nadaje się do mechanik, matm i tym podobnych..
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 lutego 2013 23:33
remendada i jak tam ? Ja cisnę dalej. Zostało mi jeszcze 10 stron, które chciałabym dzisiaj ogarnąć, mam w planach posiedzieć jeszcze ze 3 h . Jak nie ogarnę do 3:30, to wstanę wcześniej - mam nadzieję i ogarnę te brakujące strony ...
A jutro na naukę wybywam poza dom, bo w domu idzie mi na prawdę ... kiepsko i wolno ...
jestem, jestem  😉

Ja muszę jeszcze zrobić jeden rozdział z jednego przedmiotu i 5 wykładów z drugiego.
Ale jak mi się zachce spać to idę lulu.
Powodzenia!

Ile Ci jeszcze egzaminów zostało?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 lutego 2013 23:40
2, o której się meldujemy ? 1:40 ? 😀
OK  😉 Chociaż może na fejsa się przenieśmy, żeby tutaj nie zaśmiecać  😉 Będę  🙂
karolinag4, to powodzenia! Będę o Tobie myśleć i trzymać kciuki siedząc na konsultacjach z matmy 😁
Ehh... Czas sie ogarnąć. Wróciłam o 3ciej z ogniska i wstałam o 11tej... Czas zabrać się za zrobienie czegoś sensownego...

bianca to według mnie jeśli nie czujesz się "w zgodzie ze sobą" na tym kierunku to próbowałabym go zmienić... Ale to tylko moja sugestia. Inna sprawa to jeszcze przyjęcie do wiadomości i zrozumienie przez rodziców... U mnie nie są przekonani do tej pory do mojego wyboru (bo dla nich liczy się tylko UM albo Polibuda). A z planów na przyszłość - czyli wyjazdu na mgr do Gdańska(bo w Warszawie nie ma specjalizacji na której bym się chciała znaleźć) i zrobienie równolegle drugiego kierunku już się śmieją.  🤔 Ale ja im jeszcze pokażę...  😎

karolinag4 trzymam kciuki ❗
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 lutego 2013 13:28
Ok siadam dalej do immuno ...  🙄
Chcę do domu, do konia 🙁
A tymczasem ni ch.... żywienie nie wchodzi mi do głowy, a jak je obleje we wtorek to mogę się pożegnać z tymi wymarzonymi 4 dniami wolnego;(
Kurde, jestem załamana, jutro egzamin, a wydaje mi się, że nic nie umiem  🙁
No ja też tak mam. Im więcej siedzę tym wydaję mi się, że mniej umiem  😵 trzeci dzień nic nie robię oprócz siedzenienia przy kompie, na którym mam notatki (nie chciałam drukować, bo chyba bym zabiła drukarke tymi 100 stronami skanów itp), dookoła mnie forteca książek... Fizyka fizyka... :< chyba tego nie zdam  😎
Siedzę trzeci weekend nad biochemią. I nie mogę. Po prostu nie mogę, mam ochotę rzucić w kąt tą książkę  😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 lutego 2013 15:35
Ja jutro egzamin, a niemiłosiernie chce mi się spać ...  😵 Mimo że spałam ok 7 h ...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się